Swara Bhasker trolled بعد از بازیگر بازديد لدهی باغ

بمبئی: بازیگر Swara Bhasker به تازگی بازدید لدهی باغ واقع در دهلی نو. بعد او به اشتراک گذاشته شده عکس ها در حساب توییتر خود را.

Swara Bhasker سهام عکس از باغ لدهی

این بازیگر توضیح داده شده لدهی باغ به عنوان جغرافیایی نسخه Jagjit Singh غزل.

واکنش بیش از تصاویر برخی از Twitterati trolled او. یکی از آنها نوشت: “رفتن به Akshar dham یک بار و ارسال تصویر اگر شما شجاعت”.

فرد دیگری نوشت: “دیدار مورد علاقه تو JNU و جامع نیز”.

عضو شورای نظارت مدت هدف Swara Bhasker

ممکن است به ذکر است که عضو شورای نظارت مدت در حال هدف قرار دادن بازیگر از زمانی که او شروع به بالا بردن صدا در برابر پردازان جناح راست.

به تازگی یک ترول خواسته او “6 ماه hogaye desh من کا lagu hoke.. شما می توانید به ما بگویید که چگونه بسیاری از مردم از دست رفته وجود دارد تابعیت?? چگونه بسیاری از مردم فرستاده شده در بازداشتگاه?”.

پاسخ دادن به چرخاننده بازیگر نوشت: “Jab tak NRC ناهی laagoo hota (از طریق NPR اطلاعات), اصلاحات در کا هیچ تاثیر واقعی در هند شهروندان (با وجود این واقعیت است که اصلاحات خود را v مشکل).. کا/ NRC/ NPR همه مرتبط است. استفاده از مغز خود را برای بیش از trolling!”

این بازیگر در عناوین زمانی که او ناودان دولت برای عبور تابعیت متمم قانون 2019.

کا

کا می دهد تابعیت به هندوها سیک ها بودند, پاریس یهودیان و مسیحیان از افغانستان و بنگلادش و پاکستان که وارد هند قبل از 31 دسامبر 2014. از سوی دیگر NRC است ثبت نام از شهروندان است.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*