Cong به دنبال CBI کاوشگر در برابر مانیپور سانتی متر در داروهای تشنج مورد

ایمفال: این کنگره در مانیپور در روز چهارشنبه خواستار CBI پروب به صورت مرتبط با وزیر N Biren سینگ گفته pressurising یک خانم افسر پلیس به انتشار یک بازداشت شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر و همچنین در پی استعفای خود را در زمینه های اخلاقی.

در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار اینجا جمهور مانیپور پرادش کنگره کمیته (MPCC) M Okendro سینگ و Okram Ibobi سینگ رهبر کنگره قانونگذاری حزب (CLP) خواستار آن شد که در صورت تحویل به مرکزی سازمان تحقیق.

MPCC رئیس جمهور گفت: این یک موضوع بسیار جدی است که رئیس وزیر تحت فشار بانوی افسر پلیس به برداشت مورد در برابر پروردگار مواد مخدر Lukhosei Zou از آنها مقدار زیادی از قهرمان و “دنيا مال تو” قرص کشف و ضبط شد که نشان داد توسط افسر پلیس است.

Ibobi سینگ گفت: این پرونده نباید به کار گرفته شده توسط مانیپور پلیس که در تلاش بودند تا آن را برداشت.

“باید آن را تحویل به یک سازمان مستقل مانند نوبت به پیدا کردن حقایق در مورد. که برای ماده, دولت باید یک تصمیم که مورد Lhukhosei Zou بود دست به ابتکارات,” Ibobi سینگ گفت.

“اگر دولت نمی تواند به تصمیم وزیر باید استعفا در زمینه های اخلاقی بلافاصله,” او اضافه شده است.

در همین حال وزیر را رد کرده است که اتهامات علیه او.

صحبت کردن با رسانه ها در حاشیه یک تابع Biren سینگ گفت: دولت نمی خواهد کسی یدکی در بر داشت غرقه شدن در مواد مخدر و قاچاق مواد مخدر.

Thounaojam Brinda, مانیپور Police Service (نمایندگان مجلس) افسر سابق اضافی سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر و امور مرزی (NAB) در او استشهاد شده قبل از مانیپور دادگاه عالی روز دوشنبه ادعا کرد که وزیر تا به حال تحت فشار خود را برای انتشار ژو سابق رئیس منطقه خودمختار شورای (ADC), Chandel منطقه از مانیپور.

او تا به حال ارائه شده او استشهاد در ارتباط با suo motu جنایی تحقیر مورد ثبت شده توسط دادگاه عالی در برابر خود و دیگران زیر نظرات به a Facebook پست توسط افسر که در آن او گفته تضعیف و انتقاد دادگاه برای اعطای سه هفته با قرار وثیقه برای متهم شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر در یک سال 2018 قاچاق مواد مخدر مورد.

در استشهاد او گفت: پس از یک عملیات فرماندهی او مانیپور پلیس دستگیر Zou در 19 ژوئن 2018 همراه با هفت نفر دیگر و کشف و ضبط 4.5 کیلوگرم قهرمان پودر 2,80,200 جهان مال شما است’ قرص Rs 57,18,000, پول نقد, 95,000 تومان, پیر ارز یادداشت و چند تن دیگر متهم مقالات.

وی در ادامه اظهار داشت: در استشهاد است که یک دولت بی جی پی بارگیری بازدید کرد و گفت که Biren سینگ بود بسیار خشمگین بر او تمرد به انتشار Zou که نزدیک به رئیس جمهوری و همسر و به او گفت به او اجازه دهید برود.

Brinda اما نمی خرد شدن.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de