چاد و JT عالی ماجراجویی: کمیک را ویروسی تصویری در مورد گشت و گذار در شهر ‘ماسک کمبود’

در یک ویدیو یوتیوب در حال حاضر در حال ساخت gnarly امواج دو surfer دیدن و قدم زدن در اطراف اسکله پلازا ارائه تعریف ماسک صورت.

“ما اینجا هستیم تا در هانتینگتون بیچ برای حل این ماسک کمبود” توضیح می دهد که یک مرد (به عنوان مخالف به brunet مرد). “همانطور که می بینید هیچ کس در اینجا یک اما ما به خود ما عرضه برای رفع این مشکل است.”

تنها چند روز پس از انتشار آن پنج دقیقه جست و خیز در حال حاضر snagged بیش از 4 میلیون بازدید.

  • Chad Kroeger, سمت چپ, سان کلمنته JT Parr, مرکز سان جوان کاپیسترانو و دن Lucchesi لس آنجلس صحبت در مورد فیلم آنها ساخته شده است که رفت و ویروسی است که در آن آنها ارائه رایگان ماسک برای بسیاری از مردم پوشیده نیست که آنها را در نزدیکی هانتینگتون بیچ اسکله در هانتینگتون بیچ, روز پنج شنبه, جولای 16, 2020, در هانتینگتون بیچ. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • JT پار سان جوان کاپیسترانو, مذاکرات در مورد فیلم او ساخته شده با Chad Kroeger سان کلمنت و دن Lucchesi لس آنجلس که رفت و ویروسی است که در آن آنها ارائه رایگان ماسک برای بسیاری از مردم پوشیده نیست که آنها را در نزدیکی هانتینگتون بیچ اسکله در هانتینگتون بیچ, روز پنج شنبه, جولای 16, 2020, در هانتینگتون بیچ. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Chad Kroeger سان کلمنت در مورد فیلم او ساخته شده با JT پار سان جوان کاپیسترانو و دن Lucchesi لس آنجلس که رفت و ویروسی است که در آن آنها ارائه رایگان ماسک برای بسیاری از مردم پوشیده نیست که آنها را در نزدیکی هانتینگتون بیچ اسکله در هانتینگتون بیچ, روز پنج شنبه, جولای 16, 2020, در هانتینگتون بیچ. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • دن Lucchesi, سمت چپ, لس آنجلس, Chad Kroeger, مرکز سان کلمنت و JT Parr, راست, San Juan Capistrano, pose, برای یک پرتره در هانتینگتون بیچ اسکله در پنج شنبه, 16 جولای سال 2020 است. سه نفر ساخته شده یک ویدیو که رفت و ویروسی است که در آن آنها ارائه رایگان ماسک برای بسیاری از مردم پوشیده نیست که آنها را در نزدیکی هانتینگتون بیچ اسکله در هانتینگتون بیچ. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • دن Lucchesi, سمت چپ, لس آنجلس, Chad Kroeger, مرکز سان کلمنت و JT Parr, راست, San Juan Capistrano, pose, برای یک پرتره در هانتینگتون بیچ اسکله در پنج شنبه, 16 جولای سال 2020 است. سه نفر ساخته شده یک ویدیو که رفت و ویروسی است که در آن آنها ارائه رایگان ماسک برای بسیاری از مردم پوشیده نیست که آنها را در نزدیکی هانتینگتون بیچ اسکله در هانتینگتون بیچ. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • سن کلمنت کمدین چاد و JT — نام واقعی تام آلن و جان پار — در زمان خود (شاید معتبر) surfer dude شخصیت های هانتینگتون بیچ در هفته گذشته ارائه رایگان ماسک. ویدئو خود هر دو خنده دار و چشم باز رفت ویروسی — جذب میلیون ها نفر از نمایش ها. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از تام آلن و جان Parr)

  • سن کلمنت کمدین JT و چاد نام واقعی جان پار و تام آلن بزرگنمایی در مورد ماسک جست و خیز در فاکس نیوز. این دو در زمان خود surfer dude افراد که ممکن است معتبر به هانتینگتون بیچ هفته گذشته به دور ماسک رایگان. نتیجه تصویری هر دو خنده دار و چشم باز رفت ویروسی جذب میلیون ها نفر از نمایش ها. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از جان پار و تام آلن)

لباس پوشیدن و در صورتی آلوها پیراهن و تطبیق کوتاه, بور, چنگال, پوستر هیئت مدیره خواندن: “رایگان ماسک.” او فرض totes یک جعبه مقوایی با, احتمالا, رایگان ماسک.

خود را پرنیان گذاشته است دوستانه و نرم و ملایم. واکنش آنها استنباط ،

یک پزشک مرد میانسال growls: “اگر شما می خواهید چیزی از من بیا و این را دریافت کنید.”

“شاید ما می توانید انجام دهید یک ساعت یک مبارک در Sharkeez بعد ؟” brunet guilelessly نشان می دهد.

به طوری که این goofballs ها?

در طول مصاحبه در هانتینگتون بیچ اسکله آنها در حال حاضر خود را به عنوان Chad Kroeger (بور) و JT Parr (این خبر).

ورزشی همان پوشاک فرسوده در تصویری کامل با عقب بیس بال, کلاه نقاب دار, راز مردان هرگز شکستن شخصیت – با فرض اینکه این یک عمل.

“من شناخته شده برای اینکه همیشه فوق العاده دامن زده گفت:” چاد صدایی فوق العاده دامن زده.

