سانتا آنا متحد تصمیم به نگه داشتن دانشگاه ها بسته شده و در پاییز به احتمال زیاد مانع high school sports بازگشت

سانتا آنا Unified School District اعلام کرد در روز سه شنبه, جولای 14 که آن شروع خواهد شد 2020-21 سال تحصیلی با آموزش از راه دور تنها به دلیل نگرانی در مورد خوب بودن از آن دانش آموزان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

SAUSD اولین منطقه مدرسه در این شهرستان را اعلام کند که آن را نمی خواهد دوباره آن دانشگاه برای شروع سال تحصیلی جدید. دیگر مناطق در حال انتظار برای اعلام برنامه های خود در روزهای آینده.

شش دبيرستان در منطقه — قرن Godinez, Saddleback, Santa Ana, Santa Ana دره و Segerstrom — که در بخشی از CIF جنوبی بخش ورزش است.

این SAUSD اعلام سهشنبه آدرس نیست, برنامه ریزی برای ورزش دبیرستان در پاییز. در بهار هنگامی که مدارس منطقه تعطیل در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری ورزشی, گروه مدیران گفت: تمام فعالیت های ورزشی از جمله شیوه را برای جلوگیری از در حالی که دانشگاه ها بسته شد.

آزمايشي تاریخ شروع SAUSD مدارس Aug. 10 اما منطقه مدرسه سخنگوی گفت که تاریخ ممکن است تحت فشار قرار دادند.

CIF دولت و CIF-SS انتظار می رود روز دوشنبه 20 ژوئیه به اعلام برنامه های خود برای پاییز و بقیه 2020-21 سال تحصیلی.

وجود دارد و انتظار گسترده در میان مربیان که فوتبال و دیگر, سقوط ورزشی — دختران و پسران مقطع کشور, دختران, والیبال, تنیس دختران پسران آب پولو و گلف — شروع خواهد شد در پاییز. کسانی که ورزش به جای شروع در ماه ژانویه و یا احتمالا بعد از آن در سال تحصیلی.

روز دوشنبه در لس آنجلس Unified School District اعلام کرد که آن را به شروع سال تحصیلی آنلاین-تنها راهنما و روز سه شنبه را Unified School District گفت: همچنین با استفاده از کنترل از راه دور-تنها آموزش به شروع سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de