مائوئیست ها تا تلاش برای تجدید قوا در Telangana

حیدرآباد: مائوئیست ها به نظر می رسد که تلاشهای خود را برای تجدید قوا در Telangana سابق خود را stronghold اگر این دو حادثه از تبادل آتش بین پلیس و ultras در Kumaram Bheem Asifabad و Bhadradri-کتهگودم مناطق در هفته گذشته هر نشانه.

به عنوان بسیاری از 18 کادر از ممنوع حزب کمونیست هند (مائوئیست) و از جمله یک رهبر فرار پس از برخورد در جنگل های هم مرز با کشور همسایه چتیسگر و ماهاراشترا.

صدها نفر از پرسنل امنیتی از جمله پرسنل از مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) و نخبگان ضد مائوئیست نیروی لوح المركم بودند در شکار برای مائوئیست ها.

که نیروی پلیس نیز گرفته است جدی توجه داشته باشید از تلاش ممنوع ساز و برگ است آشکار از این واقعیت است که رئیس پلیس M. Mahender ردی خود را به پرواز در یک هلیکوپتر به منطقه به بررسی وضعیت.

در طول سفر دو روزه رئیس پلیس مورد بحث با مقامات ارشد استراتژی های عملیاتی شامل تمدید تلاش های مائوئیست ها برای به دست آوردن جای پایی در مناطق قبیله ای.

پلیس بالاتر یو پی اس را ببینید اخیر حادثه به عنوان یک اثبات پیشنهاد جدی توسط چپ افراطی کادر برای احیای فعالیت پس از Telangana حک شده بود آندرا پرادش به عنوان یک دولت جدید در سال 2014.

مائوئیست ها ساخته شده تعیین می شود پیشنهاد برای احیای فعالیت در طول COVID-19 زمانی که در نیروی انتظامی مشغول اجرای مستند. برخی از کادرهای عبور بیش از همسایه چتیسگر و به داخل روستاها را به این مسائل از قبایل.

در تبادل آتش در Kumaram Bheem Asifabad منطقه در 14 ژوئیه پنج مائوئیست از جمله یک عضو ارشد حمل پاداش lakh 25 تومان موفق به فرار. این تیم به رهبری Mailarapu Adellu نام مستعار Bhaskar, Telangana دولت عضو کمیته شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست). اعتقاد بر این بود مسلح به AK-47 Bhaskar و تیم او وارد شده از کشور همسایه ماهاراشترا در طول مستند دوره با تظاهر به کارگران مهاجر.

این DGP گفت: در طول سفر خود که از 500 پرسنل از جمله تازی کماندوهای بودند در شکار برای مائوئیست ها. او به دادگاه تجدید نظر به مردم به ارائه سرپناه به قانون شکنان.

درخواست تجدید نظر خود را پس از پلیس یکی روستایی به اتهام فراهم آوردن سرپناه و غذا به افراط گرایان.

مقامات پلیس از Mulugu, Jayashankar Bhupalapally, Mahabubabad و Bhadradri-کتهگودم مناطق منتشر شد عکس 18 مائوئیست ها و اعلام کرد پاداش Rs 5 تا 10 تومان لاخ به هر کسی ارائه اطلاعات در مورد آنها.

رئیس پلیس گفت که در زمانی که دولت گرفته است تا مقدار زیادی از توسعه و رفاه برنامه های مائوئیست ها به دنبال ایجاد ترور و تنش در میان قبایل و افشانده شدن دانه از سوء ظن است.

این DGP همچنین هشدار داد که اگر مائوئیست ها بودند اجازه ورود مجدد به توسعه و رفاه برنامه های انجام شده توسط دولت به خصوص به نفع قبایل می تواند مانع.

این DGP قول داد به “فویل شوم طرح های مائوئیست ها به ورود مجدد به دولت از چتیسگر به انجام مخل فعالیت و مانع توسعه آن”.

او گفت: شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست) کمیته امور خارجه رهبران مستقر در چتیسگر شد, از جان گذشته, تلاش برای خراب کردن فضای صلح آمیز در کشور.

او گفته است که رهبران مائوئیست مانند Haribhushan, Damodar و دیگران بودند منجر به یک زندگی لوکس در کشور همسایه در حالی که بهره برداری بی گناه قبایل.

