عزیز اورنج کانتی: من در OC حباب

اورنج کانتی ثبت نام در حال راه اندازی یک سری از گاه به گاه سهم از ساکنان شهرستان که می خواهند برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را و کمک به گفت و گو در حال تحول منطقه است. اگر شما می خواهم به در نظر گرفته شود لطفا ایمیل خبرنگار ترزا واکر در [email protected] و قرار دادن عزیز OC در خط موضوع. مطالب ارسالی باید 700-1,000 کلمات.


عزیز اورنج کانتی

من یک آمریکایی آفریقایی تبار ساکن که متولد شد در نیوپورت بیچ به پدر و مادر مهاجر. من زندگی در جنوب OC تمام زندگی من. من به مدرسه رفت و در Capo منطقه با حضور کالج در اینجا و در حال حاضر کار برای یک موسسه مالی در همان محله است.

من همیشه بیش از حد سفید برای سیاه و سفید, بچه ها, اما بیش از حد سیاه برای بچه ها. گرفتار در وسط یک چشم انداز بسیار متفاوت.

من از نوشتن این به ارائه یک چشم انداز جدید و تماس برای یک تغییر همه با این امید که آن را به ارمغان می آورد نور به یک مشکل جدی است که کشور ما شده است در برخورد با, برای بسیاری از سال های بسیاری است. اورنج کانتی شما معاف هستند و من امیدوارم که صدای من و داستان سقوط خواهد کرد و نه در گوش کر.

من یکی از پنج آمریکایی آفریقایی تبار مردم در درجه من و اغلب تنها در کلاس های من. مدارس را حداقل به آموزش در تاریخ سیاه. ماه تاریخ سیاه همیشه احساس بسیار ناراحت کننده بود و چیزی متنفر بودم. این یکی از تنها زمان من احساس به عنوان اگر من متفاوت از همسالان من.

آنها نشسته ما را و ما را به تماشای ویدئوها در مورد یاقوت پل ها و مارتین لوتر کینگ, اما دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار. این بود که هرگز به دنبال بحث از آنچه که ما تا به حال به تماشای آنچه در آن به معنی و یا چگونه آن را ساخته شده ما احساس. تمام حقیقت را در تاریخ سیاه است نه اینکه در مدارس ما. ما هنوز هم زندگی می کنند با این بی عدالتی اما در حال تدریس آنها فقط یک چیزی از گذشته.

یک همکلاسی من یک بار به نام من N-word و زمانی که من به یک بزرگسال این بچه فقط تا به حال به نشستن بر روی یک نیمکت برای 10 دقیقه. هیچ مدرسه رسمی و یا دخالت والدین. غیر مستقیم پیام برای که پسر بود که آشکار نژادپرستی پذیرفته شده است بدون نتیجه. به عنوان یک کودک من فکر نمی کنم که من باید گفت: من پدر و مادر و یا شخص دیگری من فقط نمی دانم چه باید بکنید.

من تا به حال “دوستان” مقایسه من به کلاغ سیاه و سفید است که پرواز می کند تا به ما درس, پنجره, پدر و مادر ساخته شده است که به نظر من در مورد پدر و مادر ریشه و دوباره من هیچ چیز نیست. وجود دارد بزرگسالانی که نمی خواهد اجازه می دهد تا کودکان خود را به بازی با من یا من با مکان های پیاده روی, در حالی که آنها را از بقیه بچه های محله. من نمی دانم چه می گذرد; اما در حال حاضر که بیشتر تحصیل کرده, من درک می کنم که این چیزهایی که به لحاظ نژادی با انگیزه است.

