Coronavirus موارد مشکوکی پایین در سوریه اما جدید چشم انداز مثبت است ترغیب دولت به عمل

بیروت — دولت سوریه است پله تا تلاش برای پیگیری رمان coronavirus و ترویج بهداشت عمومی اقدامات شده اند که در جای دیگر برای ماه پس از تعداد روزانه موارد گزارش شده شروع به افزایش در هفته های اخیر.

چوب خط حساب کردن از عفونت های گزارش شده در دولت-برگزار مناطق سوریه باقی مانده بسیار کم با کمتر از 500 ثبت موارد و حداقل 25 مرگ و میر بیشتر در پایتخت دمشق و حومه اطراف. اما اخیر سربازان ارتش در مواردی باعث شده زنگ هشدار میان شهروندان و مقامات به طور یکسان به عنوان خوشه های کوچک باید شروع به ظاهر شدن در میان کارکنان پزشکی.

از زمان شروع این بیماری همه گیر, سوریه گزارش شده به مراتب کمتر از موارد دیگر کشورهای خاورمیانه باعث گسترده شک و تردید در مورد اینکه آیا به شدت مات و دولت بود که پرده. گزارش می دهد که مراقبت های بهداشتی کارگران قراردادی این ویروس بیشتر افزایش سوء ظن است که این بیماری بیشتر شایع در جمعیت عمومی نسبت رسما اذعان کرد.

در روز پنج شنبه رسانه دولتی اعلام کرد که مدیر Al-مجتهد بیمارستان یکی از سوریه, بزرگترین, تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. در هفته گذشته سازمان هلال احمر در سوریه گزارش داد که هفت نفر از داوطلبان آن تا به حال قرارداد این ویروس.

هنگامی که سه coronavirus موارد پیدا شد در ماه ژوئن در میان مراقبت های بهداشتی کارکنان در جنوب غربی سوریه, دانشجویان پزشکی شکایت در اتحادیه ملی سوریه دانشجويان Facebook صفحه. “من فکر می کنم آن زمان برای ما دانشجویان پزشکی برای جلوگیری بالینی ما دور و در معرض خطر روزانه” یک دانشجو اظهار نظر. “منظورم این است که ما شیفت در بیمارستان که باید موارد و دانش آموزان [انباشته] در بالای هر یک از دیگر و هیچ اقدامات پیشگیرانه در حال اعمال است که به اندازه کافی نیست؟”

سه روز بعد, دانشگاه دمشق, سوریه قدیمی ترین و بزرگترین اعلام کرد که دانشجویان پزشکی دیگر نمی خواهد فراموش بالینی دور.

تلاش های دولت برای گسترش آگاهی در مورد ویروس و پیگیری آن برداشت شده است. وجود دارد در حال حاضر چهار آزمایشگاه های تست در مناطق تحت کنترل دولت و یک وب سایت راه اندازی شده است برای نظارت بر موارد در سراسر کشور است. Facebook صفحات و گروه های اجرا شده توسط سازمان های دولتی و سازمان های خصوصی شروع کرده اند به روز رسانی این جمعیت است.

در ضمن, رسمی, صدای, چنین به عنوان وزیر صنعت و دانشگاه در حال حاضر با دعوت از شهروندان به اقدامات احتیاطی. پس از دو قضات آزمایش مثبت برای این ویروس در دوشنبه وزیر دادگستری هشام al-Shaar با تاکید بر اهمیت اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک و دستکش. این نوع رسمی پیام تا به حال شده است وجود ندارد و در چند ماه گذشته ،

سوریه اتخاذ اقدامات پیشگیرانه بعد از بسیاری از کشورهای دیگر در منطقه و شروع به بلند کردن آنها زود است. به دولت تحمیل یک مستند برای دو ماه تا اواخر اردیبهشت ممنوع بین شهری سفر و اعلام یک شب مقررات منع رفت و آمد. اما فیلم از این دوره نشان داد که جمعیت زیادی در دمشق معروف سوق al-Daftari, بازار, تراکم آن تحت پوشش خیابان ها یک ماسک در چشم. “وجود دارد هیچ کرونا در سوریه” بسیاری از شوخی زیرکی.

حتی در حال حاضر گزارش های رسانه ها در ادامه برای نشان دادن افراد بدون ماسک و یا تمرین های اجتماعی فاصله. به گفته یکی از دمشق ساکن ماسک بیش از حد گران هستند با 100 ماسک هزینه یک ماه حقوق و دستمزد به طور متوسط کارمند دولت.

“آنها مهم مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد و محدود به چه مقدار از آنها می تواند اجرای مستند,” گفت: دکتر رعنا Hajjeh سازمان بهداشت جهانی است مدیر برنامه مدیریت که رهبری یک ماموریت در اوایل این هفته به سوریه در حمایت از آن در پاسخ به شیوع بیماری است. “آنچه که ما را دیده اند در این نقطه است که در حال حاضر آنها شروع به لغو محدودیت حتی اگر محدودیت نمی شد بسیار سخت مردم را درست رفته و با وجود بی توجهی کامل از هر گونه اقدامات پیشگیری, ماسک, اجتماعی, فاصله, همه از آن است.”

