شاه در برابر اتحادیه وزیر Shekhawat در کلیپ های صوتی مورد

جیپور: FIR ثبت شده است توسط SOG در راجستان در برابر اتحادیه وزیر Gajendra سینگ Shekhawat و دو نفر دیگر و بر اساس شکایت توسط کنگره شلاق ماهش Joshi به زودی پس از سه کلیپ صوتی با اتهام مکالمات در سرنگونی این Ashok Gehlot دولت منتشر شد توسط حزب حاکم.

Shekhawat را رد کرده است هر یک از نوار است صدای خود را در حالی که یکی دیگر از BJP رهبر گفت: نوار شد doctored.

کلیپ های ضبط شده ادعا مکالمه بین Shekhawat کنگره MLA Bhanwarlal شارما و جیپور اقامت و BJP رهبر سانجی جین در حالی که بحث در مورد برنامه ها و اقدامات برای سرنگونی دولت کنگره را.

عملیات ویژه گروه (SOG) تیم شده است به طور فعال به دنبال مورد با بسیاری از مدارک ارائه شده توسط حاکم کنگره گفت: مسئولان و اضافه کرد که این مورد نیز ثبت شده علیه شارما و جین.

Joshi گفت که این حزب در حال حاضر “ظریف اثبات” علیه سه متهم به نام در این کلیپ صوتی. “ما در حال رفتن را از طریق مسیر قانونی,” او گفت:.

در ضمن Shekhawat گفت: “صدا در نوار مال من است و من آماده هستم برای بررسی است.”

او همچنین گفت که او در تماس با جین و شارما و افزود که وجود دارد بسیاری از مردم با نام Gajendra سینگ در دولت است.

در اوایل صبح کنگره رهبر Randeep سینگ Surjewala تا به حال نام پايه بلند كن بادي و متهم به بی جی پی از تلاش برای سرنگونی Gehlot دولت با غرقه شدن در اسب-تجارت.

در همین حال معاون رهبر اپوزیسیون راجندرا Rathore گفته است که هیچ حقیقت در کنگره ادعا می کند. “همه منتشر کلیپ های صوتی را doctored صدای,” او اضافه شده است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*