Odisha همکاران با Coursera به upskill 50,000 جوانان است.

دهلی نو: این Odisha مهارت های توسعه خودگردان (OSDA) با همکاری پیشرو پلت فرم آموزش آنلاین Coursera برای آموزش 50,000 بیکار جوانان در طول COVID-19 بحران گفت: بیانیه ای در روز چهارشنبه.

راه اندازی روز جهانی جوانان با مهارت های روز, مشارکت بخشی از Coursera جهانی رول-از “نیروی کار بازیابی ابتکار’ که در آن هر دولت و کشور ارائه می کنند کارگران بیکار با دسترسی رایگان به آموزش آنلاین.

این برنامه با هدف ایجاد مهارت در تقاضا مانند داده های علوم محاسبات ابری و اینترنت اشیا در حالی که همچنین ارائه گواهینامه های حرفه ای مانند گوگل از آن پشتیبانی حرفه ای گواهی طراحی شده برای آموزش مردم با هیچ پس زمینه با تکنولوژی بالا و تقاضا: شغل.

“این بار به چالش کشیدن برای اقتصاد و بازار کار. بحران نهفته است بسیاری از کارگران در سراسر کشور به خصوص جوانان” گفت: OSDA مدیر عامل Rashmita پاندا.

“به عنوان بخشی از دولت تعهد نسبت به ساختمان نیروی کار آینده ما هیجان زده به همکاری با Coursera ما ارائه به شهروندان با دسترسی به بهترین محتوای یادگیری به آنها این فرصت را به توسعه دیجیتال آخرین مهارت” گفت: پاندا.

“بیکاری جوانان به یک چالش عمده در سراسر جهان و همه گیر ساخته شده از آن بدتر” گفت: Jeff Maggioncalda مدیر عامل شرکت Coursera.

“ما مفتخر به همکاری با دولت Odisha در تلاش خود را برای تبدیل دولت به یک استعداد جهانی hub با ارائه گسترده skilling فرصت به آن جوانی” مدیر عامل شرکت گفت.

نیروی کار ابتکار بخشی از Coursera – for-the-دولت ارائه شد در سال 2017 به تجهیز کارکنان دولت و شهروندان با مهارت در تقاضا.

با این راه اندازی Odisha می پیوندد بسیاری از ایالات آمریکا و کشورهای سراسر جهان هستند که با استفاده از Coursera برای ارائه کار مربوط به آموزش آنلاین به بیکاران و کارگران بیانیه ای گفت:.

زبان آموزان می توانید با ثبت نام در دوره های ارائه شده از طریق این طرح با 30 سپتامبر این سال و دسترسی خواهد داشت تا پایان سال برای تکمیل دوره.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*