تعدادی از گذاشته شدن کارگران به دنبال بیکاری کمک گیر در 1.3 میلیون

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن — تعدادی از گذاشته شدن کارگران به دنبال مزایای بیکاری باقی مانده گیر در 1.3 میلیون در هفته گذشته یک تاریخی سطح بالا است که نشان می دهد بسیاری از شرکت ها هنوز هم برش شغل به عنوان شیوع ویروسی تشدید می کند.

این سطح بالا از برنامه های کاربردی برای بیکاری کمک حال وقوع است به عنوان جدید تایید موارد coronavirus هستند خونتان در سراسر بسیاری از Sunbelt تهدید به تضعیف بهبود اقتصادی. مورد شمارش در حال افزایش در 40 متحده و 22 متحده یا متوقف و یا معکوس تلاش خود را برای بازگشایی اقتصاد خود را با توجه به بانک آمریکا است.

افزایش عفونت به موازات افزایش برنامه های کاربردی برای کمک های اولیه در برخی از کشورهای گرفتن آمار در حال حاضر, و سقوط در آمریکا با کاهش عفونت. در فلوریدا ادعا می کند دو برابر به 129,000 و در گرجستان افزایش یافت که تقریبا یک سوم به 136,000. در کالیفرنیا آنها افزایش 23,000 به حدود 288,000. برنامه های کاربردی نیز در آریزونا و کارولینای جنوبی است.

برنامه های کاربردی کاهش یافت و در تگزاس نیوجرسی و نیویورک.

وزارت کار را روز شنبه گزارش داد که برنامه های کاربردی برای بیکاری کمک به کاهش حدود 10 ، 000 از هفته گذشته است. این رقم در حال حاضر در صدر 1 میلیون برای 17 هفته. قبل از همه گیر رکورد بالا به صورت هفتگی بیکاری برنامه های کاربردی بود که حدود 700,000.

این اعداد و ارقام تعدیل فصلی تغییرات یک عمل است که در نظر گرفته شده است برای فیلتر کردن روند که نمی تأمل در اقتصاد مانند شلیک کارگران فصلی پس از تعطیلات زمستانی است. در عین حال تاثیر coronavirus ساخته شده است که از جمله تنظیمات مربوطه کمتر اقتصاددانان می گویند چرا که ادعا می کند تا کنون بالاتر از سطح نرمال است.

قبل از فصلی تنظیم برنامه در واقع رز 100,000 تا 1.5 میلیون یک نشانه آن است که اخراج ها در واقع در حال بدتر شدن است.

تعداد کل افرادی که در حال دریافت مزایای بیکاری کاهش یافته است 400,000 به 17.3 میلیون دلار به دولت گفت. که نشان می دهد که برخی از شرکت ها در حال ادامه به rehire کارگران است که می تواند جبران برخی از این کار ضرر و زیان منعکس شده هنوز در سطح بالایی از ادعا.

اضافی 928,000 مردم به دنبال منافع هفته گذشته تحت یک برنامه جداگانه برای خود اشتغالی و فرفره کارگران ساخته شده است که آنها واجد شرایط برای کمک های اولیه برای اولین بار. این آمار و ارقام نیست تنظیم برای تغییرات فصلی بنابراین دولت را شامل نمی شود آنها را در مقام شمارش.

تجدید حیات از ویروس ها و کسب و کار جدید خاموش شدن ناگهانی در ایالات آمریکا مانند فلوریدا و کالیفرنیا همراه با نشانه هایی که مصرف کنندگان در حال عقب کشیدن از غذا خوردن و فعالیت های دیگر به شدت نگران است که بهبود اقتصادی در حال از دست دادن بخار.

دولت گزارش اشتغال در ماه ژوئن نشان داد جامد به دست آوردن از 4.8 میلیون شغل و نرخ بیکاری در آن کاهش یافت و به 11.1 درصد از 13.3%.

اما اقتصاددانان به طور فزاینده شکی نیست که چنین سرعت می تواند پایدار. تعداد کارکنان شاغل در کسب و کارهای کوچک کاهش یافته و هفته گذشته بویژه در کشورهای با بدتر شدن شیوع بیماری های ویروسی, با توجه به داده ها از Homebase از یک شرکت است که باعث می شود برنامه ریزی و کار-نرم افزار ردیابی.

“خطر از شیب پایین در اقتصاد افزایش یافته است که بیشتر کشورهای اتخاذ سیاست هایی برای مبارزه با این ویروس گسترش” اقتصاددانان در بانک مرکزی آمریکا گفت: در تحقیقات توجه داشته باشید. “تا زمانی که این کشور موفق به دریافت این ویروس را تحت کنترل بهبود است به احتمال زیاد به یکی از متناسب و شروع می شود.”

شرکت ها همچنان به وضع مردم است. خطوط هوایی آمریکا هشدار داد کارگران آن جمعه که آن را ممکن است مجبور به قطع کردن به 25000 شغل در ماه اکتبر به دلیل شدت کاهش می یابد مسافرت هوایی. شرکت های هواپیمایی محروم از اخراج تا پس از آن به عنوان یک بیماری فدرال کمک آنها دریافت کرده اند. هواپیمایی متحده در حال حاضر گفت: 36,000 کارگران آنها ممکن است از دست دادن شغل خود.

ترافیک هوایی به آرامی شروع به دوباره بجای اول برگشتن در اواسط ماه آوریل است اما مانند دیگر بخش های اقتصاد بهبود plateaued در ماه جولای به عنوان شیوع ویروسی بدتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*