گرفتن دست به تهدید جدی تر است یکی از بزرگترین مشکلات Hajjeh گفت.

برای بیشتر قسمت ها, نگرانی در مورد coronavirus را گرفته صندلی عقب در سوریه که در آن مردم به شدت متمرکز بر یک بحران شدید اقتصادی است که دیده می شود این ارز در طول چند روز در ماه گذشته به شدت کاهش به پایین ترین سطح خود در برابر دلار. مجموعه ای تازه از آمریکا تحریم ها با هدف فشار به سوریه و هدف قرار دادن هر کسی که کمک می کند تا دولت خود پرداخته اند یکی دیگر از ضربه به اقتصاد در حال حاضر نابود سال جنگ و مشکلات مالی در کشور همسایه لبنان است.

کرایه Shehabi یک رئیس سوریه فدراسیون صنعت هشدار داد در ماه آوریل در مورد اضافی خسارت اقتصادی یک مستند می تواند باعث. او نوشت: در پست های رسانه های اجتماعی: “ما امیدواریم که انزوا و بستن کم درآمد بخش روش نمی تواند منجر به انتخاب بین خطر مرگ با تاج یا مرگ با گرسنگی! این زمانی است که همه چیز از کنترل خارج شود!”

او اشاره کرد که فروشگاه های لباس های فراوان در سوریه و خطوط خارج از معنای اجتماعی فاصله می تواند نگهداری می شود. بسته شدن آنها گفت: رهبری به سازندگان: کارگاه ها و کارخانه های ترک هزاران نفر از شغل و وادار کردن کسب و کار برای افزوده شدن ضرر و زیان است.

این کشور شده است در بحران برای تا زمانی که آن را دشوار است برای بسیاری از به یاد داشته باشید یک زمان عادی. بنابراین زمانی که coronavirus آمار جمعیت بسیاری از سوری ها را گرفت و آن را در گشاد گشاد راه رفتن. برخی حتی آن را در زمان بیش از حد به آرامی.

در یک مصاحبه تلویزیونی در ماه مارس در سوریه, وزیر بهداشت نزار Yazigi گفت هیچ مورد و در عین حال که دولت با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. پرسید که چه پیام اطمینان بخش او می خواهم به سوریه, او پاسخ داد: “من می خواهم بگویم که به لطف خدا ارتش سوریه را نیز پاک بسیاری از میکروب ها در سوریه زمین.”

پس از نه سال جنگ در سوریه شده است در سمت چپ با ویران امکانات پزشکی و تهی صفوف کارگران مراقبت های بهداشتی. نزدیک به نیمی از امکانات بهداشتی هستند و از خدمات و تجهیزات پزشکی است در تامین کوتاه مدت و مقدار پزشکی نیروی کار این کشور را ترک.

کشور شده است قادر به تکیه بر برخی از متحدان سنتی خود برای کمک به. ایران و چین دغدغه بوده است با شیوع هر چند چین را ارسال برخی از کمک. یک ناخواسته خنده دار گزارش نشان داد و دو جعبه کوچک کمک از چین بودن offloaded: از یک هواپیما در ماه آوریل است. در یک کنفرانس خبری دو دوجین سوریه و مقامات چینی و فرودگاه کارگران بیش از حمل و نقل.

روسیه یکی از اسد مهم ترین حامیان ارسال کمک ها که شامل 50 ماسک 10,000 تست کیت و 1000 محافظ مناسب. پیش بینی دسته دوم هنوز به آن ارسال شود.

در ضمن انسان دوستانه گروه تا به حال به روزرسانی گسترده مصوبات به ارائه کمک های که به کمک کارگران می گویند به منابع محدود.

“بوروکراسی کاملا یکی از مهم ترین چالش ها در سوریه وقتی که می آید به ارائه کمک های اولیه” گفت: یکی بشردوستانه کارگر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل ظریف رابطه با دولت است. “این همیشه مشکل ساز است اما در حال حاضر با covid-19 هنگامی که زمان از جوهر بیش از حد کمک گیر می شود در یک باتلاق بوروکراتیک است و نه رسیدن مردم به اندازه کافی سریع.”

Asser خطاب در پاریس کمک به این گزارش.

کمک های انسان دوستانه به سوریه را تهدید به روسیه و چین وتو طرح در U. N.

پرسش های متداول: آیا تحریم های جدید آمریکا در مورد سوریه و چگونه آنها ممکن است صدمه دیده است ؟

بشار اسد مقابله با سخت ترین چالش ها از 9 سال جنگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de