ملخ هنوز هم فعال در راجستان تا مناطق

دهلی نو: Swarms از نابالغ صورتی ملخ و بزرگسالان زرد ملخ هنوز فعال در راجستان برمر Jaisalmer جودپور Bikaner چورو, رانی, Pali و سیکر مناطق و Uttar Pradesh را در بلرمپور و بہرائچ مناطق یک بیانیه رسمی گفت: در روز چهارشنبه.

اما ملخ کنترل عملیات به طور منظم در حال انجام در مناطق آسیب دیده با توجه به اتحاد وزارت کشاورزی بیانیه اضافه کرد که عملیات انجام شد در 27 مکان در راجستان برمر Jaisalmer جودپور Bikaner چورو, ژونژونو و سیکر یک محل در بالا را بہرائچ و دو مکان در گجرات Kutch منطقه در سه شنبه شب.

علاوه بر این دولت مربوطه کشاورزی بخش همچنین انجام عملیات کنترل در دو مکان هر در تا بلرمپور و بہرائچ و یک مکان در راجستان پالی در برابر گروه های کوچک و پراکنده جمعیت ملخ همان شب.

فعلا 79 کنترل تیم با اسپری تجهیزات نصب شده در وسایل نقلیه و بیش از 200 دولت مرکزی پرسنل 50 ویژگی های افسران و 22 رانندگان بر اساس قرارداد مشغول هستند ملخ کنترل عملیات در حالی که 15 جدید Ulvamast سم پاش نیز رسیده هند از انگلستان وزارت گفت.

طبق این بیانیه با شروع از آوریل 11 تا 14 ژوئیه کنترل عملیات انجام شده در 1,68,315 هکتار در سراسر راجستان, Madhya Pradesh, Punjab, Gujarat, Uttar Pradesh و هاریانا توسط ملخ دایره دفاتر.

در همان زمان کنترل عملیات انجام شد در حدود 1,47,321 هکتار در راجستان, Madhya Pradesh, Punjab, Gujarat, Uttar Pradesh, Maharashtra, Chhattisgarh, هاریانا و بیهار توسط دولت مربوطه دولت.

از سازمان غذا و کشاورزی (FAO) در آن آخرین به روز رسانی در 13 ژوئیه گفت که در اوایل پرورش در حال حاضر رخ داده است در طول هند و پاکستان مرز که در آن قابل توجه کشی و گروه تشکیل برگزار خواهد شد در ماه جولای و باعث می شود که نسل اول تابستان swarms به فرم در اواسط ماه اوت است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*