بیش از 2000 COVID مثبت بیماران از دست رفته

حیدرآباد: به گفته مقامات بیش از 2000 بيمار از دست رفته اند. این بود که نشان داد زمانی که دولت رفت و در مورد ردیابی آنها را پس از تاج تست در شهر های مختلف کشور بپردازد.

چه کسی مقصر است? آن دولت را به سهل انگاری و یا مردم را از ترس ؟

مقامات ادعا می کنند که شماره تماس و آدرس داده شده توسط افراد مشکوک به پر کردن فرم های معلوم شد که جعلی است.

همیشه از دولت نورد صفحه اصلی جداسازی کیت برای قرنطینه COVID-19 بیماران بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) مقامات یافت که صدها نفر را dodged مقامات عمدتا برای جلوگیری از انگ اجتماعی.

“هر روز کارکنان قادر به ردیابی ده ها تن از افرادی که نام آنها شامل در لیست توزیع و در خانه جداسازی آنها پس از آزمایش مثبت در دولت-اجرای تاسیسات” گفت: Badhavath Santhosh, GHMC اضافی کمیسیون بهداشت بال.

چندین بيماران مشکوک نیز تعطیل تلفن همراه خود را. این GHMC کمیسر DS Lokesh کومار همچنین اظهار داشت: “این خطر وجود دارد با این افراد رومینگ خیابان و denizens زندگی در مجاورت نه دانستن هر چیزی. مردم باید بیشتر مسئول است.”

مقامات گفت که با وجود داشتن Aadhar, کارت, آدرس و شماره تلفن ردیابی بیماران تبدیل شده است بسیار دشوار است. در ضمن بسیاری از آنها را رد کرده اند آنها را به انزوا کیت در خانه خود را.

این GHMC مقامات در تلاش هستند تا روش های مختلف برای رسیدن به این مردم است. “ما در حال نورد از یک طرح عمل برای رسیدن به افرادی که در حال نگه داشتن آدرس خود را محرمانه و نه پذیرش کیت,” او اضافه شده است.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*