تماس برای روز سیاه در برابر تخریب دبیرخانه مساجد

حیدرآباد: کمیته اقدام برای مرمت دبیرخانه مساجد درخواست کرد مسلمانان از Telangana به رعایت روز سیاه و دعا در روز جمعه در برابر تخریب دو مسجد در دبیرخانه و تقاضا بازسازی خود را در همان محل.

Convener کمیته آقای محمد مشتاق مالک (رئیس جمهور مسلمان Shabban), دکتر آصف عمری (Jamiat اهل روزهداران), مولانا مفتی عبدالباسط Mughanni Al-Mazahari, (شهر رئیس جمهور, Jamiat کردند) مفتی Shafeeq علم Jamai (Jamiat اهل روزهداران) عبدالعزیز (MPJ) عزیز پاشا (سابق-MP) مفتی Merajuddin ابرار (جامع Anwarul Huda), Nizamuddin (سخنگوی وزارت امور خارجه کنگره) محمد عثمان خان (Insaan بنیاد و رهبر کنگره), Dr Aleem Khan Falki, Muqeemuddin (پسر مولانا نصیر الدین) Sanaullah (ST SC سازمان)Aminuddin, Abdul Sattar Mujahid, Abdul غنی (مسلم لیگ دبیر) ولی Sikandar (MBT) مجاهد هاشمی (مجلس شورای اسلامی-e-Ahmad) و Muftis ائمه و Khateebs باید درخواست مسلمانان برای برپایی پرچم های سیاه در مقابل مساجد و کراوات سیاه و روبان بر روی سلاح های خود را به بیان خود را در غم و اندوه و خشم در برابر تخریب دو مسجد و به تقاضا های بازسازی خود را در همان محل. آنها متوسل به ائمه و مساجد به تلاوت ویژه ادعیه بعد از نماز جمعه.

محمد مشتاق ملک روشن ساخته است که تغییر از مسجد غیر قابل قبول است برای مسلمانان. او گفت: روز سیاه از اقدام کمیته در روز جمعه اولیه است که اعتراض مسالمت آمیز خواهد بود. هیچ تجمع dharna و یا در صفوف منظم باید انجام شود در این ارتباط. او اعتراض مسلمانان به حد اعتراض به ویژه نماز و دادن از پرچم های سیاه.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*