Newsom, لوازم آرایشی مدیره باید ذهن باز سر و درها به خارج از منزل بزرگ

در 19 مارس سال 2020 رژیم صهیونیستی است. Newsom صادر stay-at-home و خاموش کردن سفارش به طور چشمگیری در حال تغییر راه ما از زندگی است. خاموش کردن سفارش فاجعه بار بود برای بسیاری از کسب و کار و کارکنان خود را, و حتی بدتر, برای, شخصی, خدمات, صنعت, صنعت به عنوان سالن آرایشگری ناخن سالن و شخصی دیگر ارائه دهندگان مراقبت های میان گذشته مجاز به بازگشایی شده است.

فقط به عنوان این کسب و کار شد و شروع به عقب بر گردیم روی پای خود را از فرماندار این هفته اعلام کرد که در پاسخ به افزایش نرخ COVID-19 عفونت های شخصی خدمات مراقبت در 30 در خطر شهرستانهای مورد نیاز خواهد بود برای متوقف کردن ارائه انواع چراغهای خدمات. این بود اخبار ویرانگر برای مراقبت های شخصی ارائه دهندگان که در حال حاضر تحمل گسترده ای خاموش.

اما به نظر می رسد به یک پوشش نقره ای. بر اساس رژیم صهیونیستی است. Newsom اعلام و متعاقب آن سفارش توسط مدیر بهداشت عمومی در بسیاری از کسب و کار قابل درک است که آنها را مجاز به ارائه خدمات خود را در خارج از منزل تا زمانی که آنها می توانید انجام دهید تا پاک و گلاب و در هماهنگی با بهداشت عمومی ارشاد صادر شده توسط وزارت بهداشت و مقامات محلی. مثلا یک آرایشگر می تواند راه اندازی یک چادر و ارائه موهایشان خارج به حفظ برخی از درآمد در حالی که داخل سالن خدمات باقی مانده از حد.

ارائه دهندگان خدمات خود را تنها کسانی درک فرماندار اعلام به عنوان اجازه می دهد خدمات فضای باز. این شهرستان به عنوان مثال قرار دادن یک اطلاعیه مطبوعاتی که به ذکر است که شخصی ارائه دهندگان مراقبت “ممکن است, هوای آزاد, انجام عملیات.”

متاسفانه ایالتی کالیفرنیا هیئت Barbering و لوازم آرایشی نیست تفسیر رژیم صهیونیستی است. Newsom را اعلام و یا بهداشت عمومی به منظور به عنوان نیاز و یا حتی اجازه هیئت مدیره اجازه می دهد تا خدمات فضای باز. به جای آن با صدور بیانیه ای که تفسیر کسب و کار و مشاغل, کد دقت و اظهار داشت که پس از مجوزهای صادر شده برای یک خاص “استقرار” هیچ, هوای آزاد, خدمات اجازه داده شد. هر شخصی با ارائه دهنده مراقبت های که ارائه شده, هوای آزاد, کوتاهی مو و یا یک ظاهر طراحی شده می تواند جریمه از دست دادن یک مجوز یا حتی جنایی بزه اعتقاد.

عملی تاثیر مدیره تفسیر ویرانگر خواهد بود. شخصی ارائه دهندگان مراقبت خواهد شد یک بار دیگر مورد نیاز است ، بسیاری از تکنسین ها و سبک خواهد شد از دست دادن شغل خود. برخی از موسسات هرگز دوباره باز کردن.

به سادگی و بدون نیاز به این بی جهت محدود تفسیر و آن را بی رحمانه عواقب صنعت و کسانی که مسئول باید در انجام آنچه آنها می توانند برای جلوگیری از آن. یک چادر در فضای باز و یا سایه بان قرار می گیرد درست در خارج از محل کسب و کار منطقی می تواند در نظر گرفته شود به بخشی از مجوز “تأسیس.” و به عنوان یک سیاست مهم اگر هدف از کسب و کار و مشاغل, کد برای محافظت از مردم و سپس محدود کردن استفاده از این فضای در فضای باز باعث می شود هیچ حس که در آن بهداشت و ایمنی مورد نیاز را می توان ملاقات کرد ،

خوشبختانه امید وجود دارد که این تصمیم غیر منطقی تغییر خواهد کرد یا که فرماندار می تواند گام و ابطال آن. فرماندار اقتدار در پرتو این بیماری همه گیر به “تعلیق . . . سفارشات قوانین یا مقررات هر سازمان دولتی” که در آن او تعیین می کند که “انطباق دقیق” را در هر راه “جلوگیری از مانع و یا تاخیر در کاهش اثرات اضطراری است.” فرماندار باید انجام دهید بنابراین در اینجا ما منافع عمومی حقوقی اقیانوس آرام حقوقی بنیاد خواسته است فرماندار برای انجام درست آن. انکار خدمات شخصی ارائه دهندگان این فرصت را به کار خارج از منزل را “مانع و یا تاخیر در کاهش اثرات” از COVID-19 مجبور ارائه دهندگان خدمات به طور کامل تعطیل و از دست دادن هر وسیله ای برای کسب درآمد به جای به سادگی پیدا کردن راه های جدید از شناور ماندن.

فرماندار و دیگر سازمان های دولتی در حال حاضر ارائه شده مشابه کمک به کسب و کارهای دیگر در کالیفرنیا که مجاز به ارائه خدمات خود را در خارج از منزل. فرماندار و نوشیدنی الکلی کنترل قبلا مجاز به عنوان مثال رستوران ها و کافه ها برای خدمت به مواد غذایی و الکل در مجاور هوای آزاد, مناطق مانند پارکینگ ها و یا پیاده رو. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti است حتی رهبری یک برنامه اجازه می دهد تا رستوران به درخواست برای اجازه به کار در خارج از منزل در فضاهای عمومی و پاسادنا به زودی به دنبال کت و شلوار. ورزشگاه نیز نقل مکان کرد و در خارج از منزل. مو سالن آرایشگاه و مراقبت های شخصی خدمات صرفا درخواست برای همان نوع از امداد رسانی است که تمدید شده است به دیگران است.

در طول همه گیر نهادهای عمومی باید تفسیر قوانین و مقررات در راه است که اجازه می دهد تا کسب و کار به کار در راه های خلاقانه, تا زمانی که آنها بی خطر هستند. هیئت مدیره نیازی به چسبیدن به آن تعبیری از آنچه به منزله یک “استقرار.” اما اگر آن را ندارد این دقیقا همان نوع از وضعیت که در آن فرماندار باید شفاعت به دریافت های غیر ضروری نوار قرمز راه خود ادامه داد رنج می برند.

آناستازیا بودن و دانیل Ortner در حال وکلای مدافع در اقیانوس آرام حقوقی بنیاد که در آن آنها نشان دهنده افراد طرفدار بونو در قانون اساسی چالش های غیر منطقی و ضد رقابتی موانع برای بدست آوردن یک زندگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de