ماها خواهان ‘آنلاین’ Bakrid; NCP Cong, SP, رد پیشنهاد

بمبئی: ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray خواسته است مردم خود را برای جشن عید ul adha یا Bakri عید در یک بازی ساده و در صورت امکان “نمادین” شیوه ای در نظر coronavirus بیماری همه گیر. این جشنواره می افتد در تاریخ 1 اوت این سال است.

دولت خانه وزیر آنیل Deshmukh پیشنهاد کرد که این مراسم از `qurbani’ (قربانی کردن حیوانات) انجام می شود “آنلاین” اگر ممکن است با توجه به ضرورت از مستند و مهار منطقه محدودیت.

Thackeray ساخته شده درخواست تجدید نظر در طی یک ویدئو کنفرانس که با حضور معاون وزیر Ajit Pawar, Anil Deshmukh, اقلیت, وزیر امور ملک نواب و نمایندگان از جمله MLAs از جامعه مسلمان.

“در چهار ماه گذشته (از مستند با توجه به coronavirus) ما جشن, جشنواره, از همه ادیان در یک شیوه ای محدود. به طور مشابه در آینده Bakri عید نیز باید در جشن ساده و در صورت امکان نمادین به شیوه ای با رعایت قوانین” Thackeray بیان شد که در یک بیانیه رسمی.

“ما را در مقابله با بحران در این سال و جشن همه جشنواره ها در مقیاس بزرگ در سال آینده. از این رو باید وجود داشته باشد هیچ اصرار بر تامین بازار برای خرید بز برای Bakri عید” رئیس وزیر اضافه شده است.

“مردم باید همکاری طولانی در حالی که جشن تمام جشنواره تا به حال (در طول مستند). همکاری های مشابه است که انتظار می رود در حالی که جشن Bakri عید. باید آن را جشن احترام به احساسات مذهبی,” Pawar گفت: با توجه به این بیانیه.

“با توجه به مشکلات با توجه به مهار مناطق و فشار بر پلیس Bakri عید باید جشن گرفته می شود در یک شیوه ای ساده,” او اضافه شده است.

رهبران مسلمان فشرده Thackeray

رهبران مسلمان باید گزارش ابراز نگرانی دولت در مورد ترتیبات گاو mandis در این شهرستان است.

به بحث در مورد برنامه ریزی در برگزاری این جشنواره بدون نقض اجتماعی فاصله و مستند هنجارهای ارشد NCP رهبر نواب Malick, امین پاتل Samajwadi حزب رئیس جمهور ابو Asim Azmi, کنگره MLAs Zeeshan صدیقی و رئیس قاری ملاقات وزیر اسلم شیخ.

وزیر سابق و ارشد کنگره رهبر Arif Sahar خان ارسال یک درخواست به وزیر Uddhav Thackeray, دولت, رئیس کنگره و وزیر درآمد Balasaheb Thorat و NCP خانه وزیر آنیل Deshmukh اجازه می دهد تا جشن Bakri عید.

“به عنوان دولت آمده است با آمادگی در جشنواره گانش هیچ تصمیمی گرفته شده در Bakri عید. آن زمان که دولت باید فورا به یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) و صدور دستورالعمل در فروش و کشتار دام. جشنواره قربانی مهم جشنواره مذهبی اتصال بر هر مسلمان و از این رو من نوشته شده است به وزیر و وزیر آنیل Deshmukh بلافاصله پس از یک تماس در آن گفت:” وزیر سابق Arif Sahar خان.

در همین حال وزیر اسلم شیخ گفت که رهبران مسلمان و دیگر سازمان های درگیر در حال حاضر برنامه ریزی شده در مورد انجام مراسم با احتیاطی لازم است.

آنها در این گزارش پیشنهاد شده است که دو یا سه mandis در هر 24 بخش ایجاد خواهد شد برای جلوگیری از ازدحام برای خرید حیوانات برای کشتار. همچنین اجباری بودن برای بز فروشنده و خریدار را می پوشند PPE کیت یک نفر را مجبور به رفتن به این mandis را انتخاب کنید و حیوانات را بدون دست زدن به آنها را.

نیز وجود دارد پیشنهاد وجود دارد که باید سیستم کوپن که در آن 10 تا 15 نفر را قبل از وقت آمده و به خرید بز.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*