مولانا جعفر پاشا انتقاد KCR برای razing دو مسجد

حیدرآباد: پیشرو روحانی مسلمان حیدرآباد مولانا جعفر پاشا در روز جمعه شدت انتقاد کرد عمل دولت برای razing مساجد در طول دبیرخانه کار تخریب.

مولانا جعفر پاشا, Ameer (رئیس جمهور) از Amarat-E-ملت-E-Islamia Telangana و آندرا پرادش است که از اواخر روحانی مسلمان مولانا Aqeel Husami روز جمعه خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که این دو استاندارد از وزیر KCR بسیار اسفناک از او ادعای دولت بودن اقلیت رفاه گرا اما از سوی دیگر از پرستش مکان در حال تخریب تحت حکومت خود را.

او خواستار آن است که دولت به سرعت دوباره ساختن تخریب مکان های عبادت در همان محل جعفر پاشا گفت که دولت باید در سپردن مسئولیت به دبیر کل به همراه یک گروه از Ulemas (رهبران مذهبی) به دبیرخانه محل برای بازرسی از دو اسوه و همچنین برای شناسایی مکان هایی که محل عبادت در حال رفتن به دوباره ساخته شده است. صرف نظر از احداث ساختمان جدید دبیرخانه ساختمان دو مساجد باید بلافاصله دوباره ساخته شده در اولین.

او گفت که کل جامعه مسلمانان در شگفتی که چرا دولت برگزار شده بود جشن سده نخست وزیر سابق PV Narasimha Rao تاریخ که به خوبی شناخته شده در میان جامعه است. جعفر پاشا گفته است که “وزیر است شاگرد سابق PM Narasimha Rao از این رو او ستایش شخصیت او را آن صدمه زدن به احساسات جامعه: گفت: مولانا جعفر پاشا.

مولانا جعفر پاشا همچنین خواستار دولت برای اطمینان از درمان به هر تاج بیمار و به طور موثر بررسی, سیاه, بازاریابی COVD-19 درمان مواد مخدر.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*