نه این که آنها fessed تا آن را نام تام آلن و جان پار. آلن به عهده گرفت “Chad Kroeger” در اشاره به این خواننده بسیار razzed گروه Nickleback.

به خاطر تداوم خواهیم به آنها اشاره خود را alter egos, چاد و JT.

چاد 25 و JT, 27, رشد, بهترین جوانه در سن کلمنت. هر دو فارغ التحصیل از JSerra کاتولیک دبیرستان. چاد در واقع گشت و گذار زیادی است. JT فرو می رود ،

کمیک duo تولید یک پادکست “رفتن عمیق با چاد و JT.” در قبل از coronavirus بار دو فنر در جلسات شورای شهرستان در سراسر جنوب کالیفرنیا صادقانه ترویج یک harebrained طرح پس از دیگری.

گرفتن نوبت در تریبون آنها به طور مداوم شروع خود تفسیر با: “آنچه تا شورای?”

در سن کلمنت جلسه شورای اسلامی در سال 2017, چاد و JT لابی به حک کردن پل واکر تصویر در یک ساحلی بلوف – کوه راشمور-سبک. اپیلاسیون شاعرانه, چاد به نام مرحوم “Fast & Furious” ستاره “چراغ چراغ راهنمای ما پایین جاده خاکی.”

در لس آنجلس آنها استدلال می کنند در برابر یک پیشنهاد به ممنوعیت خانه احزاب – که “بستر توسعه من به عنوان یک مرد جوان” چاد اعلام کرد.

JT با دنبال: “من می تواند در یک مهمانی و ماه مردم و همه می خنده. شما می دانید, شوخ. در من من برآورده بالقوه است.”

پس از spiels, شورای, رئیس جمهور گیاه Wesson در مقایسه با چاد و JT به تنبلها محبوب ’80s, کمدی. “من می خواهم به شما خوش آمد به ‘Bill & ted’s Excellent Adventure,’,” او گفت: مخاطبان است.

Antics باید برنده چاد و JT تکرار نقش به عنوان “سیاسی مفسران” در فاکس نیوز. آنها نیز خود را به اشتراک گذاشته حکمت با هوارد استرن و Ellen DeGeneres.

از پالس (pals) نیست به عنوان سر خالی به عنوان آنها می آیند. چاد تحصيلات دانشگاهي خود را در رشته فلسفه در دانشگاه سانتا کلارا. JT میخواندم فیلم در Loyola Marymount University.

حرفه ای, چاد و JT خیال خود را “فعالان” و “روزنامه نگاران است.” اما آن را سخت به کشف کردن که چگونه آنها پشتیبانی خود را از نظر مالی – گذشته از unabashedly پذیرش سرمایه از سخاوتمندانه خیرین.

“پدر و مادر من به من یک بیمار کمک هزینه” چاد اعتراف کرد.

“اما غنی از بچه ها مشکلات بیش از حد” JT مقابله. “هنگامی که من در باهاما بعضی از بچه ها شروع به پریدن کرد به من.”

در طول coronavirus بحران بگیرید و یاد دهید باید ماندم, به در JT خانه – بهره گیری از brewskies در وان آب داغ هر شب.

نه در یک رابطه عاشقانه. “که من واقعا حسادت” چاد گفت.

“و من می تواند مانند یک homewrecker,” JT اشاره کرد. “اما ما از رفتن به زوج مشاوره یک بار.”

بازگشت به خود ویروسی ماسک تصویری فیلم برداری شده توسط دوست خود Daniel Lucchesi.

در حالی که چاد و JT باقی می ماند ingratiatingly مودب در پاسخ به آنها را از محدوده سردرگم به متخاصم.

“من نمی دانم اگر کسی تا به حال به شما توضیح داده است که تنفس خود را با مونوکسید کربن سالم است:” زن با تقبیح می کند.

نه منصرف چاد عجایب “اگر ما تا به حال یک کولر طراحی خواهد بود که تفاوت دارد؟”

زمانی که JT می پرسد یک زن چرا او فکر می کند او نمی نیاز به یک ماسک او پاسخ می دهد: “از آنجا که من در اینجا زندگی می کنند.”

خندیدن که coronavirus است “یک دروغ” یک مرد لعنت و باعث می شود یک حرکت زشت و ناپسند در انجام gooders. “او عصبانی” چاد اظهارات. “من عاشق شور و شوق است.”

دو مرد جوان راه رفتن با شانه ماسک و گفت: “تعطیل کردن کشور ؟ که B. S.”

“چگونه با پوشیدن یک ماسک تعطیل کشور؟” JT muses.

خارج از صفحه نمایش به عنوان به خوبی به عنوان در, برای ثبت, چاد و JT صمیمانه – شاید – مدافع خوش بنیه در ماسک.

“آنچه ما را شگفت زده کرد این بود که چگونه مردم آماده بودند به موسیقی پاپ مانند” آیا شما حتی با من صحبت در مورد ماسک,'” JT گفت.

در دفاع از فیلم خود را به افراد – هر کس در خارج از منزل بود که در آن ویروس است که کمتر احتمال دارد به گسترش است. شاید برخی از آنها را در انجام به طور معمول به ماسک ، شاید آنها نمی مانند احساس گناه افتاد?

“ما فقط در تلاش به دست ماسک” چاد گفت. “ما نمی گفت:” قرار داده و آن را در حال حاضر!'”

“اما من می دانم که آنها در حال آمدن از” JT مجاز است. “زمانی که من در لیگ کوچک, من نمی خواهم به پوشیدن یک جام است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*