اخبار املاک و مستغلات: VCA پت ساختمان بیمارستان در فاونتن ولی به فروش می رساند برای $9.1 میلیون

ساختمان است که به VCA بیمارستان حیوانات در چشمه دره شده است به فروش می رسد برای $9.1 میلیون, با توجه به, SRS Real Estate همکاران خالص ملی اجاره که میانجیگری کرد.

تک مستاجر 23,800 فوت مربع ملک در 18300 اقلیدس سنت خریداری شد توسط یک سرمایه گذار ناشناس. فروشنده خصوصی بود اعتماد خانواده مستقر در اورنج کانتی. هر دو طرف نشان داده شد توسط SRS تیم: مدیریت مدیران متی موسوی و پاتریک لوتر و معاون اجرایی رئیس جمهور غنی والتر.

VCA به تازگی تمدید اجاره نامه خود را به صورت اضافی 10 سال; محل یکی از VCA پنج گل سرسبد بیمارستان برای نام تجاری خود را با توجه به SRS.

ساخته شده در سال 1969 و بازسازی توسط مستاجر در سال 2017 با 6 میلیون دلار در عمده بازسازی ساختمان ملک نشسته در 2.14 هکتار درست کردن 405 آزادراه.

SRS گفت: آن را به کار گرفته است, فروش 11 خرده فروشی معاملات سال به تاریخ به ارزش 107 میلیون دلار در اورنج کانتی از جمله حدود 45 میلیون دلار فروش خانه انبار-اموال اشغال شده را در تیخوانا.

مردم در املاک و مستغلات

تام Sorley اتحاد پیوست هیئت مدیره در Sundt Cos., شرکت پیمانکار عمومی Sundt ساخت و ساز. او به عنوان رئیس اجرایی از Rosendin برقی در دسامبر 2019 و در حال حاضر به عنوان شرکت رئیس اجرایی. Sorley بیش از 40 سال تجربه در صنعت, 31 که سپری شد با Rosendin الکتریکی است. او خدمت در زمینه های مختلف صنعت و جامعه از جمله تابلوهای آکادمی ملی ساخت و ساز, طراحی و ساخت موسسه از امریکا ناب ساخت و ساز موسسه منطقه خلیج سان فرانسیسکو و شورای Beavers سنگین مهندسی ساخت انجمن. او همچنین خدمت در هیئت مشاوره معماری و ساخت و ساز مهندسی (ACE) در دانشگاه ایالتی آریزونا.

کیسی Shay اتحاد پیوست SmartStop خود ذخیره سازی REIT در لدرا رنچ به عنوان یک تحلیلگر ارشد مالی. او خواهد بود یک بخشی از تیم اجرایی درگیر در تمام برنامه ریزی مالی و تجزیه و تحلیل برای SmartStop و نمونه کارها خود را از حدود 1.6 میلیارد از خود سازی دارایی های تحت مدیریت. Shay بیش از 15 سال تجربه سرمایه گذاری در انواع صنایع اخیرا در خدمت به عنوان مدیر امور مالی برای Synaptics و Esterline سیستم های قدرت.

معاملات املاک و مستغلات اجاره و پروژه های جدید صنعت, استخدام های جدید سرمایه گذاری و رویدادهای آینده هستند وارد شده از منتشر شده در مطبوعات با مشارکت نویسنده کارن لوین. ارسال اقلام و عکس های با وضوح بالا از طریق ایمیل به کسب و کار ویرایشگر سامانتا Gowen در [email protected] لطفا اجازه می دهد حداقل یک هفته برای انتشار. همه موارد به موضوع ویرایش برای وضوح و طول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*