زوم راه اندازی زوم برای صفحه اصلی

زوم تصویری Communications, Inc. امروز اعلام کرد زوم برای صفحه اصلی یک رده جدید از نرم افزار تجارب و دستگاه های سخت افزاری برای پشتیبانی از راه دور کار استفاده از موارد. در یک زمان که در آن کارفرمایان در حال دست و پنجه نرم کردن با چه طبیعی جدید از کار را مانند زوم برای صفحه اصلی افزایش کارکنان تجارب برای اتصال از راه دور و مولد شود.

آینده دانش کار خواهد بود ترکیبی از مجازی و حضوری را تجربه کنند. در یک مطالعه اخیر توسط IBM 81 درصد از پاسخ دهندگان از 75 درصد در ماه آوریل نشان داد که آنها می خواهند برای ادامه کار از راه دور برای حداقل برخی از زمان. بیش از نیمی از 61 درصد — می خواهم این را برای تبدیل شدن اولیه خود را از راه کار. شرکت های بزرگ در سراسر جهان در حال حاضر نشان داد که آنها نه پیش بینی بازگشت به قبل از COVID راه کار. علاوه بر این با توجه به یک مطالعه اخیر توسط صبح مشورت تقریبا نیمی از بزرگسالانی که قادر به کار از راه دور بر این باورند که جلسات مجازی حداقل به عنوان موثر در جلسات حضوری. زوم برای صفحه اصلی در دیدار با نیازهای در حال حاضر پناهگاه در محل و طبیعی جدید از ترکیبی حقوقی واجد شرایط.

زوم برای صفحه اصلی – DTEN من اولین بار است که تا کنون زوم برای صفحه اصلی دستگاه. زوم همکاری با DTEN به ایجاد همهجانبه و مولد کاری. امکانات برای همه-در-یک 27-inch دستگاه شامل: سه ساخته شده است در زاویه دوربین به صورت ویدئو با وضوح بالا; هشت میکروفون آرایه به صورت صوتی شفاف در جلسات و تماس های تلفنی و فوق العاده, پاسخگو, صفحه نمایش لمسی تعاملی برای به اشتراک گذاری صفحه نمایش سفید-شبانه روزی annotating و افکار. راه اندازی ساده است: زوم برای صفحه اصلی – DTEN من کار می کند حق خارج از جعبه و یکپارچه متصل می شود برای هر کسی که با زوم جلسه مجوز.

زوم برای صفحه اصلی است همچنین سازگار با تمام زوم اتاق لوازم از جمله دیگر راه حل های سخت افزاری از شسته و رفته و پلی اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب سخت افزار آنها نیاز به ایجاد کامل کار از خانه ارتباطات و تجربه در سراسر فضاهای مانند اتاق نشیمن و نصب شده را نمایش می دهد.

زوم برای صفحه اصلی ویژگی های بالا:

● افزایش زوم تجربه – ورود به زوم برای صفحه اصلی دستگاه سازگار با زوم حساب کاربری به ایجاد همهجانبه دفتر تجارب و بدون مجوز های اضافی (زوم برای صفحه اصلی در دسترس است با تمام زوم جلسه مجوز از جمله اساسی.)

● همیشه آماده – به راحتی شروع به ad-hoc یا جلسات برنامه ریزی, گرفتن و دریافت تماس های تلفنی و عملا همکاری با محتوای به اشتراک گذاری و حاشیه نویسی.

● شخصی – همگام سازی با کاربر تقویم, وضعیت, جلسه تنظیمات و تلفن به صورت یکپارچه تصویری-اولین ارتباطات یکپارچه تجربه.

● انعطاف پذیر گزینه های مدیریت – زوم برای صفحه اصلی دستگاه می تواند تنظیم شود تا به آن-مدیریت از راه دور از طریق مدیر پورتال و یا خود مدیریت توسط کاربر نهایی.

● زوم برای صفحه اصلی طراحی سخت افزار تضمین می کند که یک هدف ساخته شده راه حل است و accessibly قیمت برای راه اندازی دفتر.

“پس از تجربه کار از راه دور خودمان در چند ماه گذشته روشن شد که ما نیاز به نوآوری یک بخش جدید اختصاص داده شده به کارگران از راه دور,” گفت: Eric S. یوان زوم مدیر عامل شرکت. “من بسیار افتخار از این تیم برای ادامه فکر می کنم خارج از جعبه و ثابت کند چرا زوم بهترین-ارتباطات یکپارچه پلت فرم است که می تواند نیازهای همه نوع از کاربران.”

“با کارفرمایان و کارکنان را از طریق آنچه که در آینده از کار خواهد شد شبیه به این مهم است که مردم احساس می کنند مجموعه, برای موفقیت گفت:” غنی Costello ارشد پژوهش تحلیلگر IDC. “سه ماه پیش از آن که مطمئن شوید که کارکنان حق ارگونومیک راه اندازی. ما در حال حاضر نقل مکان کرد و به مرحله ساخت مطمئن شوید که کارکنان حق دارند دستگاه برای فعال کردن بهره وری. نمایی از صفحه اصلی دسته یک راه قدرتمند برای این شرکت برای رسیدن به یک کار از خانه مخاطبان است که اشتیاق ابزار برای کمک به با تعامل ارتباط و همکاری است.”

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*