BCCI Apex شورای اسلامی در مورد برگزاری Ranji بازی در مناطق مربوطه

دهلی نو: هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) تا به حال آن همه مهم Apex جلسه شورای جمعه و همانطور که انتظار می رود کریکت داخلی تحت سلطه بحث و بررسی سرنوشت از بازیکنان داخلی در کشور باید در اولویت قرار داده شده با یک چشم و در coronavirus همه گیر و تاثیر آن.

صحبت به سرپرستان رسمی بود که در بخشی از این نشست گفت که Apex اعضای شورای متحد شدند در این فکر که داخلی ثابت نیاز به نگاه شود بلافاصله و یک طرح مورد بحث قرار گرفت برای رفتن به عقب به سبک قدیمی از هر بازی تیم بازی های خود را در مناطق.

“ما تا به حال یک بحث سالم در سرنوشت داخلی کریکت و چگونه ما می تواند به جلو با یک چشم در محدودیت های مسافرتی و مهم دستورالعمل های بهداشتی که باید به اثر می آیند با توجه به همه گیر. اگر چه آن است که در یک مرحله نوپای اما این بحث مطرح شد که ما می تواند بازگشت به داشتن تیم بازی Ranji تروفی بازی های خود را در مناطق به جای سفر در سراسر کشور به عنوان آن بسیار آسان تر خواهد بود در زمان سناریوی” این مقام گفت.

خواست در مورد سرنوشت, هندی, لیگ برتر, این مقام گفت که اعلام رسمی تنها می تواند یک بار ICC باعث می شود یک اطلاعیه با توجه به T20 جام جهانی که قرار است برای بازی در استرالیا در ماه اکتبر-نوامبر پنجره.

“ما نمی توانیم اعلام تا ICC به ما می دهد یک تماس نهایی در T20 جام جهانی. اما ما می توانید ببینید یک کلمه رسمی روز پس از ICC نشست و هنگامی که انجام شده است ما می توانید پیش بروید و لازم اعلام” رسمی توضیح داده شده است.

حتی اگر خواستار به تعویق افتادن 2020 نسخه T20 جام جهانی شده اند در چند ماه گذشته ICC ترجیح داده به بازی بازی انتظار است و در عین حال به ایجاد یک بیانیه رسمی در سرنوشت نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de