10 برنامه های با محتوای رایگان برای یک خانه بزرگ تمرین

ما به عنوان عمل اجتماعی فاصله بسیاری از آمریکایی ها در حال تعجب که چگونه آنها در حال رفتن به ارتکاب به یک روال تمرین روزانه.

اما از ترس نیست. مجموعهای از منابع وجود دارد برای کمک به شما به عقب بر گردیم روی پای خود را که بسیاری از شما می توانید برای دانلود رایگان و مستقیم بر روی تلفن خود را. آیا شما از یوگا معتادی که متعهد به تکمیل این headstand شما آغاز شده و چهار هفته پیش ؟ آیا شما تکیه می کنند روزانه اندروفین افزایش یک دوچرخه سواری کلاس که feigning به صورت روزانه خود را قلبی ثابت ؟

ما باید شما را تحت پوشش! ما وارد ده از مورد علاقه ما در برنامه های تناسب اندام – هر کدام با محتوای رایگان را برای شما به کشف در صفحه اصلی – و تقسیم آنها را به دسته بندی بنابراین شما به راحتی می توانید دقت خود را از رفتن به تمرین. یا شاید شما می توانید با استفاده از این زمان برای دریافت پرماجرا و سعی کنید چیزی کاملا جدید!

بهترین Cardio Workout نرم افزار

Peloton: شما احتمالا دیده می شود کسانی که الهام بخش تبلیغات پر شگفت آور در شکل cyclers مقابله با خود صبح بیست. اما شما لازم نیست به خود Peloton دوچرخه برای لذت بردن از این نام تجاری رایگان تمرینات. در طول همه گیر Peloton ارائه شده است از یک محاکمه رایگان خود را باارزش محتوای تناسب اندام را برای شما به لذت بردن از در خانه. ما در حال صحبت کردن در مورد هزاران نفر از کلاس های رایگان جریان مستقیم به اتاق نشیمن خود را به طبقه. ما با محبت قلبی و بوت کمپ کلاس ها در اینجا, اما شما همچنین می توانید سعی کنید از یوگا و قدرت-آموزش محتوا برای افزایش اضافه شده به صفحه اصلی خود را تمرین.

Daily Cardio Workout: شکستن عرق در کمتر از 10 دقیقه با Daily Cardio Workout یک فن مورد علاقه برای افرادی که فقط می خواهید برای دریافت در حال حرکت و تجربه تکان خوردن از صبح انرژی است. این نسخه رایگان از ویژگی های این برنامه 5 تا 10 دقیقه هوازی معمول بشود به هر دو مردان و زنان با ثابت تمرین برای قلب پمپاژ اندروفین-خونتان جلسات تمرین.

عرق: Kayla Itsines تناسب اندام: Kayla Itsines نهایی Instagram تناسب اندام تاثیر گذار. در حال حاضر او را تحویل او ارزشمند تمرینات مستقیما به تلفن های ما با محبوب عرق نرم افزار. و به ما اعتماد – عرق کردم برخی از قدرتمند ترین آموزش HIIT محتوا وجود دارد. Kayla و یک تیم از نخبگان مربیان شخصی آماده به شلاق ما را به بهترین شکل زندگی ما هیچ بهانه ای مجاز است. اگر شما سقوط در عشق با این برنامه شما در نهایت مجبور به پرداخت. اما نگران نباشید در مورد که در حال حاضر به دلیل عرق ارائه می دهد اعضای جدید از یک محاکمه رایگان.

بهترین برنامه های تمرین یوگا

یوگا برای مبتدیان: اگر شما به یوگا و تعجب آنچه که همه سر و صدا است در مورد این زمان اضافی در خانه می تواند فرصت مناسبی برای پیدا کردن. اتمام یوگا برای مبتدیان یوگا یک برنامه که به عنوان موثر به عنوان یک استودیو بدون تمام کسانی که تهدید آمیز LuLuLemon ساق پوش.

به سادگی یوگا: یوگا به سادگی فراهم می کند در خانه یوگی با یک جامد انواع مختلفی از تمرینات را انتخاب کنید از جمله 20 و 40 و 60 دقیقه روال است که دهانه دو تمرین سطح. گواهی مربی شخصی نشان می دهد هر برخواهد داشت بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که خود را جنگجو دوم کاملا تراز وسط قرار دارد و خود را رو به پایین سگ در حال ساخت علامت در هر زمان.

لوتوس یوگا: اگر شما در حال اختصاص داده شده یوگی و آماده برای گسترش خود عمل گذشته سنتی طیف وسیعی از خورشید سپس لوتوس یوگا رایگان برنامه تناسب اندام شما می خواهید برای دانلود امروز. به عنوان بزرگترین یوگا کتابخانه این برنامه ویژگی های صدها نفر از شمار و توالی به شما در حفظ و روان در خانه و برای هفته ها در پایان. Namaste!

 

بهترین قدرت آموزش نرم افزار

Nike Training Club: The holy grail تناسب اندام, برنامه Nike Training Club واقعا به آن تعلق دارد در هر یک از این دسته بندی ها. چرا ؟ چرا که این نرم افزار ویژگی های باور نکردنی فروشگاه 356 تمرینات که اجرا حیطه از محتوای تناسب اندام. کلاس های یوگا کامل تمرینات بدن و قدرت-آموزش روال همه پیدا کردن یک خانه در اینجا. هر کلاس بوده و ماهرانه طراحی شده توسط نایک استاد مربی و ورزشکاران حرفه ای دمو برخی از آنها روال تمرین در این برنامه بیش از حد. بنابراین اگر شما در حال اختصاص داده شده به راه رفتن به عقب را به جهان تغییر فرد Nike Training Club به شما بهترین شات خود را در موفقیت است.

روزانه تمرینات مربی تناسب اندام: تناسب اندام این برنامه مناسب برای هر کسی که همیشه از dreamt قرار دادن مورد علاقه خود را مربی شخصی به جیب خود. با مجموعه ای از آسان به کامل تمرینات است که طیف وسیعی از 5 تا 30 دقیقه وجود دارد کمی بهانه ای برای دانلود این تناسب اندام همراه است. را انتخاب کنید از محتوا است که اهداف گروه های عضلانی خاص و یا انتخاب کردن برای بدن تمرین را ترک خواهد کرد که شما احساس آن را صبح روز بعد!

Sworkit: Sworkit معتقد است در تناسب اندام, ساخته شده, ساده, و این دقیقا کاری است که شما می توانید انتظار زمانی که شما این برنامه دانلود کنید. سفارشی کردن محتوای خود را متناسب با اهداف شخصی آیا آن را باب روز هسته ای, کاهش وزن, افزایش عضله, افزایش یا بیشتر. ما سعی خود را ab روال و اعتماد ما – آنها دردناک در بهترین راه ممکن است.

Daily Butt Workout: خوب افشای کامل. این برنامه فقط تمرکز بر روی است که یکی از باارزش منطقه از بدن ما…اما ما سعی کردیم این یکی قبل از همه گیر و نتایج باور نکردنی! Daily Butt Workout را شلاق glutes خود را به شکل با فقط کمی از تعهد خود را در بخشی. دریافت امروز شروع کنید و شما مطمئن هستید که به نوبه خود سر از شش فوت دور! این که آیا شما به دنبال یک آرامش بخش یوگا کلاس و یا با شدت بالا تمرین این برنامه باید شما را تحت پوشش!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*