وحشت زده Vikas Dubey بود به قید وثیقه با وجود بسیاری از موارد: SC

دهلی نو: دیوان عالی کشور روز دوشنبه گفت: اوتار پرادش دولت است که آن را “وحشت زده” است که گانگستر Vikas Dubey بود با قید وثیقه آزاد شد با وجود بسیاری از موارد علیه او ثبت و اضافه کرد که آن را به نمایش گذاشت نهادی “شکست” برای نگه داشتن کسی مثل او را در پشت میله های زندان.

“ما می خواهیم یک گزارش دقیق در تمام سفارشات. آنچه در خطر است نه این که یک حادثه در اوتار پرادش. آنچه در خطر است کل سیستم. به یاد داشته باشید که” مشاهده القضات SA Bobde که عنوان نیمکت شنیدن این موضوع.

دادگاه همچنین کارگردانی وکیل عمومی Tushar مهتا, به نمایندگی از, Uttar Pradesh, دولت به دنبال به اظهارات وزیر یوگی Adityanath و معاون او در Vikas Dubey مهم است.

“اگر آنها را ساخته اند برخی از اظهارات و پس از آن چیزی است که به دنبال, شما باید نگاه به این” رئیس دادگستری اظهار داشت.

دادگاه بالا خواهد شد در حال حاضر شنیدن این موضوع در روز چهارشنبه زمانی که دولت را در حال حاضر پیش نویس اطلاع رسانی صادر شده در این تحقیق قضایی آن را دستور داده بود به جنبه های مختلف جولای 3 کشته شدن هشت پلیس در Bikru ایجاد کرد و رویدادهای پس از آن است.

زمانی که ارشد مدافع Harish مرهم, نمایندگی, Uttar Pradesh پلیس ادعا که “ما نمی توانیم demoralise نیروی انتظامی”, رئیس دادگستری گفت: “تقویت حاکمیت قانون و نیروی انتظامی همیشه نمی توان بیروحیه.”

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*