6-yr-پیر می شود 90 بخیه پس از صرفه جویی در مصرف خواهر از حمله سگ

خواهر و برادر, عشق را نمی توان در یک کلمه. گاهی اوقات آنها در گلوی یکدیگر بار دیگر آنها بهترین دوستان است. اما یک پسر تقریبا به زندگی خود را برای نجات خواهر خود را از حمله سگ.

6-در سال Bridger واکر بود بین او خواهر کوچکتر و یک متهم سگ. او را گاز گرفته توسط سگ چند بار بر روی صورت خود را و اما برداشت خواهر خود را در دست نگه داشته و او امن است. او حمله به چنین شدت که او موفق به دریافت نزدیک به 90 بخیه بر روی صورت خود را در طول درمان.

داستان به اشتراک گذاشته شده توسط bravo عمه در Instagram. “اگر کسی تا به حال به مرگ فکر کردم باید آن را به من” Bridger عمه به نقل از او عنوان کرد و گفت.

مشاهده این پست در Instagram

سلام به همه. لطفا سهم برادرزاده من داستان به طوری که آن را به اندازه قرار گرفتن در معرض به عنوان آن می تواند. ما می دانیم که قهرمان کوچک ما را دوست دارم برخی از کلمات تشویق از قهرمانان مورد علاقه خود را. در جولای 9th, من شش ساله برادرزاده Bridger خود را نجات داد, خواهر کوچک زندگی ایستاده بین او و یک شارژ سگ. پس از گرفتن بیت چندین بار بر روی صورت و سر او برداشت خود را دست زد و با او به نگه داشتن خود را امن است. او بعدها گفت: “اگر کسی تا به حال به مرگ فکر کردم باید آن را به من.” پس از دریافت 90 بخیه (یا گرفتن) از یک جراح پلاستیک ماهر, او در نهایت در حال استراحت در خانه است. ما در پسر شجاع و می خواهید همه دیگر ابرقهرمانان به دانستن در مورد این آخرین قهرمان که پیوست صفوف خود را. @tomholland2013 @robertdowneyjr @robertdowneyjr @markruffalo @prattprattpratt شده @twhiddleston @chadwickboseman @vindiesel @chrisevans ویرایش: من فقط به پایان رسید بازدید با Bridger در خانه اش است. زخم های خود را به دنبال خیلی بهتر! او را در روح بزرگ و شخصیت عالی خود را دست نخورده است. او نمی تواند لبخند بیش از حد به طور گسترده ای در عین حال اما او پوزخند به من خواندن برخی از نظرات خود را به او. من همچنین می خواهم به ذکر است که این سگ صاحبان واقعا مردم بزرگ شده اند که چیزی جز نوعی به Bridger و خانواده اش. ما احساس خشم نسبت به آنها در همه—اگر هر چیزی وجود دارد تنها افزایش عشق بین خانواده های ما به عنوان یک نتیجه از این حادثه است. ویرایش 2: یک بار دیگر ما در حال دور توسط شگفت انگیز نظرات و پیام هایی که Bridger را دریافت. من تا به حال مقدار زیادی از سوالات در مورد GoFundMe. Bridger خانواده خواسته است که هر کس که مایل به کمک مالی می, به جای کمک به @mission_22 یا @wwp. Bridger همچنین از طرفداران بزرگ از علوم به خصوص زمین شناسی. بنابراین من قصد دارم برای شروع یک پست که در آن مردم می توانند به اشتراک گذاشتن با او عکس از سرد سنگ که آنها را مشاهده کنید. ویرایش 3: یک بار دیگر همه مهربانی به معنای زیادی به ما. من در تلاش برای رسیدن به تمام پیام های که من می توانم, اما ممکن است برخی از زمان. برای کسانی که پرسش در مورد ارسال Bridger برخی از سنگ ها در اینجا آدرس استفاده کنید: Bridger واکر P. O. Box 22141 Cheyenne, WY 82003 #BridgerStrong

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط نیکی واکر (@nicolenoelwalker) در

“پس از دریافت 90 بخیه (یا گرفتن) از یک جراح پلاستیک ماهر, او در نهایت در حال استراحت در خانه است. ما در پسر شجاع,” او نوشت.

“او در روح بزرگ و شخصیت عالی خود را دست نخورده است. او نمی تواند لبخند بیش از حد به طور گسترده ای در عین حال اما او پوزخند به من خواندن برخی از نظرات خود را به او,” او نوشت.

Bridgers عمه همچنین گفت: سگ صاحبان مهربان شده به قهرمان کوچولو و خانواده اش. “ما احساس خشم نسبت به آنها در همه—اگر هر چیزی وجود دارد تنها افزایش عشق بین خانواده های ما به عنوان یک نتیجه از این حادثه,” او نوشت.

Chris Evans, یک بازیگر هالیوود قدردانی بچه شجاعت است. “من قصد دارم به شما ارسال معتبر کاپیتان امریکا سپر'” گفت: بازیگر.

به زودی پس از Bridger داستان رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی مردم ریخت و در عشق و بهترین آرزوها برای قهرمان کوچک. صدای خش خش عمه شده است خواندن تشویق پاسخ به شجاعت خود را. او می گوید: “حتی اگر او نمی تواند لبخند اما او در ابراز شادی خود را’

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*