OC دادگاه اضافه کردن پورتال آنلاین برای دسترسی آسان تر به ترافیک و پرونده های جنایی

Orange County Superior Court روز جمعه معرفی یک پورتال آنلاین برای کسانی که با ترافیک سنگین و سطح پایین تر پرونده های جنایی بخشی از تلاش مداوم برای کمک به مردم برای جلوگیری از جمعیت در دادگاه امکانات در میان همه گیر.

دادگاه کاربر پورتال داشبورد است که به منظور تحکیم انواع توابع که قبلا پخش شده در سراسر وب سایت دادگاه. این اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد یک حساب کاربری برای مقابله با موارد متعدد.

کاربران می توانند به جستجوی خود را برای موارد و یا استناد را پرداخت و یا راه اندازی برنامه های پرداخت, ارسال, الکترونیکی مکاتبات به دادگاه رزرو دادگاه تاریخ و یا راه اندازی ایمیل و یا متن یادآوری برای آینده جلسه خرما و یا پرداخت خرما به علت.

Orange County courthouse امکانات باقی می ماند تا حد زیادی بسته به دلیل coronavirus هر چند کلید دادگاه توابع مانند منصفه در حال جریان است.

مقامات دادگاه محدود کردن دسترسی به courthouses به شرکت کنندگان در رسیدگی قضائی و درخواست کسانی که نیاز به مقابله با مسائل دیگر مانند ترافیک سنگین آنلاین.

“پورتال ارائه خواهد شد ضروری کانال برای دسترسی به عدالت به خصوص در طول زمان به چالش کشیدن از COIVD-19 زمانی که ما باید حفظ, اجتماعی, فاصله,” Orange County Superior Court ریاست قاضی کرک ناکامورا گفت.

همه گیر باعث شده است تا فن آوری ارسال شده به دادگاه از جمله ویدئو کنفرانس بنابراین شرکت کنندگان می توانند در دادگاه ظاهر می شود از راه دور و زنده جریان از محاکمات جنایی و جلسات.

بودجه برای پورتال آمد از شورای قضایی کالیفرنیا فراهم می کند که هدایت و مجموعه سیاست های محلی و سیستم های دادگاه, به دادگاه کارآمد تر و قابل دسترس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*