حیدرآباد: Osmania بیمارستان عمومی آب گرفتگی پس از باران های سنگین

حیدرآباد: باران های سنگین حمله به شهرستان در روز شنبه منجر به سیل سنگین در داخل بخش Osmania کلی بیمارستان (OGH) برای دومین بار در یک هفته. به عنوان نخست بیمارستان در این شهرستان تعداد زیادی از بیماران بستری برای دریافت درمان از بیماری های آن مانند اضافه کردن توهین به جراحت در زمانی که coronavirus است که حاکم در شهر و بیمار مبتلا به انواع سختی در حال تلاش برای به دست آوردن مورد نیاز مدیکر. آب باران مخلوط با آب فاضلاب است که جریان در داخل بخش OGH. درمان در حال حاضر او را به عقب به عنوان کارکنان با هم مسلح با گونی و کیسه های برای جلوگیری از آب است.

در یک سری از فیلم ها که رفت و ویروسی امروز در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که بیمارستان بهداشت کارکنان و بخش پسران دیده می شد در این ویدئوها با استفاده از کیسه های شن برای جلوگیری از جریان آب به ساختمان میراث فرهنگی بيماران بخش.

در حالی که روز دوشنبه به دلیل بارش سنگین کارکنان با استفاده از تشک از تخت از بیمارستان برای جلوگیری از جریان آب که نمد به طور مداوم در آینده به بخش مخلوط با آب فاضلاب. میراث ساختمان OGH دارای شش بخش از جمله ICU است که به طور مداوم هولناک از دو روز در هفته.

جاری شدن سیل از چند بخش در طبقه همکف بود telecasted زنده کانال های خبری, نشان دادن مطلق بی توجهی دولت نسبت به چنین مشهور تسهیلات به عنوان Osmania بیمارستان عمومی احتمالا آسیب رساندن به تجهیزات پزشکی. زانو آب در برخی از اماکن و یک ورق از آب در جای دیگر به شدت مختل توجه پزشکی به بیماران است. در عرض چند دقیقه از بارندگی وجود دارد زانو در آب در بیمارستان است.

سکوت دولت است گیج کننده می گویند پزشکان در بیمارستان. “نه تنها تخلیه آب مسئله وجود دارد چند دستگاه است که کمک در درمان سرطان, اما وجود دارد هیچ خرید. زهکشی مشکل یک مشکل قدیمی است. دولت نیاز به آمده تا با راه حل دائمی مانند جایگزین قدیمی, خطوط لوله, تقویت, پیر و دیوار و هر چیزی که کمک می کند تا ساختمان بیمارستان گفت:” دکتر Pandu نایاک از Osmania بیمارستان عمومی

بيماران وحشت های زهکشی سرریز ورود به بخش که باعث آب رکود در اینجا در حال سقوط تکه های سقف و به سختی کسی حضور کارکنان در بیمارستان است.

پزشکان ارشد از OGH اظهار تاسف کرد که TRS دولت است اولویت های خود اشتباه است. به جای تخریب دبیرخانه وجود دارد نیاز به وصله پینه کردن تمام بيمارستان های دولتی. ما می ترسند به کار در این ساختمان مخروبه. آن است که امن نیست برای هر کسی که به عنوان ساختمان از دست رفته قدرت خود را برای رسیدگی به صدها نفر از بیماران. آن ممکن است سقوط در هر زمان و ما نیاز به تعمیر و نوسازی ساختمان قبل از هر موقعیت ناخوشایند تحقق می گوید: یکی از کارکنان پزشکی.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*