مسلمان تحت سلطه شرنور راه پیش رو در پلاسما درمانی

شرنور: 32 افرادی که از بهبود COVID-19 خود را اهدا پلاسما و 250 دیگران آماده هستند به کمک در کرالا شرنور منطقه.

به گفته دکتر Shinaz ببو, dodol افسر COVID-19 در منجری کالج پزشکی آنها باید 25 پلاسما در حال حاضر در خود بانک و 250 نفر دیگر تمایل خود را برای اهدای.

به تازگی حدود 22 بهبود بیماران تبدیل شده تا در کالج پزشکی به خود را اهدا پلاسما در حالی که یکی دیگر از 10 نفر قبلا خود را اهدا پلاسما.

اخبار لحظه به نقل از دکتر Shinaz عنوان کرد و گفت: “ما سه واتساپ گروه از بیمارانی که بستری شدن در بیمارستان است. آنها خواهد شد در این گروه حتی پس از تخلیه به عنوان آنها می تواند ایجاد انگیزه در دیگران. وجود دارد حدود 750 عضو در کل. به عنوان به زودی به عنوان آنها بستری ما را در جمع آوری اطلاعات تماس خود را و اضافه کردن آنها را به گروه. آن را از طریق این گروه ما به آنها اطلاع در مورد نیاز به پلاسما. برای ما تعجب بسیاری از آنها جلو آمد صمیم قلب.”

به گفته مقامات شرنور احتمالا دارای بالاترین تعداد اهدا کنندگان پلاسما. قابل توجه شرنور یک مسلمان تحت سلطه منطقه. از پنج پلاسما درمان های انجام شده توسط کالج پزشکی بیمارستان دو شد نه چندان موفق به بیماران نمی واکنش نشان می دهند به درمان. اما دیگران موفق بودند.

پذیرش پلاسما از محمد بشیر و Shahul حمید آجیت کومار, یک افسر پلیس دهلی به تازگی از بهبود COVID-19. هر دو اهداکنندگان قبلا بهبود از بیماری و اهدا پلاسما.

در پلاسما درمانی آنتی بادی جدا شده از یک فرد درمان از رمان coronavirus و در حال تزریق به داخل ورید از COVID-19 بیمار که در یک وضعیت بحرانی است.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*