Aus دانشگاه توسعه 20 دقیقه COVID-19 آزمایش خون

ملبورن: یک آزمایش خون طراحی و توسعه توسط دانشگاه موناش استرالیا می تواند تشخیص مثبت COVID-19 موارد در حدود 20 دقیقه است.

بر اساس معمولا استفاده می شود خون تایپ کردن زیرساخت های محققان در ملبورن مستقر در دانشگاه در حال توسعه یک روش ساده آگلوتيناسيون روش برای شناسایی آنتی بادی های تولید شده در پاسخ به COVID-19 شین هوا اخبار آژانس گزارش شده است.

این تست نیاز به 25 microliters پلاسما از خون نمونه های مثبت و COVID-19 موارد باعث خواهد شد آگلوتیناسیون یا خوشه ای از سلول های قرمز خون است که به راحتی قابل شناسایی برای چشم غیر مسلح.

“تشخیص آنتی بادی ها در پلاسما یا سرم شامل رادیولوژی مخلوطی از معرف سلول های قرمز خون و آنتی بادی حاوی سرم یا پلاسما بر روی یک ژل کارت حاوی جدایی, رسانه های انکوبه کارت برای 5-15 دقیقه و با استفاده از سانتریفیوژ برای جدا کردن agglutinated سلول از سلول های رایگان,” مدرس ارشد در مهندسی شیمی سیمون کوری گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

در حالی که زمان تست های گرد استفاده می شود برای تشخیص فعال COVID-19 عفونت آزمایش پادتن می تواند تعیین کند که آیا کسی آلوده شد در گذشته در نتیجه کمک در معرض خطر کشورهای با جمعیت غربالگری مورد شناسایی, تماس, ردیابی و تایید اثر بخشی واکسن در آزمایشات بالینی.

“این ساده روش مبتنی بر استفاده می شود معمولا خون تایپ کردن زیرساخت ها و در حال حاضر تولید در مقیاس بزرگ می تواند نورد به سرعت در سراسر استرالیا و فراتر از آن” کوری گفت.

“این تست را می توان در هر آزمایشگاه است که خون تایپ کردن زیرساخت ها است که بسیار شایع در سراسر جهان است.”

مطالعه منتشر شده در مجله ACS سنسور.

محققان گفت: آنها به دنبال تجاری و حمایت از دولت برای انجام کامل ارزشيابی بالينی از آزمون.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*