توییتر هک: ماها سایبر می پرسد سایت های رسانه های اجتماعی به هشدار

بمبئی: در زمینه هک شدن حساب توییتر برجسته ما شخصیت, Maharashtra اینترنتی خواسته است تا سایت میکروبلاگینگ و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی را به اتخاذ اقدامات برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها از کاربران یک مقام رسمی گفته است.

او گفت: cyber بال از دولت گفته است که توییتر است که ایمنی و امنیت حساب از افراد برجسته و دیگر کاربران تایید شده بود و مسئولیت آن.

ماهاراشترا سایبر فرستاده است نیز ارتباطی به دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Instagram and WhatsApp درخواست آنها را به خطر گام برای محافظت از داده ها و اطمینان از حفظ حریم خصوصی خود را به حساب دارندگان این مقام گفت.

در زمینه نقض امنیتی رنج می برد توسط توییتر چند روز پیش وجود دارد باید مراقب باشند و حفاظت از هند, فضای مجازی, او گفت:.

“سایبر بال است که در نتیجه هوشیار بودن در مورد احتمال هر گونه حادثه اتفاق می افتد در هند,” او گفت:.

پس از چندین هتل, شخصیت ها و میلیون ها نفر از دیگران به استفاده از توییتر غالبا سایبر بال فرستاده است ارتباطی به میکروبلاگینگ محبوب سایت و دیگر سیستم عامل رسمی گفت.

ما خواسته اند توییتر به اطلاع ما در مورد هر سایبر نقض امنیتی که ممکن است هدف کاربران هند و برجسته هندی, پروفایل, او گفت:.

ماهاراشترا سایبر نیز خواسته دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی می شود در مواظب برای هر گونه تهدید و بی درنگ به اطلاع آژانس در مورد نقض امنیتی این مقام گفت.

در طول همه گیر اگر هر گونه اشتباه اطلاعات تایید نشده منتشر می شود از طریق آن دسته و یا حساب این امکان وجود دارد که از تاثیر نامطلوب بر وضعیت نظم و قانون در کشور است.

ماهاراشترا سایبری آژانس گره برای امنیت سایبری و جرم و جنایت تحقیقات برای ماهاراشترا.

چند برجسته حساب توییتر از جمله کسانی که از رئیس جمهور سابق آمریکا, باراک اوباما, ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا و شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت هک شد ظاهرا برای ترویج یک بیت کوین کلاهبرداری در چه میکروبلاگینگ سایت معتقد است به یک “هماهنگ مهندسی اجتماعی حمله کند.”

حساب سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن که در زمان حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در انتخابات ماه نوامبر نیز هک شده.

مهاجمان ارسال شده توییتهایی که به نظر می رسد برای ترویج cryptocurrency اومدی.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*