Coronavirus واکنش باعث موج مترقی فعالیت از آمریکایی های آسیایی تبار در اورنج کانتی

بعد از نسل با بهره گیری از یک محافظه کار استعاره که رنگ آمریکایی های آسیایی تبار به عنوان نمونه درخشان از نحوه جذب و غلبه بر نژادپرستی Tammy کیم گفت: یک موج تبعیض به بیماری همه گیر کوروناویروس به شکل واقعیت برای بسیاری از آمریکایی های آسیایی تبار در اورنج کانتی.

“ما از ‘مدل اقلیت’ وضعیت به ناگهان در قطره از کلاه که “خارجی ها” که می گفت برای رفتن به عقب که در آن ما را از آمد” گفت: کیم, مدیر عامل, کره ای, مرکز آمریکایی در ارواین.

در حال حاضر می گویند کیم و دیگران وجود دارد یک حس است که پذیرش آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام است که به عنوان شکننده به عنوان آن را برای Latinx و دیگر جوامع اقلیت.

که تحقق آنها می گویند سوخت افزایش فعالیت سیاسی.

در ماه های اخیر آمریکایی های آسیایی تبار در اورنج کانتی باید در راهپیمایی با زندگی ماده معترضان تلفن banked دموکراتیک نامزدها و راه اندازی خود را برای اولین بار در زمان مبارزات انتخاباتی به اجرا برای دفتر.

  • اردک’ ریکارد Rakell, جلو, چک پایتخت’ Nate اشمیت در روز دوشنبه بازی در هوندا سنتر.

  • Alyaa Abdulghany از Corona Del Mar بالا بود به نام ملی بازیکن سال توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • این عکسي ارائه شده توسط بلکسبرگ اداره پلیس نشان می دهد Virginia Tech, دانشجو, David Eisenhauer بود که به اتهام قتل درجه اول در مرگ نیکول مدیسون Lovell.

و سیاستمداران از همه راه راه هستند با اطلاع از محلی آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام رای دهندگان مانند قبل از هرگز. آنها در حال ایجاد چند زبان کمپین مواد و استخدام کارکنان به طور خاص برای رسیدن به AAPI جوامع که برخی از سریع ترین رشد رای گیری بلوک در کشور است.

نامزدها نیز در حال صحبت کردن — گاهی اوقات شور و حرارت — در مورد مسائل از اهمیت به رای دهندگان آمریکایی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از اصطلاح “کونگ آنفولانزا” به کالیفرنیا رای گیری با هدف احیای اقدام مثبت در پذیرش.

این AAPI جوامع نیست یکپارچه وجود دارد تفاوت های بزرگ در بسیاری از مسائل بین فرهنگ های مختلف و نسل است. اما مترقی رهبران می گویند که آنها در حال دیدن بیشتر وحدت این چرخه با AAPI گروه ها و جوامع دیگر از رنگ کار هم به فشار برای دسترسی گسترده تر به خدمات بهداشتی پلیس اصلاحات و علل دیگر که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار گیرند.

“چه Covid به نور آورده برای بسیاری از مردم این است که بسیاری از مشکلات ما سیستمیک” گفت: سوزان لو رئيس جمهور از آمریکایی های آسیایی تبار در عمل یک سال است که طرفداران سیاست های مترقی و نامزدها در اورنج کانتی.

“اگر همه ما با هم کار کنند… پس ما کمک به همه از جمله خودمان است.”

مترقی رهبران سیاسی شنیدن فرصت در این پیام. موج جدیدی از فعالیت آنها می گویند می تواند یک دژ محکم است که ایران به مدت طولانی برگزار شد بیش آسیایی آمریکایی رای دهندگان و نامزدها در اورنج کانتی.

تنها در O. C.

در اورنج کانتی نه حزب عمده دارای یک رای دهندگان ثبت نام استفاده در AAPI جوامع; دموکرات ها و جمهوری خواهان هر حال ادعا می کنند حدود 30 درصد در حالی که حدود 40 درصد از محلی آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام ثبت شده به عنوان مستقل.

