OC موافقت می کند به جمع آوری 18.5 میلیون دلار از خانواده هایی که فرزندان قفل شد در اطفال سالن

پدر و مادر از کودکان در اورنج کانتی اطفال تان هال قبل از سال 2018 دیگر خواهد بود صورتحساب برای فرزند خود مسکن کمتر اتفاق آرا این هفته توسط هیئت ناظران.

اعضای هیئت مدیره بخشید 18.5 میلیون دلار در هزینه های بدهکار توسط خانواده ها — عمدتا فقیر و اقلیت ها — پیوستن به دیگر استان ها در سراسر کالیفرنیا در توقف مجموعه ای از هزینه های. در این سال مالی پیش بینی شده درآمد حاصل از این هزینه ها اضافه شده تا $925,000 برای اورنج کانتی.

لس آنجلس به تازگی حل شده $89.2 میلیون در اطفال بدهی با توجه به غربی مرکز قانون و فقر است. San Bernardino County بخشید $16.6 میلیون رودخانه شهرستان محلول $4.1 میلیون و سن دیگو شهرستان بخشید $58.8 میلیون, قانون مرکز گفت.

“با تشکر از شما اورنج کانتی برای عمل خود را در نوجوانان, هزینه ها گفت:” اسکار Villeda محلی پدر بدهکار که پول در یک بیانیه آماده. “خانواده مانند معدن در حال کار سخت در روز و روز را به پرداخت هزینه برای ما نیازهای اساسی برخی حتی کار در تعطیلات آخر هفته به طوری که ما به اندازه کافی درآمد و می توانید سعی کنید به یک زندگی بهتر. حذف این هزینه ها یک کمک بزرگ به ما اجازه می دهد به خواب بهتر در شب به خصوص در بحران اقتصادی ناشی از COVID-19.”

دولت قانون تصویب شده در 1960s مجاز بازداشتگاهها نوجوان به اتهام پدر و مادر برای مسکن فرزندان خود را با صورتحساب اضافه کردن به هزار است. یک قانون تصویب شده در سال 2018 به پایان رسید هزینه های مجاز استان ها به ادامه جمع آوری و ارزیابی است که در حال حاضر ساخته شده است.

در ماه مه, Orange County Register نوشت: در مورد یک خانواده در تلاش برای پایان پرداخت $8,000 برای پسر 10 ساله بازداشت. شهرستان مشروط گروه تهدید به چاشنی دستمزد خود را و جمع آوری اظهارنامه مالیاتی خود را پس از آنها قادر به تصمیم اخیر پرداخت.

“اورنج کانتی شده است یک بازیگر بد در دولت کاملا در حالی که در چگونه آنها را متهم به خانواده و قوی شیوه های جمع آوری آنها در حال حاضر در محل گفت:” استفانی کامپوس-Bui معاون مدیر سیاست حمایت درمانگاه در UC برکلی مدرسه قانون است. “در مقایسه با سایر 57 شهرستان اورنج کانتی قابل توجه بود در پس از رفتن خانواده است.”

استاد راهنما همین واگنر گفت: این شهرستان مجددا و مشخص نبود از نظر مالی هوشمند برای جمع آوری.

“ما جمع آوری به اندازه کافی از بدهی برای توجیه هزینه جمع آوری” واگنر گفت. “مردم ما قادر به جمع آوری از انجام کار درست. این deadbeats بودند قابل دسترسی است.”

لایحه جدید, SB 1290 شده است معرفی شده برای پایان دادن به مجموعه ای از هزینه ها در بین 16 شهرستان هنوز هم پس از رفتن آنها.

“شاید (اورنج کانتی) دیدم نوشتن بر روی دیوار” Campos-Bui گفت.

من

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*