چین با استفاده از فناوری برای پاک کردن Uighurs

سین کیانگ: در طول سال چین بازسازی تاکتیک های آن برای از بین بردن اویغوری جامعه است. در سال های اخیر دولت پکن آغاز شده است با استفاده از فن آوری به انجام خود را نوعی نسل کشی است.

با قرار دادن سین کیانگ تحت یک سیستم مدیریت شبکه, چین در حال حاضر قادر به کنترل هر جنبه ای از اویغوری زندگی — مذهبی-خانوادگی و فرهنگی و اجتماعی و سیاست خارجی گزارش شده است.

سیستم مدیریت شبکه

تحت شبکه سیستم مدیریت شهرها و روستاها تقسیم مربع حدود 500 نفر در آن هر مربع یک ایستگاه پلیس است که از نزدیک نظارت بر ساکنان به طور منظم خود را اسکن کارت شناسایی چهره, نمونه DNA اثر انگشت و تلفن های همراه.

“این روش در حال تکمیل و توسط یک دستگاه عمل سیستم شناخته شده به عنوان یکپارچه در عملیات های مشترک تصفیه پلت فرم. این سیستم با استفاده از یادگیری ماشین به جمع آوری اطلاعات شخصی از نظارت تصویری تلفن های هوشمند و دیگر سوابق خصوصی برای ایجاد لیست برای بازداشت. بیش از یک میلیون چینی هان ناظران نصب شده اند در اویغوری خانوار, ارائه, حتی صمیمی فضاهای موضوع را به دولت چشم” گفت: Rayhan Asat و Yonah الماس نویسندگان این مقاله در سیاست خارجی است.

با توجه به نسل کشی کنوانسیون نسل کشی را می توان به عنوان تعریف خاص اعمال علیه اعضای یک گروه به قصد نابود کردن این گروه در تمام یا بخشی از. این اعمال عبارتند از: (a) به قتل; (ب) باعث جدی جسمی یا روانی آسیب; (c) عمدا تحمیل شرایط زندگی را در مورد این گروه تخریب فیزیکی; (د) تحمیل اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از تولد در گروه (e) تعمدی کودکان گروه به گروهی دیگر.

جالب اینجاست که چین یک عضو کنوانسیون و در عین حال همچنان به انجام نسل کشی در برابر خود و جامعه قومی.

با استناد به یکی از نمونه هایی از جنایات در حال انجام توسط دولت چین Rayhan Asat فراخوانده است برادر خود را Ekpar Asat را عذاب. Ekpar در نظر گرفته شد به عنوان یک مدل چینی شهروند توسط حزب کمونیست خود را برای رهبری جامعه به عنوان یک “پل ساز” و “نیروی مثبت” بین اقلیت های قومی و دولت محلی سین کیانگ. اما Asat مانند دیگر Uighurs نیز قرار داده و در اردوگاه های کار اجباری در سال 2016. او در مدت حبس و گزارش شده است که خدمت به 15 سال حبس در ارتکاب جرائم عمومی تا اتهام “تحریک به نفرت قومی.” نه تنها دادگاه سند در دسترس است در مورد خود را در مورد آهنگ ریحان گفت.

کنترل تولد

در میان اویغوری جامعه بدترین رنج می برد ، در سال 2017 سین کیانگ دولت آغاز شده است “ویژه کمپین برای کنترل کنترل تولد نقض” همراه با محلی خاص دستورات و توسط 2019 دولت با هدف به بیش از 80 درصد از زنان سنین باروری را تحت مجبور دستگاه داخل رحمی (آیودی) و عقیم سازی. هدف این بود برای رسیدن به “صفر کنترل تولد نقض حوادث است.”

به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی دولت شروع به شکار کردن زنان در سنین باروری و پس از آن آنها را مجبور به انجام عقیم سازی برای جلوگیری از فرستاده شدن به اردوگاه.

نویسندگان گفت: “بین 2015 و 2018 رشد جمعیت نرخ در اویغوری heartland کاهش یافت با 84 درصد است. در مقابل اسناد رسمی نشان می دهد که عقیم سازی نرخ سر به فلک کشید در سین کیانگ در حالی که غوطه وری در سرتاسر چین و بودجه برای این برنامه است که تنها در حال افزایش است. بین 2017 و 2018 در یک منطقه, درصد از زنان بودند که نابارور یا بیوه افزایش 124 درصد و 117 درصد بود.”

يو دادن

“در سال 2018 80 درصد از تمام IUD سرمایه گذاری در چین, انجام شد در سین کیانگ با وجود حسابداری برای صرف 1.8 درصد از جمعیت چین در حال حاضر. این آیودی می تواند تنها توسط وزارت امور خارجه-مصوب عمل جراحی — یا دیگری شرایط را به دنبال خواهد داشت. در کاشغر تنها در حدود 3 درصد ازدواج زنان در سن باروری به هنگام تولد در 2019.”

“آخرین گزارش سالانه از برخی از این مناطق را آغاز کرده اند حذف نرخ تولد اطلاعات در دسترس نباشد برای پنهان کردن مقیاس از تخریب. دولت خود را تعطیل, تمام پلت فرم آنلاین پس از این آیات. مقیاس و دامنه این اقدامات به وضوح طراحی شده برای توقف اویغوری تولد” نویسندگان اضافه شده است.

در حالی که تحسین ما را برای تحمیل Magnitsky تحریم های چینی مقامات درگیر در سیستم نظارت در سین کیانگ آنها خواست کاخ سفید اعلام کرد که شکنجه در اویغوری جامعه به عنوان نسل کشی است. نویسندگان opined که این حرکت را تشویق کشورهای دیگر در تلاش برای پایان دادن به در حال انجام نسل کشی در سین کیانگ.

علاوه بر این, آن را به متقاعد کردن مصرف کنندگان به رد بیش از 80 مارک های بین المللی که سود کردن نسل کشی است. “عزم و اراده را تقویت می کند راه حل های قانونی برای تحریم شرکت هایی که سود حاصل از برده داری مدرن در زنجیره تامین منابع در چین و وادار نهادهای کسب و کار برای خودداری از بهره مندی از نسل کشی و ارتکاب اخلاقی از منابع” نویسندگان گفت.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*