جعلی کشاورزی مرکز آموزش گران در Gurugram

Gurugram: Gurugram پلیس بازداشت یک فرد به اتهام اجرا جعلی کشاورزی مرکز آموزش در شهرستان مجلل بخش 31 در روز شنبه.

متهم چاندرا Bhuson Pandey (39) ارائه آموزش به جویندگان کار با تضمین 100 درصد اشتغال و سودآور حقوق و دستمزد در مرکز و دولت اجرا کشاورزی بخش است.

متهم نیز با قرار دادن یک هیئت مرکزی, کشاورزی, موسسه توسعه (Kendriya Krishi Vikas Sansthan) در مرکز آموزش به تصور در مورد این موسسه آن است که یک واحد آن در زیر می آید اتحادیه وزارت کشاورزی است.

Gurugram کمیسر پلیس K. K. Rao گفت: “ما با دریافت یک شکایت از P. N. Shukla معاون وزیر وزارت کشاورزی و کشاورز رفاه (اداری هوشیاری واحد) در مورد جعلی موسسه در حال اجرا در خانه شماره 140 در بخش 31. پس از آن یک تیم از بخش 40 ایستگاه پلیس و جرم و جنایت در شعبه تشکیل شد برای حمله به نقطه.”

“ادعایی فرد موفق به حضور مستند اثبات که برای ایجاد موسسه به نام “Kendriya Krishi Vikas Sansthan” در حال اجرا از خانه یک واحد از وزارت کشاورزی است. او بلافاصله دستگیر و رزرو تحت IPC بخش از 420, 467, 468, 471 در بخش 40 ایستگاه پلیس” رائو گفت.

در طول مختصر بازجویی Pandey نشان داد که او استفاده می شود به 27,000 تومان در هر ماه از هر نامزد و ارائه پرسود کار در بخش کشاورزی.

او بیشتر نشان داد که او زودتر عامل همان موسسه در لکنو شهرستان بومی خود را تا مارس قبل از او نقل مکان کرد و در Gurugram. متهم موفق به نفوذ در شش بیکار جوانان را تحت آموزش او رائو گفت.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*