اما در دولت و در سطح ملی, اسیایی زمانی آمریکایی ها تکیه چپ با اکثریت حمایت از سنتی لیبرال مسائل مانند کمک دولت برنامه یک مسیر به شهروندی برای مهاجران و کنترل اسلحه. و در سراسر کشور آسیایی هستند که دو بار به عنوان به احتمال زیاد برای ثبت نام به عنوان دموکرات ها نسبت به جمهوری خواهان با توجه به یک سال 2018 بررسی توسط شرکت AAPI داده است.

هنوز برای دهه اورنج کانتی شده است یک استثنا.

این تا حدودی به دلیل مطالعات نشان می دهد همه گروه های مهاجر به احتمال زیاد به را در غالب سیاست جامعه را حداقل در ابتدا. که حساب, اسیایی رای دهندگان که به اورنج کانتی در دهه های اخیر بود تا اینکه به تازگی به احتمال زیاد از حزب جمهوری خواه در حالی که افرادی که به, می گویند, سان فرانسیسکو, تمایل به دموکرات ها.

یکی دیگر از عوامل است که بزرگترین AAPI جامعه در اورنج کانتی ویتنامی است آمریکایی ها که باقی می ماند به احتمال زیاد بیشتر از هر دیگر آسیایی مهاجر گروه برای ثبت نام به عنوان خواهان.

به همین دلیل کیم گفت: به تازگی به عنوان چهار سال پیش محلی حزب دموکرات سرمایه گذاری بسیار کمی از زمان و یا پول رسیدن به رای دهندگان آمریکایی در اورنج کانتی.

“من فکر می کنم آنها فکر آن را باعث از دست داده” کیم گفت.

جمهوری خواهان نیست به طور سنتی انجام یک کار بزرگ در رسیدن به AAPI رای دهندگان یا, اگر نظر سنجی از AAPI داده ها نشان می دهد که آنها انجام یک کار بهتر از دموکرات ها.

و ایران به وضوح انجام یک کار بهتر برای سال های بسیاری در جذب و حمایت از آسیایی آمریکایی نامزدها — به خصوص کاندیداهای زن در اورنج کانتی.

در سال 2014 خواهان ارسال سه آسیایی, زنان آمریکایی به ساکرامنتو زمانی که جانت Nguyen موفق به کسب یک کرسی در مجلس سنا دولت در حالی که Ling Ling چانگ و جوان کیم برداشت کرسی در مجلس است. امروز, وجود دارد, چهار آمریکایی های آسیایی تبار در شهرستان دولت هیئت; همه خواهان.

وجود دارد هیچ آمریکایی های آسیایی تبار در شهرستان فعلی خانه هیئتی از حزب دموکرات در حال اجرا برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر. و تنها دو نفر از مردم در حال اجرا برای ادارات دولتی در اورنج کانتی به عنوان دموکرات آمریکایی های آسیایی تبار: Diedre Nguyen در 72 مجمع منطقه و دیو حداقل در 37 سنا منطقه.

که در مقایسه با چهار دولت نامزدها از AAPI جامعه که جمهوری خواهان: چانگ که در حال حاضر یک وقت سناتور ایالت در SD-29; Janet Nguyen که در حال اجرا در AD-72; مجلس استیون چوی آگهی-68; و مجلس فیلیپ چن آگهی-55.

وجود دارد دو کره آمریکایی مدعی برای کرسی مجلس در ایران با طرف. جوان کیم چالش برانگیز است Rep. گیل کیسنرس در tri-county 39 منطقه است که حدود 24 درصد آسیایی و قابل ملاحظه کره ای و فیلیپینی آمریکایی جوامع با توجه به آمار و ارقام از PoliticalData.com. و میشل جراحی است که به چالش کشیدن تشکر. هارلی Rouda در ساحلی 48th منطقه با حدود 16 درصد AAPI از جمله نزدیک به 10 درصد ویتنامی آمریکایی است.

