AAI به تهیه 198 اسکنر بدن 63 فرودگاه

دهلی نو: فرودگاه اقتدار هند (AAI) تصمیم گرفته است برای تهیه 198 اسکنر بدن 63 فرودگاه و این را جایگزین موجود قاب درب آشکارسازهای فلزی و اسکنر دستی در کنار پت-پایین جستجوهای از مسافران برای تشخیص اشیاء فلزی, مقامات گفت.

این فرایند برای تهیه اسکنر بدن آغاز شده و در اوایل این سال قبل از وقوع این رمان coronavirus مقامات از AAI گفت.

از این 198 اسکنر 19 خواهد بود برای فرودگاه چنای, 17 برای فرودگاه کلکته و 12 برای پونا فرودگاه گفتند PTI.

AAI صاحب مدیریت بیش از 100 فرودگاه

این AAI صاحب و مدیریت بیش از 100 فرودگاه در کشور است.

فرودگاه دهلی نو و بمبئی و بنگلور و حیدرآباد مدیریت توسط شرکت های خصوصی و نه با AAI. بنابراین تدارکات برای اسکنر بدن در این فرودگاه انجام خواهد شد توسط نهادهای خصوصی مقامات گفت.

گفتند مهم تبدیل شده است برای دریافت این 198 اسکنر به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به عنوان frisking از مسافران توسط پرسنل امنیتی شده است حداقل رسانده از ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) پرسنل که deputed در فرودگاه ها خواسته شده است برای حفظ حداقل لمسی’ مفهوم و پوشیدن ماسک به عنوان در هر COVID-19 اقدامات پیشگیری.

“هفت اسکنر بدن (خارج از 198) مستقر خواهد شد و در فرودگاه سرینگر شش در فرودگاه ویساکاپاتنام و پنج در فرودگاه در Tirupati Bagdogra Bhubaneswar گوا و ایمفال” یک مقام گفت.

چهار اسکنر بدن هر یک اختصاص داده خواهد شد به فرودگاه در امریتسار بنارس Calicut, Coimbatore, Trichy, Gaya, Aurangabad و Bhopal, مقامات گفت.

گفتند مناقصه به تهیه 198 اسکنر بدن برای 63 فرودگاه صادر شده است و سه شرکت را در پیشنهادات خود را.

“این سه شرکت قرار داده اند در خود ویژگی های مناقصه. اگر آنها عبور فنی ما معیار ما بخواهید آنها را به ارائه مالی مناقصه. یک جایزه از قرارداد خواهد شد و سپس با توجه به یکی از آنها” این مقام گفت.

مسافران باید حذف کت قبل از ورود به اسکنر بدن

مسافران مجبور به حذف آنها کت ضخیم, لباس, کفش, کمربند و همچنین تمام فلزی موارد قبل از ورود به بدن اسکنر فرودگاه. یک مانکن-مانند تصویر تولید شده توسط ماشین آلات و اگر وجود دارد یک نقطه زرد بر روی صفحه نمایش به این معنی است که منطقه در بدن ممکن است بیشتر نیاز به غربالگری.

هنگامی که بدن اسکنرهای نصب شده در فرودگاه پت جستجوهای خواهد شد لازم نیست برای مسافران خبر داد.

این CISF در 19 مارس گفته بود “CISF پرسنل مستقر در 63 داخلی و بین المللی فرودگاه شده اند حساس به اتخاذ ‘حداقل لمسی’ مفهوم و همچنین پوشیدن, ماسک, دستکش های جراحی و به لمس هر یک از آیتم و یا مقاله مسافر در دوران قبل از سوار غربالگری.”

کارکنان در این فرودگاه نیز توصیه شده است برای تعامل با مسافران از راه دور بدون به خطر انداختن امنیت روش های CISF گفت.

پروازهای مسافری داخلی

هند از سر خود داخلی پروازهای مسافری از 25 مه پس از یک فاصله دو ماه با توجه به کروناویروس باعث lockdown.

در حالی که برنامه ریزی شده بین المللی پروازهای مسافری همچنان به حالت تعلیق باقی می ماند در این کشور از مارس 23, هند تاسیس شده دو جانبه حباب های هوا با چهار کشور — ایالات متحده امارات متحده عربی فرانسه و آلمان — که در آن شرکت های هواپیمایی دو کشور مجاز به فعالیت بین المللی پروازهای مسافری با محدودیت های خاصی.

بیش از 10 لاخ مردم آلوده شده اند و حدود 26,000 نفر فوت کرده اند با توجه به کروناویروس تا حال حاضر در هند است.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*