‘آقای دیزنی’ طول می کشد شور و شوق برای دیزنی لند فراتر از موضوع خود را پارک کار

Karlos Siqueiros ملاقات همسر آینده خود را در دیزنی لند به او پیشنهاد شده در دیزنی لند پاریس و آنها را صرف ماه عسل خود را در دیزنی جهان.

“دیزنی لند و بسیار رمانتیک در محل” گفت: Siqueiros, 59, از توستین. “آیا تا به حال به آنجا با یک دختر و یا شما در حال رفتن برای پایان دادن به ازدواج با او.”

شما می توانید می گویند Siqueiros می خورد زندگی می کند و تنفس دیزنی لند. شور و شوق خود را برای همه چیز دیزنی لند فراتر از کار خود را در دیزنی لند مواد غذایی و آشامیدنی (persian) مفهوم توسعه و infuses تقریبا هر جنبه ای از زندگی خود را. شما می دانید که شما یک هسته سخت دیزنی لند فن زمانی که همکار خود را اعضای بازیگران با شما تماس “آقای دیزنی است.”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند غواص می یابد از دست رفته عروسی حلقه پرتاب ترکیه و مرموز غرق شده در دریا

پس از 35 سال در دیزنی لند Siqueiros تبدیل به یکی از پیشکسوت او استفاده می شود به صحبت کردن در مورد خاطرات خود از کار با والت دیزنی در اوایل روز از آناهایم پارک.

“من همیشه خودم را به عنوان شبح از دیزنی گذشته” Siqueiros گفت: از طریق تلفن. “من در تیم, بنابراین من احساس می کنم آن را مانند مسئولیت من در حال حاضر به نگه داشتن بسیاری از میراث زنده است.”

Siqueiros اجازه نداد چهار ماه بسته شدن آناهایم پارک توچال تعدیل شور و شوق خود را برای دیزنی لند.

“من واقعا نمی خواهم در این تابستان به عنوان فصل تابستان که در آن همه چیز را به توقف آمد — که در آن ما چیزی جز نشستن در اطراف خانه ما و به من و من سگ چاق,” Siqueiros گفت. “به عنوان پادشاه این قلعه کوچک من دختران به طرح انواع احمقانه فعالیت ها و رویدادها.”

همسر و دو دختر انداخت stay-در-خانه دیزنی با مضمون شام شب کامل با دیزنی لند-الهام منوها و Disneybounding لباس. همسرش ملانی donned یک تکاور فضایی کلاه برای شام یک شب و یک infinity gauntlet یک شب دیگر. دختران مدیسون و میا را Disneybounded در طول شام مضمون به عنوان مایک Wozowski و جسی دختر گاوچران.

Disneybounding شام تم شامل داستان اسباب بازی هیولا وارز. نگهبانان کهکشان و زیبای خفته با دیزنی لند-الهام آیتم های منو اعم از churros به والت مورد علاقه فلفل قرمز به دل شلاق.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند animatronic دزدان دریایی و ارواح نمی تواند لباس خود را به طوری که او به آنها کمک می کند

در طول COVID-19 قرنطینه این Siqueiros’ den تبدیل شد به استادانه درست شده ادای احترام به دیزنی لند را مسحور ماورا اتاق کامل با 44 پرندگان. این #stayathome دیزنی لند جاذبه به Siqueiros یک شانس برای استفاده از یک نوار ماورا مجموعه او به ارث برده است.

“من با یک نوار ماورا در خانه ما در تگزاس” Siqueiros گفت. “پدر من جمع آوری گرمسیری و ماورا تم barware و دکور. خواهر و برادرزاده به ارمغان آورد بسیاری از این موارد را در حالی که در خدمت نظامی از کره و ویتنام و فیلیپین و هاوایی.”

Karlos Siqueiros آثار استادانه درست شده ادای احترام به دیزنی لند را مسحور ماورا اتاق در لانه خود توستین صفحه اصلی. (حسن نیت ارائه میدهد از Karlos Siqueiros)

عشق خود را برای دیزنی حتی توسعه یافته به خود COVID-19 سلامت و اقدامات ایمنی. Siqueiros عینک Buzz Lightyear کلاه ایمنی به عنوان یک ماسک صورت و ملبس به میکی ماوس دستکش به جای دستکش لاستیکی جسارت کردن به دنیا میان همه گیر.

