حساب توییتر جو بایدن, Elon Musk, بیل گیتس هک

واشنگتن: تعدادی از مشخصات بالا حساب توییتر از جمله این که از ریاست جمهوری ایالات متحده امیدوار, جو بایدن, مدیر عامل شرکت تسلا, Elon Musk, شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت و اپل شد, هک به طور همزمان در روز چهارشنبه با حمله به انجام آنچه به نظر می رسد یک cryptocurrency اومدی.

با توجه به آستانه تسلا مدیر عامل حساب صادر عجیب و غریب صدای جیر جیر در 4:17 pm ET بعد از ظهر امروز خواندن “من احساس سخاوتمندانه به دلیل Covid-19. من دو هر بیت کوین پرداخت های ارسال شده به من BTC آدرس برای ساعت. موفق باشید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد!” توییت همچنین شامل یک آدرس بیت کوین احتمالا یکی در ارتباط با هکر crypto کیف پول.

توییت شد و پس از آن حذف شده و به جای یک دیگر به سادگی تر تخمگذاری جعلی ارتقاء. “احساس سپاسگزار دو برابر کردن تمام ارسال پرداخت به بیت کوین آدرس! شما ارسال $1,000 من ارسال $2,000! تنها انجام این کار را برای بعد از 30 دقیقه” را بخوانید قبل نیز حذف شده است.
بیل گیتس صدای شبیه به ایلان و با یکسان BTC آدرس. آن را نیز بعد از آن حذف شده است.

هر دو حساب در ادامه به ارسال توییت جدید در ترویج اومدی تقریبا به همان سرعتی که آنها حذف شده است.

حساب های اپل, Uber, Kanye West, هک

مدت کوتاهی پس از موج اولیه از توییت حساب اپل بارگذاری و Kanye West نیز هک شده و در حال ترویج این نمایش گسترده این عملیات است اما به نظر می رسد موثر بر شرکت های بزرگ و بسیار افراد با مشخصات بالا.

محبوب پرکردن حساب های توییتر از جمله کسانی که از کامرون و تایلر Winklevoss’ برج جوزا cryptocurrency ارز و به طور گسترده ای مورد استفاده در کیف پول برنامه Coinmbase بودند نیز به خطر بیافتد.

The Verge گزارش داده است که این مظنون که کسی هم پیدا شدید امنیتی گریز در توییتر ورود پردازنده و یا به دست اورد دسترسی به توییتر کارمند دسترسی مدیر.

توییتر توقف توانایی برخی از حساب های به صدای جیر جیر

توییتر در روز چهارشنبه متوقف توانایی برای برخی از حساب برای ارسال توییت جدید زیر یک حمله هکرها در وب سایت رسانه های اجتماعی.

“شما ممکن است قادر به صدای جیر جیر و یا تنظیم مجدد رمز عبور خود را در حالی که ما در نقد و بررسی و رسیدگی به حادثه” پشتیبانی از توییتر توییتی.

“ما در حال ادامه برای محدود کردن توانایی پرینت تنظیم مجدد رمز عبور خود را و برخی دیگر از حساب ویژگی های در حالی که ما به این نگاه کنید. با تشکر از شما برای صبر و شکیبایی ” به آن اضافه شده است.

در حالی که توییتر تایید نشده چگونه بلوک کار می کند, به نظر می رسد تنها به درخواست و به حساب که تایید شده اند توسط توییتر آستانه گفت.

توییتر سیستم تایید کمک های مالی آبی علامت به کاربران اجازه می دانم که یک “حساب منافع عمومی معتبر است.”

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*