سگ بزرگ مورد استفاده قرار گرفت برای کمک به سرقت Caltrans کامیون در ارواین, پلیس می گویند

یک Caltrans کارگر پیچ و مهره ای از کابین از کار خود را کامیون در روز پنج شنبه, جولای 16 هنگامی که یک مرد پرتاب یک سگ بزرگ بر روی صندلی مسافر خودرو و سپس گفته آن را به سرقت برده.

ارواین پلیس به دنبال کامیون که سقوط کرد در جان وین فرودگاه.

Caltrans کارکنان انجام کار برق در پارکینگ Boomers! در نزدیکی دانشگاه هاروارد خیابان و مایکلسون رانندگی در زمان حادثه Caltrans سخنگوی آنگلا مدیسون گفت. یک کارگر نشسته بود در کامیون و مبهوت شد زمانی که او را دیدم یک مرد ایستاده در درب مسافر ارواین اداره پلیس مقامات گفت: در انتشار اخبار. او پرسید که چه مشکوک انجام شد اما مرد نه پاسخ. به جای مظنون پرتاب یک جوان بزرگ-سگ نژاد به سمت مسافر از خودرو.

کارگر فرار کامیون و گمان می پریدند به صندلی راننده در جای خود به پلیس گفت:. او اقدام به رانندگی خارج از پارکینگ و به طور خلاصه دنبال یک دوم Caltrans کارمند در یکی دیگر از کار کامیون بود که پارک شده در کنار خودرو به سرقت رفته.

Caltrans کارکنان به نام 911 در مورد 1:43 p. m. در حالی که باطله مشکوک ایروین پلیس گروهبان. Karie دیویس گفت:. افسران واقع این خودرو به سرقت رفته و به دنبال آن به جان وین فرودگاه.

مظنون سعی کردم به درایو را به طبقه دوم از یک ساختار پارکینگ در نزدیکی JWA خروج پایانه های, پلیس گفت:. زمانی که بالای سرقت وسیله نقلیه برخورد با ساختمان مشکوک به عمد حمایت به یک وسیله نقلیه پلیس, مقامات گفت: قبل از ادامه تعقیب و گریز.

مرد در نهایت تسلیم شدند و مشخص شد که 31 ساله اریک Baumle توسط ایروین ، او را بازداشت گرفته شده بدون حادثه و uninjured همراه با سگ بود که وحشت زده Caltrans, کارگر, دیویس گفت:.

“من حدس می زنم آن را واقعا خوب بود زیبا, سگ, اما قربانی نمی دانم که در این زمان,” دیویس گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*