شرکت نفت دوباره نگه دیزل, قیمت بنزین

دهلی نو: یک روز پس از دیزل قیمت افزایش یافته و به گسترش شکاف قیمت vis-a-vis بنزین در دهلی نفت شرکت های بازاریابی در یکشنبه تصمیم به نگه داشتن قیمت پمپ دو فرآورده های نفتی بدون تغییر.

بر این اساس دیزل همچنان به قیمت تومان 81.52 در هر لیتر در سرمایه های ملی در حالی که بنزین حفظ سطح ثابت در Rs 80.43 یک لیتری.

شرکت های نفتی مطرح کرده بود دیزل قیمت 17 paisa روز شنبه در حالی که نگه داشتن قیمت بنزین بدون تغییر است. قیمت بنزین حفظ کرده بود همان سطح از Rs 80.43 یک لیتر پس از 29 ژوئن هنگامی که آن پمپ افزایش قیمت حاشیه 5 paisa بیش از روز قبل به قیمت.

افزایش غیر منتظره در دیزل قیمت با وجود کندتر تقاضا است و قرار است در بخش حمل و نقل در یک نقطه ضعف بزرگ به عنوان افزایش هزینه سوخت بیشتر منقبض حاشیه آن.

با افزایش دیزل قیمت فاصله بین دو خودرو سوخت بیشتر گسترده تر در سرمایه های ملی. ماه گذشته دیزل قیمت پیشی گرفت که بنزین در دهلی نو بی سابقه ای توسعه است.

همراه با پایتخت, قیمت بنزین و دیزل بدون تغییر باقی ماند در دیگر شهرهای مترو به عنوان به خوبی.

شرکت های نفتی آغاز شد و روزانه تجدید نظر از دو خودرو سوخت از 7 ژوئن پس از نگه داشتن قیمت بدون تغییر برای 82 روز طول coronavirus ناشی مستند. از آن زمان به بعد قیمت بنزین و دیزل را افزایش Rs 9.50 و Rs 11.50 در هر لیتر بود.

در هفته گذشته قیمت بنزین و دیزل بدون تغییر باقی مانده است به مدت چهار روز قبل از دیزل قیمت افزایش یافته یکشنبه, دوشنبه و چهارشنبه.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*