دو آناهایم مدارس نمی بازگشایی دانشگاه ها این سقوط

پس از شنیدن که صدها نفر از دانش آموزان و ده ها تن از اعضای هیات می تواند با آلوده coronavirus زمانی که سال تحصیلی جدید شروع می شود در ماه اوت مدرسه تخته برای دو آناهایم منطقه تصمیم گرفتند برای ادامه آموزش از راه دور برای آینده قابل پیش بینی.

در آناهایم ابتدایی و آناهایم اتحادیه دبیرستان منطقه تخته هر دو ملاقات چهار شنبه, جولای 16 و رای به نگه داشتن کلاس های آنلاین در این پاییز. با هم این دو منطقه خدمت مورد 47,000 دانش آموزان است.

تصمیم به استقبال کودکان و نوجوانان در فرد “بسیار دشوار” آناهایم ابتدایی سرپرست کریس داونینگ گفت. “به عنوان یک مربی مادام العمر و پدر خودم می دانم که فرزندان ما نیاز است که اجتماعی شدن است که پیدا کردن آنها در مدرسه است. اما به عنوان یک منطقه آن است که تعهد ما به حفظ ما سهامداران امن و که باید اولویت ما است.”

هفت روز به طور متوسط تعداد تایید coronavirus موارد در اورنج کانتی به نظر می رسد که به اوج خود رسید و در تاریخ 30 ژوئن در 781 موارد جدید یک روز است و از آنجا پایین آمده است. اما فقط یک ماه زودتر در مه 31, متوسط بود 170 نفر در روز است.

UC Irvine, استادیار بهداشت عمومی دانیل پارکر گفت: هر یک از هیئت مدیره مدرسه که روند کنونی نشان می دهد حداقل 100000 نفر در شهرستان (یا 3 درصد از جمعیت شهرستان) ممکن است عفونت فعال در اوایل ماه اوت – که ترجمه را به حدود 500 عفونی دانش آموزان ابتدایی و 900 در راهنمايی و دبيرستان.

“بودن در داخل خانه با تعداد زیادی از مردم یک ایده بد است در حال حاضر” پارکر گفت:

در حالی که کودکان ظاهر می شود کمتر احتمال دارد به قرارداد ویروس و کسانی که آن را دریافت کنید به طور معمول موارد خفیف مراقبت درمانی اورنج کانتی داده ها نشان می دهد 1,585 موارد تایید شده در 0 تا 17 گروه سنی پس از وقوع آغاز شد.

تنها چند هفته پیش, دبیرستان های منطقه برنامه ریزی شده بود به استفاده از یک مدل ترکیبی با دانش آموزان در کلاس های کوچکتر از یک بار در هفته و آموزش از راه دور بقیه روز. اما به عنوان محلی مورد شمارش بزرگ شده, پدر و مادر شروع به گفتن ناحیه آنها احساس راحتی نمی کنید از فرستادن بچه های خود را به عقب و در عین حال آناهایم اتحادیه سرپرست مایکل ماتسودا گفت.

داونینگ گفت: elementary مقامات منطقه در نظر گرفته شده اجازه بازگشت دانش آموزان و صرف روز مدرسه خود را در همان “حباب” نه مخلوط کردن با کلاس های دیگر به عنوان یک راه برای محدود کردن گسترش ویروس. اما برخی از دانش آموزان و کارکنان به خانه برای چند نسل خانواده ها و برخی از اعضای خانواده است که با این نسخهها کار در مشاغل پرخطر و کارشناسان می گویند وجود دارد می تواند یک شکاف چند روز بین زمانی که یک فرد آلوده می شود و زمانی که آنها نشان می دهد علائم.

“به عنوان یک منطقه شما فقط می توانید کنترل نشده و خارج از محوطه دانشگاه” داونینگ گفت.

هر دو منطقه جمع آوری ورودی از خانواده ها و کارکنان منطقه کنار هم قرار دادن برنامه های خود را برای سال جدید است. آنها همچنان به ارائه گرفتن و رفتن وعده های غذایی برای دانش آموزانی که نیاز به آنها کمک به آموزش معلمان پس از دوره های آنلاین خواهد بود جذاب تر و موثر است و آنها در حال کار به اجازه خانواده می دانند که در مورد سلامت روان منابع است.

برخی از اعضای هیئت مدیره گفت: آنها می دانند که نه پدر و مادر همه هیجان زده در مورد ادامه با مدرسه مجازی و آنها هستید یا نه, اما آنها باور دارند که آن را در بهترین انتخاب برای همه, ایمنی و بهداشت در حال حاضر.

“این یک تغییر دائمی,” آناهایم ابتدایی متولی علامت لوپز گفت. “این چیزی است که ما برای نظارت باشد و ما همیشه می توانید دوباره به این در تاریخ بعد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*