همه اورنج کانتی مدارس انتظار می رود برای شروع سال با کلاس های آنلاین

اورنج کانتی عمومی و خصوصی مدارس را بازگشایی با آموزش آنلاین در پاییز مگر اینکه تعداد coronavirus موارد به طور قابل توجهی کاهش.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد روز جمعه در مدرسه جدید مربوط به حکم است که اکثر دانش آموزان در دولت و آموزش آنلاین زمانی که سال تحصیلی جدید آغاز می شده است.

“همه ما ترجیح می دهند در کلاس درس, آموزش برای همه دلایل روشن” Newsom گفت. “اما تنها در, تنها در صورتی می توان آن را با خیال راحت انجام می شود.”

که مدارس بازگشایی می و هنگامی که بستگی coronavirus مربوط به بهداشت و درمان داده است. اورنج کانتی یکی از 33 استان ها در حال حاضر در دولت در نظارت بر لیست با توجه به افزایش COVID-19 موارد است. به حذف از لیست و مجاز به بازگشایی دانشگاه ها و عفونت نرخ را مجبور به رفتن به پایین برای 14 روز در یک ردیف Newsom گفت.

فرماندار ساخته شده دیگر اطلاعیه که او به عنوان برچسب رهنمودهای اما بعد از روشن به عنوان حکم. این شامل یک نیاز جدید است که زمانی که مدرسه رزومه ماسک صورت فرسوده خواهد شد توسط همه کارکنان مدرسه و دانش آموزان سوم از طریق 12 درجه است. دانش آموزان جوان را تشویق به پوشیدن ماسک در حالی که معلمان خود می توانید در صورت استفاده از سپر به جای ماسک اجازه می دهد چهره خود را دیده می شود.

محلی مقامات مدرسه گفت: آنها درک فرماندار منطق.

“ما نیز باید متحد به عنوان یک جامعه و انجام بخشی از ما برای کاهش انتقال این ویروس خطرناک از جمله اجتماعی فاصله و پوشیدن پوشش صورت در” اورنج کانتی سرپرست مدارس Al Mijares در بیانیه ای گفت.

بسیاری از قوانین جدید با هدف سلامت: زمانی که در دانشگاه, کارکنان باید حفظ شش پا فاصله بین هر یک از دیگر و با دانش آموزان است. نیز وجود خواهد داشت بیشتر coronavirus تست.

همچنین زمانی که دانشگاه را بازگشایی که وضعیت را ادامه خواهد داد بستگی دارد coronavirus مورد می شمارد. یک کلاس یا یک مدرسه و یا کل منطقه می تواند دوباره بسته بسته به تعداد موارد تایید شده.

اگر بیش از 5 درصد از جمعیت آزمایشات مثبت برای coronavirus به عنوان مثال پردیس خواهد بود تعطیل تحت ضوابط جدید. و اگر 25 درصد یا بیشتر از یک منطقه, مدارس, نزدیک به تمام مدارس در این منطقه خواهد شد نیاز به.

Newsom گفت: او نمی خواهید به آن را ببینید به آن می آیند.

“هیچ یک از ما می خواهم برای دیدن آموزش مجازی,” او گفت:. “حداقل من نیست.”

کالیفرنیا انجمن معلمان ستایش Newsom برای ارائه “هدایت خاص” در مدرسه reopenings اما ابراز نگرانی می کند و می خواهید روشن شدن در “استاندارد برای بسته شدن یک مدرسه … بر شیوع” با توجه به بیانیه ای از معلمان اتحادیه رئیس جمهور E. توبی بوید.

نارنجی شهرستان محلات

قبل از گاوین در اطلاعیه ای مدارس در سراسر کالیفرنیا در حال آماده شدن برای ارائه انواع فرمت های زمانی که آموزش و پرورش رزومه برای سال تحصیلی آینده.

در هفته گذشته چهار منطقه در نارنجی شهرستان – سانتا آنا متحد آناهایم اتحادیه دبیرستان آناهایم ابتدایی و ایالت واشینگتن ابتدایی – اعلام کرد قصد دارد برای باز کردن با آموزش آنلاین تنها.

“بسیاری از راهنمایی و جهت رژیم صهیونیستی است. Newsom برشمرد امروز سانتا آنا Unified School District در حال حاضر آغاز اجرای” گفت: سرپرست جری Almendarez.

مایک ماتسودا, سرپرست آناهایم داکس اتحادیه دبیرستان منطقه گفت: فرماندار ساخته شده “حق تصمیم گیری به نفع سلامت عمومی است.”

