جنوب کالیفرنیا و کسب و کار و مالکان می تواند ناآرامی های مدنی وام از دولت فدرال

لس آنجلس — ایالات متحده کسب و کار کوچک مدیریت یادآوری لس آنجلس صاحبان کسب و کار و ساکنان جمعه که آخرین مهلت Aug. 17 به درخواست برای فدرال فاجعه وام برای پوشش سواحل مربوط به اموال آسیب های ناشی از ناآرامی های مدنی آغاز شد که ممکن است 26.

مدیر تانیا گارفیلد ایالات متحده مدیریت کسب و کار کوچک فاجعه میدان عملیات مرکز-غرب گفت: کسب و کار از تمام اندازه ها, خصوصی ترین سازمان های غیر انتفاعی مالکان و اجاره ممکن است برای درخواست SBA فدرال فاجعه وام برای تعمیر یا تعویض فاجعه-اموال آسیب دیده.

SBA همچنین می توانید به من قرض بدهید بودجه اضافی برای کمک به هزینه های بهبود برای محافظت از, جلوگیری یا به حداقل رساندن همان نوع از فاجعه آسیب را از وقوع در آینده است.

کم بهره فدرال فاجعه وام در دسترس هستند در Kern, Los Angeles, نارنجی, سان برناردینو و ونتورا شهرستان.

متقاضیان ممکن است به قرض گرفتن تا 2 میلیون دلار برای تعمیر و یا جایگزین های آسیب دیده و یا تخریب املاک و مستغلات, ماشین آلات و تجهیزات و موجودی و دیگر دارایی های کسب و کار.

علاوه بر این SBA ارائه می دهد اقتصادی آسیب فاجعه وام به کسب و کارهای کوچک, کوچک, کشاورزی, تعاونی های کوچک, کسب و کار درگیر در آبزی پروری و خصوصی ترین سازمان های غیر انتفاعی از هر اندازه برای کمک به پاسخگویی به سرمایه در گردش نیاز دارد ناشی از این فاجعه است.

اقتصادی آسیب کمک در دسترس است صرف نظر از این که آیا کسب و کار رنج می برد و هر گونه صدمه به اموال. مهلت درخواست برای SBA اقتصادی آسیب فاجعه وام 17 مارس است.

فاجعه وام به $200,000 در دسترس هستند برای صاحب خانه به تعمیر یا تعویض آسیب دیده و یا تخریب املاک و مستغلات. مالکان و مستاجرها هستند واجد شرایط برای $40,000 به تعمیر یا تعویض آسیب دیده و یا تخریب اموال شخصی, با توجه به U. SBA.

نرخ بهره می تواند به عنوان کم به عنوان 3% برای کسب و کار 2.75% به صورت خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی و 1.25% برای مالکان و اجاره با شرایط تا 30 سال است. مقدار وام و شرایط تعیین شده توسط SBA و بر اساس هر متقاضی وضعیت مالی.

متقاضیان می توانند درخواست آنلاین دریافت اضافی فاجعه کمک اطلاعات و دانلود برنامه های کاربردی در disasterloanassistance.sba.gov. متقاضیان همچنین ممکن است تماس SBA را به مرکز خدمات مشتریان در 800-659-2955 یا ایمیل [email protected] برای کسب اطلاعات بیشتر در SBA فاجعه کمک.

افرادی که ناشنوا یا کم شنوا ممکن است تماس 800-877-8339. تکمیل برنامه باید از طریق پست به ایالات متحده کسب و کار کوچک مدیریت پردازش و تبادل مرکز 14925 Kingsport جاده Fort Worth, TX, 76155.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*