“در حالی که این مهم است که به این ویروس و شرایط به طور جدی ما هنوز به فکر می کنم مثبت و نگه داشتن حس شوخ طبعی و خانواده در کنار هم” Siqueiros گفت. “امید من این است که 20 سال از در حال حاضر دختران به عقب نگاه خواهد کرد در این زمان بیشتر به عنوان یک حافظه از وقتی که بابا خجالت آنها.”

شور و شوق خود را برای همه چیز دیزنی به گسترش خود بزرگش مدیسون که امیدوار به کار در دیزنی لند زمانی که او فارغ التحصیلان از کالج در سال آینده.

همچنین نگاه کنید به: پرواز Millennium Falcon با کاپیتان مارول و Ant-Man است که فقط بخشی از کار او در دیزنی لند

Siqueiros بازگشت به کار بیش از چند هفته گذشته برای کمک به آماده شدن دیزنی لند برای نهایی بازگشایی پس از تمدید coronavirus بسته شدن.

از بسته شدن موقت از پارک را تهدید به پایان دادن به یک سنت Siqueiros را حفظ کرده است و برای 35 سال با یک گروه از دوستان که در دیزنی لند. هر سال قطعه قطعه کردن و مخلوقات دیدار در دیزنی لند در تاریخ 17 ژوئیه سالگرد پارک باز به یاد و به اشتراک گذاری سرخ شده قطعه قطعه کردن و در نیواورلئان مربع است.

“ما رشد کرده است برای تبدیل شدن به بخشی از خانواده” Siqueiros گفت.

در این سال قطعه قطعه کردن و مخلوقات مراسم برگزار خواهد شد و عملا — به منظور حفظ سنت زنده در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

Siqueiros خود را به دست آورده آقای دیزنی نام مستعار خود را از نهادی دانش در مورد دیزنی لند. بسیار شبیه به اصلی آقای دیزنی Siqueiros دارای یک توانایی ذاتی به عنوان یک قصه گو. او گوش به قصه های گفته شده توسط دیزنی لند پیشکسوت و شامل خاطرات خود را به داستان های او می گوید در مورد پارک ،

“این در مورد آوردن داستان به زندگی” Siqueiros گفت. “این چیزی است که دیزنی لند واقعا همه مورد است. این همه در مورد داستان است.”

همچنین نگاه کنید به: دیدار با هنرمندی که با الهام از دیزنی لند به تغییر Splash, ديد کوه, داستان

زندگی در تگزاس Siqueiros همیشه می خواستم به کار در دیزنی لند.

“درست بعد از آخرین روز من در مدرسه من ساخته شده یک اقصر طرق مستقیم از اینجا با خودم به یک کار” Siqueiros گفت. “من به معنای واقعی کلمه هر شغل تابستان در دیزنی لند. من فقط می خواستم به بخشی از سحر و جادو.”

او شروع به در دیزنی لند در سال 1985 کار به عنوان یک busser و سپس طبخ و در نهایت یک سرور در میخک کافه در خیابان اصلی ایالات متحده از طریق سال های Siqueiros کار کرده روی باز از هنگ کنگ دیزنی لند در سال 2005 و بازگشایی reimagined دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی در سال 2012.

در حال حاضر Siqueiros با این نسخهها کار در مفهوم توسعه با دیزنی لند مواد غذایی و آشامیدنی تیم آینده با مضمون گزینه های ناهار خوری به آینده دیزنی, پیکسار, مارول و جنگ ستارگان سینما و تلویزیون را نشان می دهد. تیم خود را نیز توسعه سوغات سطل پاپ کورن و sipper فنجان نوشیدنی که annual passholders عشق را به جمع آوری. هزاره شاهین تازگی کلکسیونی است که می تواند پر از پاپ کورن یا سیب زمینی سرخ کرده در اصل به عنوان یک جعبه پیتزا, با توجه به Siqueiros.

Siqueiros نیست تنها آقای دیزنی در دیزنی لند. با 31,000 دیزنی-دیوانه بازیگران, اعضای نزدیک به هر بخش در دیزنی لند است آقای دیزنی یا خانم دیزنی. شور و شوق خود را کشیده به هر جنبه ای از پارک تاریخچه آن و والت دیزنی خود را — اصلی آقای دیزنی است.

در واقع آقای دیزنی است که تشریفات دیزنی لند بنیانگذار فعال اجتناب سراسر زندگی حرفه ای او. او ترجیح داده به سادگی به نام والت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*