طرح بازرسی برای سن انفر را زباله های هسته ای می شود چراغ سبز از ساحلی کمیسیون

حدود یک دوجین از 73 زباله های هسته ای قوطی در سن انفر میله میله برای رباتیک بازرسی بیش از 15 سال آینده بر خلاف برخی از منتقدان که لابی برای اطلاعات بیشتر با توجه به تعمیر و نگهداری برنامه ریزی برای آن خشک سازی سیستم تایید شده توسط کالیفرنیا ساحلی کمیسیون.

“من یک کمی از یک احساس gnawing” کمیسر خوانده شده را علامت طلا گفت: در پایان از 4 1/2-ساعت آنلاین جلسه پنج شنبه, جولای 16. “من می دانم این است که بر اساس گسترده داده و آنچه رخ داده است در صنعت, اما زمانی که شما نگاه در 1 در 10 آن را سخت برای تضمین این که نماینده کل است.”

دو کمیسیون در واقع مقدمه خود “بله” آرا با “بو.”

“از دیدگاه کمیسیون و ادیسون کالیفرنیای جنوبی, همه ما نیاز به حمایت برای گرفتن این (ضایعات سیستم ذخیره سازی) در مکان های مختلف از آن در حال حاضر است” گفت: booer مایک ویلسون.

کمیسیون برافراشته در دولت فدرال برای قرار دادن آنها را در این موقعیت با عدم پیدا کردن دائمی دفع سایت تجاری زباله های هسته ای. اما این سکوت ارائه شده کمی آسایش به ده ها تن از منتقدان درخواست کمیسیون به تقاضای بیشتر از ادیسون اپراتور بازنشسته سن انفر تولید سلاح هسته ای در ایستگاه.

“ما گزارش های ضد و نقیضی از مشروع کارشناسان در مسائل عمده” گفت: دونا گیلمور از SanOnofreSafety.org نگران است که قوطی ترک نمی شود و قابل مشاهده از بیرون که ادیسون است که به دنبال. “ما نیاز به یک وقفه برای حل و فصل این تفاوت است. آن را بیش از حد مهم تصمیم گیری را به طور کامل تایید.”

راجر جانسون استاد بازنشسته در سن کلمنته گفت: “ما به فرض بدترین حالات نه بهترین سناریو مورد. این یک خطر و ساحلی محیط زیست است.”

یک ربات را کاهش داده است به یک طاق در Holtec سلام-طوفان UMAX خشک سازی سیستم در سن انفر. (حسن نیت ارائه میدهد ادیسون کالیفرنیای جنوبی)

طرح

تجزیه و تحلیل مستقل از ادیسون طرح آمده است که غول قوطی مسکن که زباله های رادیو اکتیو — و برنامه ادیسون ایجاد شده برای نظارت و به طور بالقوه تعمیر آنها — خواهد همه چیز امن نگه دارید حداقل از طریق 2035 زمانی که سواحل کمیسیون مجوز منقضی می شود.

LPI یک شرکت مشاوره مهندسی هسته ای و متخصص در سیستم های انتخاب شده توسط این کمیسیون گفت که قوطی مواد ضخامت و ساخت و ساز را به طور موثر به حداقل رساندن حساسيت به تنش ترک خوردگی — “مهم ترین پتانسیل قوطی تخریب مکانیسم در آهنگ سایت.”

ادیسون نظارت بر برنامه کافی است به تشخیص تخریب و رعایت سیستم از طریق 2035 و آن را “هدیه مناسب و کافی عملیات تعمیر و نگهداری با استفاده از بهترین تکنولوژی های موجود به آدرس بالقوه آینده تخریب قوطی” آن گفت:

LPI توصیه می شود پیشرفت های که ادیسون پذیرفته شده از جمله رفع خراش که بسیار کم عمق از ادیسون تا به حال در اصل پیشنهاد در حال توسعه “مناسب تر از روش آماری” به مدل عمق قوطی خراش است که می تواند اتفاق می افتد به عنوان کپسول در داخل و خارج از خزانه خود را و بدانند چگونه برای استخراج قوطی برای به حداقل رساندن خاراندن قبل از آنها به جدید منتقل شد و امیدوارم نهایی سازی سایت در سال های آینده.

ادیسون خواهد شد نگه داشتن زبانه ها “بتن پناهگاه” خود را بصری بازرسی کپسول های داخل آن را هر سال با یک تابش تحمل ربات است که قطاری از تصاویر با وضوح بالا و آدرس هر گونه تخریب با قوطی فلزی پوشش تحویل داده شده توسط یکی دیگر از ربات.

بیشتر بازرسی?

Surfrider و چندین نفر دیگر پرسید: این کمیسیون به نیاز مکرر بازرسی های بیشتر کپسول به مطمئن شوید که آنها دست نخورده باقی می ماند و قابل حمل و نقل به یک محل استراحت نهایی. آنها کاملا آن را دریافت کنید.

به تاریخ ادیسون رباتیک دوربین crawled شده به خشک خزانه ذخیره سازی و بازرسی هشت قوطی. آن را یافت خراش بر هفت نفر از آنها را.

این ربات که بازرسی صرف سوخت در سن انفر (حسن نیت ارائه میدهد ادیسون کالیفرنیای جنوبی)

بیش از 15 سال آینده ادیسون را بازرسی یک “کنترل قوطی” سه بار و سه انتخاب بیشتر “تصادفی” قوطی را بررسی کند.

با توجه به اینکه این reinspects یک قوطی یا انتخاب یکی از جدید به پروب کل قوطی بازرسی خواهد بود یا 11 یا 12. که در اکثر 16.4 درصد از 73 کپسول های ذخیره شده در Holtec سیستم.

ادیسون تام Palmisano تلاش برای اطمینان عصبی کمیسیون است که این طرح می رود بالا و فراتر از فدرال هسته ای در کمیسیون تنظیم مقررات مورد نیاز است که به دستور بازرسی تا 20 سال و کمتر از قوطی.

خوردگی تنشی است “بسیار آهسته در حال توسعه پدیده” را که در دهه های کرک از طریق یک قوطی دیوار مهندسین مقدار زیادی از زمان برای رسیدگی به آن, او گفت:.

و به منتقدان خواست که این کمیسیون نیاز به ادیسون برای حفظ صرف سوخت, استخر, دست نخورده تا یک “سلول داغ” می تواند ساخته شده به تعمیر و یا repack کپسول های که ممکن است آسیب دیده Palmisano و NRC مقامات گفت: لازم نیست.

سن انفر را قوطی ساخته شده از بالاتر-درجه فولاد ضد زنگ peened برای قدرت و جوش به جای پیچ و مهره ای بسته است. در اروپا که در آن قوطی استفاده از کاهش درجه جراحی و پیچ و مهره داغ سلول های مورد نیاز برای باز کردن قوطی برای بازرسی و تعمیر و نگهداری. آن است که هنوز در مورد آنها گفت.

کمیسیون اذعان ترس و نفرت در میان بسیاری از, اما رای آری به اتفاق آرا. “این هرگز آسان به واقعا تایید این نوع از وضعیت” کمیسر Dayna Bochco گفت: “اما این تنها راه چاره در این لحظه. ما نیاز به فشار به عنوان سخت به عنوان ممکن است به دولت فدرال به انجام آنچه در آن انجام می شود باید 30 یا 40 سال پیش است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*