“ما در حال برنامه ریزی برای باز کردن اما این تعداد در حال حاضر نمایی در بسیاری از آناهایم و سانتا آنا” ماتسودا گفت: از منطقه خود را که در خدمت برخی از 30000 دانش آموزان است.

پدر و مادر در ابراز احساسات متناقضی در مورد آموزش از راه دور, او گفت:. اما از آنجا دوشنبه زمانی که به منطقه اعلام کرد که قرار بود آنلاین در پاییز “و بالاتر از 90 درصد” از کسانی که اظهار نظر در رسانه های اجتماعی ابراز تصویب ماتسودا گفت.

مناطق دیگر از جمله توستین متحد در حال برنامه ریزی برای ارائه ترکیبی از یادگیری ترکیبی با برخی از دانشگاه آموزش, اما همچنین ارائه خانواده ها گزینه ای برای رفتن به شدت آنلاین.

در ماگنولیا مدرسه منطقه که در خدمت حدود 6000 دانش آموزان ابتدایی در نه مدارس در غرب آناهایم و استانتون هیئت مدیره مدرسه ساخته نشده بود یک تصمیم نهایی است.

“ما در واقع بیش از آماده به دانش آموزان عقب (برای دانشگاه) – ما فقط نمی دانم که آیا این امر می تواند در پاره وقت و یا تمام وقت” ماگنولیا سرپرست فرانک Donavan روز جمعه گفت.

این منطقه به تازگی خریداری وسایل ایمنی از جمله اسپری ضد عفونی کننده دست و پلکسی گلاس موانع برای محافظت از دانشجويان میز. در حال حاضر مقامات را تغییر نسبت به آموزش از راه دور ،

Donavan گفت که او انتظار دارد که برخی از ماگنولیا پدر و مادر به نا امید. در یک بررسی اخیر 37 درصد از پاسخ خانواده گفت: آنها ترجیح داده به چوب با آموزش از راه دور در حالی که 63 درصد می خواستم به نوعی در فرد گزینه است. این منطقه در حال کار با YMCA محلی و پسران و دختران باشگاه در مورد چگونگی کمک به پدر و مادر مشغول کار بودند که به شمارش در فرستادن بچه ها به مدرسه است.

تا به حال مدارس دریافت کرده اند, توصیه هایی از سازمان های مختلف از جمله کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش. اما تا زمانی که Newsom امضا شده در بودجه برای 2020-21 که شامل جزئیات از آنچه انتظار می رود در مدارس وجود دارد کمی در راه از قوانین واقعی. روز جمعه اعلام بیشتر تغییر چشم انداز چگونه مدارس را بازگشایی حفاری نیازهای واقعی.

“صرف نظر از اینکه چگونه ما احساس می کنیم در مورد بخشنامه حداقل ما در نهایت یکی به دلیل این مسخره برای مربیان باید به تصمیم گیری در مورد جهانی همه گیر. ما نه بهداشت و درمان مسئولان Donavan گفت.

خالی زمین بازی در Willmore ابتدایی در مدرسه وستمینستر, CA, در روز جمعه 17 جولای سال 2020 است. زمین بازی ممکن است خالی در حالی که با توجه به کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom را که همه مدرسه و دانشگاه بسته باقی می ماند زمانی که سال تحصیلی آغاز می شود و در استان ها بر دولت نظارت لیست. شهرستانهای استان عبارتند از; Los Angeles, نارنجی, سن دیگو و ریورساید.(عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

دیگر مدارس مانند ارواین متحد و Capistrano متحد نیز به دنبال ارائه انواع گزینه ها از جمله, همه در شخص آموزش ابتدایی-سن دانش آموزان است.

“من نا امید نمی توانیم به خانواده ما یک انتخاب” گفت: Capistrano واحد متولی مارتا McNicholas.

“از سوی دیگر ما در مسیر به طور کامل آماده برای یادگیری آنلاین.”

یکی از اندازه متناسب با تمام

مدارس خصوصی نیز ملزم به پیروی از دولت جدید دستور.

اسقف نشین از نارنجی شهرستان اجرا می شود هفت مدارس و بسیاری از مدارس برای کودکان از جمله 15 مهد کودک. یک سخنگوی اسقف در روز جمعه گفت رهبران مدرسه بود که به دنبال باز کردن با ترکیبی از مدل “در روند بررسی به تازگی با صدور دستورالعمل.”

