OGH غفلت را یک بار دیگر پرتاب نور در دولت بی تفاوتی نسبت به میراث ساختار

یونس Y. Lasania

حیدرآباد: غفلت عمدی به نظر می رسد آغاز موضوعمهم تکراری از سن Osmania کلی بیمارستان (OGH) بود که یک بار دیگر در اخبار قبلی از این پس از آن اورژانس بيمارستان بودند هولناک با آب به علت بارش باران های سنگین. آن را در معرض نه فقط سنگدلی از دولت نسبت به عمده بهداشت و درمان مرکز بلکه بی تفاوتی وجود دارد که با توجه به حیدرآباد میراث ساختمان.

زمان و دوباره مسائل را با OGH نابود و لگدمال شده است و هر زمان آن را تنها ملاقات با بیشتر یا کمتر از یک شانه های سرد. این بار هم تنها برای رفع آب-ورود به سیستم در طبقه همکف از OGH بود برای تغییر بیماران به طبقه اول. اما نیست که جواب بزرگتر سوال: چگونه می توان در چنین وضعیتی بود اجتناب از دوباره اتفاق می افتد?

آن را ممکن است به یاد می آورد که دولت برنامه های دولت برای تخریب OGH در سال 2015 تا به حال کشیده عمومی بی سابقه ای خشم به خصوص از میراث فعالان و پس از آن دولت کاهش یافته و برنامه های خود را. Anuradha ردی که سر حیدرآباد فصل از اعتماد ملی برای هنر و میراث فرهنگی (INTACH), لعنتی دولت برای حفظ و نگهداری از OGH.

“این احمق فقط می خواهم همه چیز را به سقوط. این اخیر آب باران که آب گرفتگی اتاق شد و در نتیجه برخی از جاده گذاشته داخل محوطه بدون چک کردن سطح مورد نیاز در نزدیکی ساختمان اصلی” Reddy, گفت:, و اضافه کرد که یک INTACH تیم بازرسی OGH در سال 2015. این تیم گزارش گفت که OGH ساختمان قدیمی بود و از لحاظ ساختاری و صدا و است که همه “خسارت مشاهده شده عمدتا در سطح ساختمان هستند و در حوزه بخشیدن به قابلیت مرمت…”.

“آنچه در مورد ویکتوریا Zenana Dawakhana? اصلی بیمارستان است که هنوز هم وجود دارد اما حیاط رفته است. آنها در حال استفاده از آن برای پارکینگ بیش از حد در حال حاضر” اظهار تاسف ردی. یک دکتر از OGH که نمی خواهید به نقل اظهار داشت که بیمارستان بود که بار اصلی بهداشت و درمان مرکز تحت آخرین Nizam عثمان علی خان را به سلطنت (1911-1948) است “در آستانه بستن” با توجه به وضعیت مخاطره آمیز است و همچنین به دلیل عدم وجود امکانات رفاهی.

این است که نه تنها میراث ساختار است که در قتلگاه. در سال 2015 کمتر از دو سال پس از Telangana Rashtra Samithi (TRS) به قدرت رسید دولت به رغم بالا دستور دادگاه درخواست برای حفظ وضعیت موجود تخریب و سپس اطلاع IAS انجمن افسران ساختمان که بیش از وزیر K. Chandrashekhar رائو (KCR) ساخته شده خود مغرور دفتر جدید Pragathi Bhavan.

که ساختمان نیز ساخته شده و به عنوان دفتر دولت در زمان عثمان علی خان. به طور مشابه در سال 2015 زمانی که توجه عمومی در صرفه جویی در OGH ساخت و ساز فعالیت گرفته شد تا در دولت دانشکده پرستاری واقع در راج Bhavan جاده ها است. ساخته شده در هند و مسلمان معماری مانند OGH و دیگر ساختمان های میراث کالج فرار کرد چشم از میراث فعالان که متوجه نشدم مداوم کار می کند.

بخشی از ساختار تاریخی سقوط کرده بود در عقب و سپس خود را در ساختمان است. این دو به سادگی چند نمونه های بسیاری می دهد وقتی که می آید به از دست دادن ما میراث. به پرتاب برخی از نور بر اهمیت این سایت OGH تکمیل شد و در سال 1925 و پس از حیدرآباد بیش از حد متأثر از طاعون در سراسر سال 1911.

دولت شهرستان و سپس در زمان مراقبت از این موضوع زیر که عثمان علی خان راه اندازی شهر بهبود هیئت مدیره (CIB) در سال 1912 به مجلل حیدرآباد زیرساخت های. CIB تبدیل قرون وسطی شهر را به یک کلان شهر مدرن که تا به حال سکولار و ساختمان های مدرن مانند دادگاه عالی راه آهن, ایستگاه, مدارس و بيمارستان حضرت (OGH). Osmania بیمارستان در واقع اولین انتخاب برای هر کس در حیدرآباد ،

عثمان علی خان آخرین و هفتمین نظام از سابق ایالت حیدرآباد. این فکری متعلق به Asaf Jahi سلسله که حکومت دکن از 1724 به سال 1948 است. قبل از آن حیدرآباد ساخته شده بود در سال 1591 و تاسیس توسط قطب سلسله شاهی که حکومت از 1518 به 1687. دوره موقت بین 1687 و 1724 بود تحت کنترل مغول.

(نویسنده حیدرآباد بر اساس روزنامه نگار که قبلا برای The New Indian Express, The Hindu و نعناع).

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*