آنی رایت, معاون صندلی با حزب دموکرات اورنج کانتی گفت: دلیل بیشتر دموکرات ها نیست در انتخابات برای کسانی که صندلی این چرخه است چرا که هنوز وجود ندارد یک خط لوله از محلی AAPI نامزدها در سمت چپ که برگزار کرده ام دفتر محلی و آماده به حرکت می کند تا به خانه نژادها.

اما رایت اشاره به افزایش در آمریکا دموکرات ها در حال اجرا به صورت محلی و ایالتی مسابقات در ماه نوامبر از جمله Tammy کیم برای ارواین شورای شهر فرح خان برای ارواین شهردار و Thai Viet افزار برای سانتا آنا شورای شهر. او امیدوار است که تا سال 2022 و یا 2024 در آخرین, او حزب را تاسیس یک نیمکت دموکراتیک آسیایی آمریکایی نامزدهای آماده اجرا برای بالاتر ،

یک فشار به سمت چپ

تغییر در میان اورنج کانتی AAPI جامعه واقعا شروع به خاموش در سال 2016 به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زد ،

“شده است وجود دارد از جمله ضد مهاجر مجموعه ای از سیاست ها و من فکر می کنم که نگران آسیایی آمریکایی جوامع” رایت گفت. “من فکر می کنم این پیام است که حزب جمهوری خواه در حال ارسال است که آسیایی ها استقبال نمی شود.”

همراه با حرکت گسترده برای کاهش مهاجرت وجود دارد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر رها شده و تلاش در اواخر سال 2018 به مذاکره مجدد توافق با ویتنام است. برای یک دهه است که ایران همواره محافظت ویتنامی مهاجران از تبعید اما دولت پیشنهاد را ساخته اند آن را ممکن است برای برخی از مهاجران به بازگشت به آن کشور است.

پس از آن وجود دارد این است که دولت را به تلاش برای حذف حمایت برای اقدام معوق برای ورود دوران کودکی یا IF ساکنان آورده بودند به ایالات متحده به عنوان کودکان و مستند نشده باقی می ماند. در حالی که بسیاری از مردم در درجه اول دانشیار DACA با Latino, جوانان, لو اشاره کرد که در برخی از بخش هایی از کالیفرنیا متوسط IF دریافت کننده است در واقع ایالات متحده.

سپس coronavirus رسید.

تهمت و دیگر جمهوری خواهان’ میل برای تماس با آن چینی “ویروس” و “کونگ آنفولانزا” ویروس متهم شده است برای تنظیم یک تن که منجر به افزایش شدید نفرت حوادث کارگردانی در آمریکایی ها به صورت محلی و در سراسر کشور است.

بسیاری از آمریکایی های آسیایی تبار نیز ناراضی هستند و با چه رهبران ایران به کار گرفته اند این بیماری همه گیر. رایت گفت که آنها در حال دیدن چگونه پذیرش گسترده از ماسک برای مثال است که panned با تهمت و بسیاری از جمهوری خواهان و حتی به عنوان ماسک کمک کرده اند مکان هایی مانند کره جنوبی و جلوگیری از عمده بهداشتی و یا اقتصادی بازدید.

یک مسئله ای است که می تواند galvanize جمهوری خواه AAPI رای دهندگان در اورنج کانتی به عنوان نوامبر است گزاره 16 که دوباره اقدام مثبت در کالیفرنیا است.

وجود ندارد همان تخته سنگ از AAPI سازمان دفاع از منافع ایران در اورنج کانتی. به جای این رکورد نشان می دهد جمهوری خواه آمریکایی های آسیایی تبار در شهرستان تمایل به پیوستن به نیروهای در اطراف مسائل خاص مانند زمانی که AAPI ساکنان آمد در خیل اعتراض به این ایده از یک پناهگاه بی خانمان در ارواین. سرپا نگه داشتن. 16 به خوبی می تواند یک مسئله مشابه این چرخه.

