Pompeo اعتماد به نفس دموکراسی را متحد به صورت چین چالش

نیویورک: وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت او مطمئن است که کشورهای آزاد جهان خواهد با پیوستن به یکدیگر به صورت چالش از چین به هند و کشورهای دیگر در آسیا است.

“من فکر می کنم که تمام جهان است coalescing در اطراف چالش است که ما (از چین)… من مطمئن هستم که دموکراسی در کشورهای آزاد جهان خواهد فشار بر این او گفت:” در حالی که پاسخ به یک سوال در مورد چینی رویارویی با هند در منطقه لاداخ.

او گفت که هند بود “یک شریک مهم” از آمریکا و “من رابطه خوبی با وزیر امور خارجه آمریکا (ع Jaishankar). بحث ما اغلب در مورد طیف گسترده ای از مسائل است. ما صحبت در مورد درگیری که آنها تا به حال در امتداد مرز با چین صحبت کردیم در مورد تهدید است که نشات گرفته از چینی ارتباطات زیرساخت”.

وی با اشاره هند ممنوعیت 56 برنامه های چینی از عامل بر روی تلفن های همراه در داخل کشور به دلیل تهدید به امنیت کشور.

چین ادعا می کند به دریایی سرزمین از کشورهای آسیایی و اقدامات تهاجمی وجود دارد و او گفت که ما “را با استفاده از ابزار ما را حمایت همه کشورها در سراسر جهان است که تشخیص دهند که چین را نقض کرده است و خود را از ادعاهای ارضی خود دریایی همچنین ادعا. ما با ارائه آنها را با کمک”.

چین دریایی درگیری با مالزی و اندونزی و برونئی و فیلیپین و ویتنام و ژاپن و تایوان و افزایش آن تهاجمی انجام در منطقه حتی به عنوان سربازان خود در درگیری با ارتش هند در Ladakh.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*