BJP خواسته های CBI پروب به راجستان نوار صوتی

دهلی نو: بی جی پی در روز شنبه رسید پشت در Ashok Gehlot دولت که آن را نه تنها رد اتهام از اتهام تلاش برای شکستن حزب کنگره بلکه ادعا شده که این دسر دولت است شاهد یک “غیر مستقیم اضطراری”.

بی جی پی با اشاره به این ادعا مکالمات تلفنی که به بیرون درز توسط Gehlot اردوگاه.

“تلفنی است که هر فرد در راجستان است که هیچ نگرانی با سیاست, در حال شنود گذاشته? است که اضطراری بودن اعمال به طور غیر مستقیم در راجستان?,” خواسته BJP سخنگوی Sambit Patra در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا در روز شنبه.

تماس با راجستان بحران سیاسی یک “درام” Patra ادعا آن است که یک بی پروایی نشان دادن کوکتل از توطئه و دروغ و تقلب و سرپیچی از قانون است.

“تمام توطئه است که تخم خود را در خانه و از طریق برخی از نوارهای صوتی آن است که ادعا شده است که بی جی پی تلاش برای خرابکاری در کنگره حزب” گفت: Patra. او خواستار CBI اعتراض به این موضوع به معلوم که آیا گوشی ضربه زدن انجام شد و یا دستورالعملهای عملیاتی استاندارد قرار گرفتند. او همچنین در مورد سوال اگر صدای در نشت معتبر هستند, چرا شاه متحده آن را به عنوان “ادعا”.

این حادثه در پی یک شاه ظ توسط SOG در راجستان در برابر اتحادیه وزیر و رهبر بی جی پی Gajendra سینگ Shekhawat و دو نفر دیگر و بر اساس شکایت توسط کنگره شلاق ماهش Joshi به زودی پس از سه کلیپ صوتی با اتهام مکالمات در سرنگونی Ashok Gehlot دولت منتشر شد توسط راجستان حزب حاکم است.

اما Shekhawat را رد کرده است هر یک از نوار است صدای خود را در حالی که یکی دیگر از BJP رهبر گفت: نوار شد doctored.

کلیپ های ضبط شده ادعا مکالمه بین Shekhawat کنگره MLA Bhanwarlal شارما یک جیپور اقامت و BJP رهبر سانجی جین در حالی که بحث در مورد برنامه ها و اقدامات برای سرنگونی دولت کنگره را.

در حال حاضر بی جی پی را بر اساس آن ضد حمله بر این ادعا مکالمات به منظور بالا بردن “تلفن بهره برداری از سیاستمداران در راجستان” اتهام کنگره در حالی که برچسب آن هستم “غیر مستقیم اضطراری”.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*