اقدام مثبت شده است به خصوص محبوب با کره ای و چینی آمریکایی که از ترس بچه های خود را از دست خواهد داد در کالج فرصت است که به کمتر اقلیت. در حال حاضر جراحی کرده است نوشته شده op-ed در ثبت نام مخالفت با اندازه گیری. و عمل سیاسی کمیته نارنجی باشگاه تاسیس شده توسط آمریکایی چینی به مخالفت با مشابه تلاش در سال 2014 گزارش شده است که فعال در این مسئله است.

لیو که سازمان پشتیبانی از سرپا نگه داشتن. 16 گفت: آنها امید به آموزش محلی AAPI رای دهندگان در مورد چگونه جوامع خود می تواند به نفع از مفاد این لایحه است که می تواند کمک به زنان و کمک به ایالات متحده در کسب و کار صاحبان زمین بیشتر دولت قرارداد. و آنها امید به ارسال این پیام است که این حق را برای آسیایی آمریکایی ها برای بهره مندی از ظلم و ستم و ناعادلانه درمان از دیگران است.

در هر صورت Lew پیش بینی کرد که با داشتن سرپا نگه داشتن. 16 در انتخابات کمک خواهد کرد درایو AAPI رای دهندگان در ماه نوامبر. و مهم نیست که چگونه آنها رای او گفت که او را هیجان زده با چشم انداز افزایش به جامعه به طور سنتی پایین مشارکت.

کمپین مبارزه برای AAPI رای دهندگان

Rouda و کیسنرس باید هر دو برجسته شده نگرانی با ایران لفاظی و سیاست های مورد علاقه برای آسیایی آمریکایی ها به عنوان آنها به صورت رقابتی و مسابقه با رقبای جمهوری خواه جراحی و جوان کیم.

کیسنرس صادر عمومی تماس در ماه ژوئن به عنوان مثال برای جوان کیم محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن “کونگ آنفولانزا” نظرات. جوان کیم به طوری که در همان شب تلفنی نظرات مضر و تفرقه.

Rouda است به طور معمول با انتقاد جراحی در نقش خود به عنوان رئیس هیئت مدیره شهرستان سرپرستان برای حمایت از یک ماسک قیمومیت. و مبارزات انتخاباتی خود می گوید شوهرش درگیری با تلاش چینی اتباع خارجی برای نفوذ در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — لینک های فولادی به نام نژادپرست است.

جراحی این کمپین از سوی دیگر برجسته چگونه دلتا تاو دلتا برادری Rouda بود در دانشگاه کنتاکی حدود 40 سال پیش به میزبانی “مکونگ دلتا” ، حوادث گزارش شده به گاهی اوقات شامل جعلی اسلحه و ماشین آلات و مردان در لباس پوشیدن به عنوان سربازان آمریکایی در حالی که زنان در لباس پوشیدن به عنوان ویتنامی, روسپی. آنها در حال حاضر ممنوع برادری است.

Rouda کمپین گفت: او به خاطر حضور در حداقل یکی از این حزب در اوایل 1980s هر چند او نمی یاد جزئیات و یا بحث در اطراف آنها را در زمان. مبارزات انتخاباتی خود اشاره کرد که صدها نفر از دلتا تاو دلتا اخوت میزبانی این احزاب در رابطه با نظامی ایالات متحده استخدام در سراسر کشور در ’80s در. امروز مبارزات انتخاباتی خود گفت که او “به شدت محکوم” احزاب است. و مبارزات انتخاباتی متهم جراحی از “تلاش برای درام faux-جنجال” بیش از یک رویداد رخ داده است که چهار دهه پیش است.

از جمله جنگ و نشان دادن خط خوب بین بحث در مورد مسائل از اهمیت به AAPI رای دهندگان و pandering به آنها و یا حتی weaponizing خود را باعث می شود. اما لیو گفت: او فقط خوشحال است که چنین مکالمات اتفاق می افتد.

“یکی از چالش ها برای آسیایی آمریکایی ها است و نه فقط در حال صحبت کردن در مورد به اندازه کافی دوره” Lew گفت. “صحبت شده است اولین گام به ارزش به عنوان یک بخشی از جامعه, بنابراین من در مورد آن خوشحال است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*