تهمت نمی خواهد مسئله ملی ماسک دستور

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد مسئله نظم در سطح ملی الزامی به استفاده از ماسک حتی به عنوان کشور ادامه داد: برای شکستن تک آن روز COVID-19 مورد ضبط.

وقتی پرسیده شد که در طول یک فاکس نیوز مصاحبه روز یکشنبه اگر او را در نظر صدور ملی ماسک دستور به سرعت گسترش ویروس تهمت گفت: “من می خواهم مردم را به آزادی خاصی و من باور نمی کنم که در هیچ” Xinhua news agency گزارش.

“من موافق نیستم با این بیانیه که اگر هر کس عینک, ماسک, همه چیز از بین می رود” رئیس جمهور اضافه شده است.

“دکتر (آنتونی) Fauci گفت: آیا پوشیدن یک ماسک ما جراح عمومی — فوق العاده — پسر گفت: نمی پوشیدن ماسک. همه بود گفت: آیا پوشیدن یک ماسک ناگهانی همه رو به پوشیدن ماسک,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“و همانطور که می دانید ماسک باعث مشکلات بیش از حد. با این حال گفت: من معتقد هستم در ماسک. من فکر می کنم ماسک خوب هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است حاضر به پوشیدن ماسک خود را پس از همه گیر آمار کشور در اوایل سال جاری با استناد به خود سلامتی و مکرر منفی آزمون برای ویروس.

او دیده می شد با پوشیدن یک ماسک برای اولین بار در جولای 11 در حالی که بازدید از والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در Bethesda, Maryland, برخی سه ماه پس از CDC توصیه می شود که آمریکایی ها باید این کار را به دلیل بدون علامت حامل این ویروس هنوز هم می تواند انتقال آن به دیگران.

پس از ضبط بیش از 70000 COVID-19 موارد در 24 ساعت گذشته برای دومین روز متوالی آمریکا در حال حاضر حساب برای جهان بالاترین تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر در 3,641,417 و 139,175 بود.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*