تبعید عربستان رسمی به بهره برداری $11bn از دولت صندوق

ریاض: سابق top رسمی در عربستان سعودی وزارت کشور است misspent دولت بودجه برای شخصی تجملات.

Saad al-Jabri, در حال حاضر در تبعید همراه با یک گروه از مردان مورد استفاده $11 میلیارد دلار از بودجه دولت با توجه به گزارش منتشر شده توسط وال استریت ژورنال.

Al-Jabri که در حال حاضر در تبعید در کانادا فرار یک ویژه وزارت کشور صندوق بود که با تمرکز بر سطح بالا مبارزه با تروریسم تلاش. از این صندوق استفاده کرده بودند 11 دلار بیش از 17 سال به پرداخت خود و خانواده و آشنایان در پاداش ما سازمان های اطلاعاتی منابع گفت: به وال استریت ژورنال.

“آقای Jabri یک زن 61 ساله با درجه دکتری در رشته علوم کامپیوتر بود موثر شماره 2 در عربستان وزارت کشور که برای سال ها توسط محمد بن نایف. آقای Jabri زد خاص وزارت صندوق که مخلوط هزینه های دولت در اولویت بالا تلاش های ضد تروریستی با پاداش برای آقای Jabri و دیگران با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط مجله و مصاحبه با مقامات عربستان و آقای Jabri را خواص” وال استریت ژورنال گزارش بخوانید.

“در 17 سال او نظارت صندوق $19.7 میلیارد جریان از طریق آن. دولت ادعا می کند 11 میلیارد دلار صرف شد نادرست از طریق پرداخت در قرارداد و یا منحرف شد به مقصد خارج از کشور از جمله حساب های بانکی کنترل شده توسط آقای Jabri, خانواده و همکاران خود از جمله محمد بن نایف” این گزارش اضافه شده است.

اسناد و مدارک جمع آوری شده توسط وال استریت ژورنال و پشتیبانی توسط شرکت براده در عربستان سعودی نشان داد که بودجه نشات گرفته از یگان ویژه – اجرا شده توسط Al-Jabri شد قریب از طریق یک شرکت به نام تکنولوژی کنترل Co. بود که بودجه توسط وزارت خود بلکه متعلق به در بار توسط al-Jabri برادر و برادرزاده اش و دو همکاران نزدیک.

وال استریت ژورنال گزارش نشان داد که چگونه فن آوری شرکت کنترل. تا به حال کانال پول و در زمان بسیارهزینه عربستان سعودی دولت به سهام تا سود.

“تکنولوژی کنترل منتقل شد به دولت است. عربستان محققان کشف کردند که وزارت کشور پرداخت می شود این شرکت بیش از $11,000 هر کدام برای 2,000 امن تلفن ثابت و تلفن همراه است که هزینه $500 به گفته افراد آشنا با تحقیقات. تجهیزات بود و بعد دور انداخته چرا که آن کار نمی کند خوب,” وال استریت ژورنال گزارش داد.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*