خوردن شاخص: OC: منتقد منتقدان — ببینید که چه براد A. Johnson خوانندگان باید بگویم 🖊️🍽️

خوردن شاخص: OC یک خبرنامه هفتگی که زمین در صندوق پستی خود را در روزهای چهارشنبه. مشترک شدن در اینجا.


هنگامی که خوانندگان نقد منتقد. (عکس از براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“من می ترسم شما در نهایت آن را انجام داده آقای جانسون!,” خواننده نوشت: براد A. Johnson در یک ایمیل به تازگی. “جوانه های چشایی شما نیاز به یک سطح از ‘آتش’ که تنها یک اژدها می تواند به درک!…این خیلی بد است که شما باید سوخته جوانه های چشایی خود را از آنجا که شما استفاده می شود به قانع کننده ارزنده بررسی است که بسیاری از ما می تواند لذت بردن است.”

براد A. Johnson یک ناهار خوری منتقد اما او همچنین دارای برخی از منتقدان از خود. او می شود ایمیل های برخی از ستایش او در بررسی های اخیر و دیگران ادعا می کنند که او هیچ طعم و یا بیش از حد سیاسی است.

نگاهی به زیرچشمی نگاه کردن در پشت پرده برای دیدن آنچه که منتقد منتقدان می گویند. ادامه مطلب.

Javier در نیوپورت بیچ محل بسته برای تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی در اواسط ماه ژوئن پس از حداقل یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19. آن را بازگشایی شد شنبه, جولای 14 برای پاسیو ناهار خوری. (فایل عکس مدل لباس Yamanaka, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

Coronavirus تعطیلی

Javier را محبوب نیوپورت بیچ رستوران مکزیکی که بسته پس از یک کارمند کردم COVID-19 را باز کنید.در این هفته هفت OC رستوران ها بسته به علت coronavirus نگرانی. آن Valdespino بیشتر است. ادامه مطلب.

گوشت خوک al پاستور تاکو از takeout منو در Taquiero تاکو پاسیو در ارواین (عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

نخست پاستور برای همه گیر

براد A. جانسون می گوید که او همیشه می خواستم برای حمله به آشپزخانه در Taquiero تاکو پاسیو در ارواین و فرار با خود trompo عمودی دوار جهت کباب کردن مرغ است که آن را خوشمزه al پاستور آشپز در. او بهترین چیز بعدی که در حال حاضر این رستوران خانواده-سبک takeout بسته است. ادامه مطلب.

یک رستوران در ساحل نیوپورت تصمیم گرفته است به طور موقت به یک تصمیم در آورده با دولت جدید دستورالعمل منع داخل سالن ناهار خوری. دیده می شود در اینجا, ترافیک همراه W. بزرگراه ساحلی در ساحل نیوپورت جریان در مقابل یک رستوران و یک بازار است. (سیندی YAMANAKA, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG

یک رستوران می بندد

یک رستوران در ساحل نیوپورت بسته شده است درهای خود را در حال حاضر یک تصمیم برانگیخته توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom است که رستوران ها نمی تواند انجام دهد داخل سالن ناهار خوری در حال حاضر. آن Valdespino بیشتر است. ادامه مطلب.

گوجه فرنگی پر شده با کوسکوس, قرمز, پیاز, فلفل زرد و کشمش را به صورت یک بشقاب رنگارنگ که جشن تابستان تولید کند. (عکس از کتی توماس)

اگر شما در مورد به جلو و موهای خود را به دلیل خود بیماری همه گیر باغ در حال ساخت بیشتر گوجه فرنگی از شما می دانید چه باید بکنید با کتی توماس است که در اینجا برای کمک به با دستور العمل گوجه فرنگی هر دو بزرگ و کوچک از جمله گوجه فرنگی سالاد با انبه و پنیر آبی و پخته گوجه فرنگی پر شده با کوسکوس. ادامه مطلب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*