Uttam خواسته تومان. 500 کرور روپیه برای Osmania ساختمان جدید بیمارستان

حیدرآباد: Telangana پرادش کنگره کمیته (TPCC) رئیس جمهور و نلگندا MP سروان. N. Uttam Kumar Reddy برگزار سهل انگاری وزیر K. Chandrashekhar رائو مسئول وخامت وضعیت Osmania بیمارستان عمومی.

همراه با ارشد کنگره رهبران از جمله شهرستان حیدرآباد کنگره رئیس جمهور M. Anjan کومار Yadav فیروز خان محمد Ghouse آدم Santosh و دیگران, Uttam Kumar Reddy بازدید OGH و بازرسی بخش که در زیر با هم ادغام شدند با توجه به آب باران در روز چهارشنبه. او همچنین در بازرسی از تخلیه فاضالب های سطحی از جایی که آب باران وارد بیمارستان. او در عین حال دقیق در تعامل با Incharge سرپرست ساکن افسر پزشکی و بیماران است.

در ورود کنگره رهبران برخی از بیماران با نزدیک شدن به آنها را با خاص شکایت و ادعا کرد که آنها ساخته شده بودند به اجرا از یک بیمارستان برای درمان است. Uttam Kumar Reddy بعد درخواست سرپرست Incharge برای حضور در آن شکایت.

صحبت کردن با رسانه ها افراد بعد Uttam Kumar Reddy گفت که طوفان ورود آب به بخش مسکن در بیماران نشان دهنده عملکرد ضعیف سانتی متر KCR و دولت و وزیر باید شرمنده از خود است. او گفت: Osmania بیمارستان معتبر ترین و شناخته شده بیمارستان دولتی نه فقط در Telangana اما در ترکیب آندرا پرادش و همچنین در بخشی از ماهاراشترا و کارناتاکا. اما بیمارستان تحت KCR رژیم رسیده به مرحله ای که جزئی باران زیر ادغام عملکردی بخش باعث مشکل بزرگ به بیماران بستری وجود دارد. او گفت که submergence از OGH بخش به خصوص در طول زمان از تاج همه گیر نشان دهنده نگرش KCR دولت نسبت به سلامت عمومی است.

این TPCC رئیس گفت که Incharge سرپرست گفت: کنگره رهبران که نزدیک به 150 نفر از پزشکان از جمله تمام وقت سرپرست شد تست مثبت برای Covid-19. “این نشان دهنده کیفیت و تحویل نابهنگام از PPE کیت های داده شده به پزشکان,” او گفت:.

Uttam Kumar Reddy خواستار آن است که در حال حاضر ساختمان میراث فرهنگی از OGH باید محافظت و تقویت در راه دیگر ساختمان های میراث حفاظت شده در سراسر جهان است. او گفت که دولت باید صرف هر آنچه که باید صرف شده برای حفاظت از میراث فرهنگی ساختمان. بیشتر او گفت که برآورد و نقشه برای ساخت یک ساختمان جدید در همان OGH پیچیده در هزینه از Rs. 500 کرور روپیه بوده است و در انتظار برای تصویب پس از 2017. در حالی که دادن مالی تایید برای یک ساختمان جدید او گفت که دولت باید اطمینان حاصل شود که میراث ساختار OGH دست نخورده باقی مانده و تقویت بیشتر است.

این TPCC رئیس همچنین خواستار آن شدند که OGH تقویت شود با upgradation در امکانات از نظر اکسیژن خطوط هواکش و دیگر تجهیزات مدرن. “OGH می شود نزدیک به 2000 نفر از بیماران و انجام بیش از 60 000 عمل جراحی در هر سال است. این بزرگترین بیمارستان برای بیماران تروما در سراسر کشور. همه مراحل باید انجام شود به تبدیل زیرساخت های آن به استانداردهای جهانی” او خواستار اضافه کردن که KCR دولت می تواند قرض گرفتن بیش از Rs. سه لاخ کرور در حالی که رهن علاقه از چهار کرور مردم Telangana برای هزینه های بی فایده به همین دلیل می تواند سانتی متر KCR نه تحریم تومان. 500 کرور روپیه برای OGH?”

او خواستار آن شدند که وزیر رها کردن “non-sense ایده” از تخریب دبیرخانه و شروع به ساخت یک ساختمان جدید برای OGH در حالی که حفاظت از میراث ساختار.

به نقل از بيمارستان مقامات Uttam Kumar Reddy گفت که OGH شد در حال حاضر انجام 100 Covid-19 آزمون در هر روز و می تواند جای 100 Coronavirus بیماران. او خواستار آن است که تست های رای باشد مقیاس و Covid تخت در OGH بود افزایش یافته است به اندازه کافی به عنوان در هر مورد نیاز.

Uttam Kumar Reddy گفت که ده درصد حقوق و دستمزد تشویقی داده شده توسط دولت برای پزشکان و پرستاران و سلامت, بهداشت و دیگر کارکنان برای ارائه خدمات خود در طول Covid-19 همه گیر شد کافی نیست. او گفت: تنها 10 در هر centincentive شد یک مبلغ جزئی برای کسی که کار دور ساعت در حالی که قرار دادن زندگی خود در معرض خطر است. او خواستار آن است که انگیزه ای باید افزایش یافته و به 50 درصد از حقوق و دستمزد برای تمام رزمندگان خط مقدم مشغول مبارزه با کروناویروس.

این TPCC رئیس تصریح کرد تقاضا برای جمله از COVID-19 درمان از طریق Aarogyasri طرح. او همچنین خواستار آن شدند که با کیفیت بالا و PPE کیت استاندارد جهانی ارائه می شود به همه رزمندگان خط مقدم از جمله پزشکان و متخصصین بهداشت کارگران و کارکنان تمیز کردن روزنامه نگاران و پرسنل پلیس. او گفت که دولت تمام بیمارستان ها باید به روز رسانی با هواکش و اکسیژن خطوط در جای پای جنگ بر اساس.

Uttam Kumar Reddy خواستار آن شدند که دولت پرداخت سابق gratia از Rs. 50 لاخ برای همه خط مقدم رزمندگان از جمله پزشکان para-پزشکی, سلامت, کارگران, کارگران بهداشت شهری و Panchayati کارگران و روزنامه نگاران و پرسنل پلیس اگر آنها تسلیم با توجه به کورونا. او همچنین تصریح کرد که تقاضا برای پرداخت تومان. 10 لاخ سابق gratia به تمام BPL خانواده هایی که از دست خود نان بگیر با توجه به کوروناویروس.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*