اورنج کانتی بوده است امن و بدون خشونت جایی برای زندگی می کنند و من خوش شانس به رشد کرده تا اینجا. به اعتقاد من این یکی از دلایلی است که پدر و مادر من تصمیم به منظور بالا بردن بچه ها در اینجا. اما این واقعا یک پناه حباب. این محل که در آن وجود دارد بیشتر داد و بیداد در مورد اجتماعی فاصله و ناراحتی با پوشیدن ماسک های صورت از مبارزه برای زندگی است. جنوب O. C., ویژه, یک محل که در آن بچه ها هر چیزی را باور گذشته ارواین در نظر گرفته شده است “،”

من اینجا نشسته و تعجب می کنم که چگونه ساکنان می توانند در مورد زندگی روزانه خود را دانستن است که همکار ساکنان و همسایگان بسیار نفرت در آنها است. چگونه می تواند به شما واقعا نفرت کسی که شما می دانید چیزی در مورد ؟ اگر من قادر به زندگی می کنند در همان محله به عنوان شما و درایو اتومبیل, آنچه که واقعا باعث می شود من متفاوت است ؟ این باعث می شود من شرمنده.

من اغلب نگرانی در مورد امنیت من در این جامعه است. هر زمان که برادران من ترک خانه من از ترس است که ممکن است آنها را متهم به چیزی و یا صدمه دیده با توجه به رنگ پوست خود را. با خیلی خشم عمومی برای زندگی مهم نیست من دیدن که این حباب است فقط یک پناهگاه امن برای نژادپرستان و من نمی تواند و نمی خواهد فقط ایستاده. من خیره به من راه رفتن در فروشگاه های مواد غذایی; من شنیدن نظرات از مشتریان در محل کار. من احساس می کنم من باید ناراحت کننده در یک شهرستان زندگی من در تمام زندگی من است.

من باید برای شرکت در یک تظاهرات برای دفاع از حقوق مدنی و تنها دیدن کودکان و یا افراد جوان است. که در آن پدر و مادر ؟ آیا شما واقعا نمی مراقبت ؟ من فکر می کنم که می گوید زیادی در مورد نسل های آینده در این شهرستان است. همچنین گفتن از ساکنان مسن در اینجا. ساکنان باید تشویق به دریافت و صحبت کردن.

چرا کسب و کار اولویت بیش از زندگی مردم ؟ است که دقیقا مشکل اینجا – همه چیز از مواد نگه داشتن ارزش تر از زندگی است. در یک جامعه پر با فرزندان جوان شما فکر می کنم پدر و مادر می خواهم به عنوان مثال مجموعه و پایان دادن به چرخه تعصب و تبعیض است.

من را برآورده نمی کنند اکثر من آفریقایی دوستان تا زمانی که من شروع به تحصیل در کالج است. این بود که با ورود به یک دنیای جدید است. آنها باز چشم من به آنچه که در جهان اتفاق می افتد و به افرادی که مانند من. من آموخته اند که بیشتر در مورد خودم و زندگی از دوستان من از رنگ از من در سال پیشرو به دبیرستان. که برای من سپاسگزار هستم.

من امیدوارم که برای استفاده از جامعه شناسی مدرک به آموزش و اصلاح اورنج کانتی مدارس – همان مدارس من حضور داشتند و امیدوارم من فرزندان آینده شرکت خواهد کرد.

من می خواهم برای مدارس ما به ارائه یک محیط امن تر برای اقلیت. من می خواهم برای شهرستان ما برای جلوگیری از چشم پوشی بر املاک اجتماعی مشکلات خارج از ما “حباب”. اگر ما نمی توانیم گذشته را تغییر دهید ما می تواند تغییر نسل های آینده است.

من پیشنهاد می کنم اجرای کلاس های جامعه شناسی در مدارس. مهم این است که دانش آموزان برای یادگیری در مورد تعصب و تبعیض و درک آنچه در آن چیزهایی مانند نگاه در سن جوانی به طوری که آنها می توانید شروع به صحبت کردن.

به ساکنان اورنج کانتی سکوت خود را صحبت می کند جلد است. و آن دور نمانده است.

ما بسیاری از اقلیت ها در اینجا هستند که شنیده بودن. به من اجازه می دهد به صدای شما و میانجی بین دو جامعه. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*