دریایی واحد یک بار بر اساس در ال تورو غیرفعال شده است در نظر دارد برای ‘لاغر و meaner’ دریایی سپاه

3rd بال هوایی دریایی پشتیبانی واحد – یک بار بر اساس در حال حاضر توقیف Marine Corps Air Station, El Toro – غیر فعال شد در روز جمعه 17 جولای در Marine Corps Air Station میرامار.

واحد دریایی بال گروه پشتیبانی 37, مسئول هماهنگ سازی تلاش های چهار اسکادران و چگونه آنها ارائه پشتیبانی زمینی.

غیرفعال کردن واحد frees تا زمان و منابع را به سمت یک طراحی مجدد دریایی سپاه به عنوان دستور فرمانده ژنرال دیوید برگر که تاکید کرد در سال 2019 برنامه ریزی اهمیت شاخه نظامی تبدیل شدن به “سبک تر و سریع تر” در سراسر اقیانوس آرام.

“ما ملت را در پاسخ به بحران نیروی که نیاز به قادر و آماده خاکی جنگ-مبارزه با سیستم عامل و یک خانواده مدرن اتصالات” ایران برگر گفت: در راهنمای برنامه ریزی برای تعمیرات اساسی تفنگداران دریایی. “ما اعزامی جنگ باید سیستم شبکه کشنده ارتجاعی و باید سریعتر فعال جنبش به فن آوری های جدید و قابلیت های سریع تر از دشمنان ما.”

تفنگداران دریایی در حال آزادسازی برخی از آنها میراث تجهیزات و واحد های مانند شرکت هایی که در ساخت پل ها و یا عمل مخازن. وجود دارد برنامه های بیش از پنج سال آینده برای کاهش بیشتر از سن دیگو-بر اساس هوا بال از جمله یک عقاب اسکادران و دو اسکادران هلیکوپتر.

سپاه تفنگداران دریایی خود را کاهش پرسنل توسط 12,000 دهه آینده. آن را به سرمایه گذاری منابع به مبارزه با فن آوری های مانند هواپیماهای بدون سرنشین دوربرد و دقت موشک های شناسایی ربات ها و سیستم های بدون سرنشین.

به طور معمول در روز جمعه از کار افتادگی را شامل “sundowner” مراسم به صورت تقریبی 50 تفنگداران دریایی که ارسال خواهد شد برای خدمت در واحدهای دیگر. اما به دلیل coronavirus احتیاطی پایه مقامات تصمیم به جمع آوری یک گروه بزرگ بخشند. ژاک Bodner سخنگوی air wing.

واحد فعال شد در تاریخ 1 ژوئیه سال 1953 در میامی. دریایی واحد منتقل به ال تورو در سال 1955 و پس از آن میرامار در سال 1998 که در آن باقی مانده است تا به حال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*