در Fairmont مدارس خصوصی که ثبت نام حدود 2000 نفر از دانش آموزان در پنج دانشگاه در سراسر اورنج کانتی رئیس جمهور چاد جکسون گفت که او شگفت زده به شنیدن Newsom گسترش محدودیت در فرد در یادگیری را به مدارس خصوصی.

Fairmont است به اندازه کافی کوچک اندازه کلاس اجتماعی فاصله و ارائه تجهیزات حفاظتی برای معلمان و کارکنان جکسون گفت. Fairmont نیز در حال سرمایه گذاری در راندمان بالا فیلتر هوا را کاهش دهد ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس, او گفت:. و معلمان که احساس نمی راحت رفتن به کلاس می تواند به تدریس در خانه و یا از خالی کلاس های درس که در آن آنها را مجبور به ارتباط برقرار کردن با دانش آموزان, او گفت:.

“ما احساس می کنیم مانند او نقاشی کرده است همه مدارس در گسترده برس” جکسون گفت. “مدرسه ما منحصر به فرد قرار به بازگشت با خیال راحت و به یک سال موفق.”

Mari Barke رئیس جمهور از اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش گفت: “این شرم آور همه اورنج کانتی در حال رفتن به فشرده با هم.”

Barke مدیره رای روز دوشنبه در حمایت از بازگشایی مدارس با در پردیس یادگیری هیچ ماسک یا اجتماعی فاصله. رای خود را تا حد زیادی نمادین به عنوان هیئت مدیره نیست نظارت هر شهرستان را 27 منطقه اما اخبار که رای به خود جلب کرد رسانه ملی توجه است.

جدید آموزش آنلاین

در ماه مارس زمانی که ایالت مستند مجبور مدارس به سوئیچ به طور ناگهانی به آموزش آنلاین نتایج ایده آل نیست. بسیاری از دانش آموزان به نظر می رسید به ناپدید می شوند از سیستم در حالی که معلمان درهم برای انطباق با روش های جدید.

مدرسه مقامات منطقه در روز جمعه گفت که آنها در حال برداشتن گام برای جلوگیری از تکرار کنید.

“آن احساس خواهد شد متفاوت تر از آن بود که ما با انتقال به اورژانس آموزش از راه دور در بهار” گفت: Abby Broyles سخنگوی باغ بیشه Unified School District.

“ما خواهد بود ارائه اضافی برای پشتیبانی از خانواده ها از جمله دستگاه چک کردن برای همه دانشجویان, wi-fi نقاط داغ برای دانش آموزان واجد شرایط ثبات در آنچه انتظار می رود با سطح درجه span سراسر مدارس و برنامه های اضافی پشتیبانی می کند برای پدر و مادر از جمله مداخلات و علمی غنی سازی است.”

دو گروه از دانش آموزان – زبان آموزان و کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه – در میان کسانی که صدمه دیده بیشتر در بهار گذشته. و برخی از قوانین جدید با هدف کمک آنلاین آموزش از جمله فشار به مدارس ارائه دستگاه ها و نقاط مهم برای دانش آموزان که اصلا دسترسی به کامپیوتر.

McNicholas از Capistrano متحد اشاره کرد که دولت متعهد 5.3 میلیارد دلار “با یک چشم به سمت ارائه سهام در آموزش و پرورش کمک به دانش آموزانی است که سقوط به دسته خاصی.”

زمانی که مدارس در منطقه رزومه, Aug. 18 او افزود: “من فکر می کنم ما آماده خواهد بود.”

در فولرتون مشترک اتحادیه دبیرستان منطقه, سرپرست اسکات Scambray گفت: آموزش آنلاین است که به خصوص به چالش کشیدن برای دانش آموزان با نیازهای ویژه.

“هنگامی که شما در خانه هستند به خصوص در مورد شدت دانش آموزان معلول وجود دارد نه بسیاری می توانیم انجام,” او گفت:. اما “ما در حال کار با معلمان به آمده تا با به عنوان بسیاری از ایده های مختلف که ممکن است.”

“ما به هیچ وجه قصد کاهش استانداردهای ما,” او اضافه شده است. “برنامه درسی یکسان است.” هنوز هم از راه دور یادگیری به طور کلی “نمی آیند” به فرد آموزش Scambray گفت.

“ما می رویم به انجام ما بهترین اما هر کس نیاز به درک که آن را نمی کند, آمده, از,” او گفت:. “وجود دارد هیچ معجزه وجود دارد.”

کارکنان نویسندگان کمال Shultz و ایان ویلر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*