رئیس پلیس گفت: مائوئیست بودند تحریک بی گناه قبایل را به افراط در خشونت برای پیشبرد طرح نابکار. “آنها در حال توطئه برای گرفتن پول از پیمانکاران و بازرگانان پزشکان و مهندسین و متخصصین دیگر با ارسال نامه های تهدید. طرح های شیطانی خود و مخل حرکت خواهد بود خنثی با پولادین عزم” به DGP گفت.

او گفت: مائوئیست ها دور زد از دولت برای حفاظت از جان خود به دنبال خشم از مردم Telangana یک دهه پیش. “در حال حاضر آنها در حال تلاش برای بازگشت. آنها که با خشم مردم و پلیس نیز تحمیل یک ضربه عمده در آنها کشتن مردم نام تجاری آنها را به عنوان پلیس خبرچین.

شاخص تورم مصرف کننده-مائوئیست نیز با صدور بیانیه ای گفت در حالی که آن را رعایت خویشتن داری با غرقه شدن در حملات در زمینه COVID-19 همه گیر مرکزی و دولت های ایالتی در تلاش بودند برای از بین بردن اعضای آن است. آن را به دادگاه تجدید نظر به مردم برای محکوم کردن دستگیری از مردم و حملات لوح المركم در مائوئیست ها.

آن ادعایی که در گذشته پلیس کشته و 20 انقلابیون در برخورد در Dandakaranya. اگر حمله به مردم و ‘dalams’ هستند متوقف نشده رهبران TRS و BJP نمی خواهد فرار از مجازات در دست مردم ،

پلیس تا به حال برآورد شده در سال گذشته که در مجموع 126 زیرزمینی کادر از شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست) مورد ستایش قرار داد از Telangana. از 17 کمیته مرکزی اعضای مائوئیست ساز و برگ 10 آمده از Telangana. تمام شد عامل از خارج Telangana.

Telangana پلیس باقی می ماند اعتماد به نفس است که مائوئیست ها موفق نخواهد شد در احیای فعالیت به عنوان وضعیت تا به حال دستخوش یک تغییر کیفی در طول 10 سال گذشته. “آنها نمی خواهد تازه استخدام در حال حاضر به عنوان مردم می خواهند خود را از ایدئولوژی” یک افسر پلیس گفت:.

Telangana به خصوص شمال Telangana شد عمده دژ مائوئیست اما جنبش بود و تقریبا حذف شده بعد از پلیس راه اندازی یک سرکوب در سال 2005 در پس از آن تقسیم نشده آندرا پرادش پس از شکست یک گفت و گو بین افراطی رهبری و دولت.

آن را در طول مذاکرات در سپتامبر 2004 که پس از آن شاخص بهای مصرف کننده-ML مردم جنگ گروه (PWG) تا به حال ادغام با کمونیست مائوئیست مرکز (MCC) به شکل شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست) به عنوان بزرگترین و قدرتمند ترین مائوئیست لباس در کشور است.

اما شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست) از دست داده و بسیاری از رهبران در سرکوب پلیس به رهبری لوح المركم نخبگان ضد مائوئیست نیروی. باقی مانده رهبران موفق به فرار به کشورهای همسایه.

شده اند وجود دارد دغدغه در برخی از محله های که استقلال به Telangana را به مائوئیست ها یک فرصت برای مرحله باز گشت. ترس های بی اساس ثابت کرد که نیروی پلیس نگه داشته و فشار به فویل هر گونه تلاش ممنوع ساز و برگ برای احیای فعالیت های آن است.

پلیس نگهداری تنگ افروزی در مرز با چتیسگر و ماهاراشترا برای جلوگیری از مائوئیست کادر از عبور بیش از.

کارشناسان بر این باورند که آن را نمی خواهد بود آسان برای مائوئیست ها به صحنه باز گشت به عنوان آنها قادر به جلب نیروهای جدید و یا دریافت سلاح های جدید در طول دهه گذشته است. ویژگی آنها این را به مردم از دست دادن ایمان به ایدئولوژی خشونت و مزایای دولت طرح های رسیدن به توده ها.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*