ترتیب سرپناه موقت می گوید دهلی سانتی متر پس از تخریب

دهلی نو: وزیر, Arvind Kejriwal, روز جمعه در بازدید از شرق دهلی Laxmi بازار که در آن MCD انجام شده است تخریب غیر قانونی ساختمان های ساخته شده و برای سومین روز متوالی در شرق Laxmi بازار طرح جامع.

به گفته مقامات بیش از 60 سازه که در خدمت به عنوان خانه برای خانواده ها در شرق Laxmi بازار منطقه تخریب شده اند تا به حال. تمام ساختمان های مسکونی.

Kejriwal بود که همراه با رفاه اجتماعی وزیر راجندرا رفیق Gautam, معاون اول رئیس Rakhi Birla و MLAs Kuldeep کومار و آجی دات زمان سهام از وضعیت خطاب به ساکنان این منطقه و مطمئن باشید آنها از همه پشتیبانی می کند.

او همچنین به مقامات به اطمینان حاصل شود که مسکن موقت از افراد مبتلا به اتمام است بلافاصله به طوری که افرادی که در حال حاضر بدون سرپناه و سقف بیش از سر خود را.

“بسیاری از jhuggis تخریب شده اند در اینجا در جهت دادگاه عالی دهلی نو. من به کارگردانی مقامات به شروع یک مطالعه در عمق منظور از دادگاه عالی دهلی و چگونه حکم دادگاه برای تخریب صادر می شود در آن زمان از این بیماری همه گیر” Kejriwal گفت.

“پس از تجزیه و تحلیل حکم دادگاه ما را به کشف تمام گزینه ها و سعی کنید برای پیدا کردن یک راه حل دائمی برای این موضوع است. ما نیز به ترتیب سرپناه موقت برای مردم اینجا یا نصب چادر در نزدیکی زمین و یا فراهم کردن امکانات اسکان در مدارس که در آن همه مقدمات لازم از جمله غذا و آب و مسکن و بهداشت خواهد بود ساخته شده است.”

MLAs بازدید از این منطقه را به اتفاق آرا گفت که تخریب نمی باید اتفاق می افتد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها گفتند: تخریب توسط East Delhi Municipal Corporation است که مردم رنج می برند بیشتر در زمانی که آنها در حال حاضر تحت تاثیر قرار.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*