هیچ برنامه ای به صحبت می کنند به رییس جمهوری: مغلوب ساختن پیشی جستن

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که او هیچ برنامه ای برای صحبت با همتای چینی خود شی جینپینگ در میان یک جنگ لفظی بین دو کشور در طیف وسیعی از مسائل و tit-for-tat تحریم قانونگذاران و مقامات ارشد.

“من صحبت نکرده و به او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به سوال خبرنگار در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه.

“من هیچ برنامه ای برای صحبت به او گفت:” رئيس جمهور گفت: در حالی که ابراز خشم خود را بیش از چین ناتوانی در جلوگیری از گسترش coronavirus خارج از کشور از آن نشات گرفته است.

“اشتباه نکنید ما نگه چین به طور کامل مسئول برای پنهان کردن ویروس و رها کردن آن را بر جهان است. (آنها) می تواند متوقف, آن, آنها باید متوقف شود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او همچنین به شدت انتقاد کرد و در سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای همکاری با چین در مورد این موضوع.

“آنها واقعا یک عروسک خیمه شب بازی از چین,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران صحبت کرد و پس از پایان دادن به امتیازات ویژه و اقتصادی درمان برای هنگ کنگ و rescinding خاک را جز به ممنوعیت واردات از فن آوری های حساس.

او همچنین به قانون امضا شده دو حزبی قانونی که اجازه می دهد تا دولت آمریکا به تحریم افراد و اشخاص شناخته شده به درگیر در دخالت در هنگ کنگ آزادی است.

پکن را محکوم کرده است واشنگتن اخیر پیشنهاد را رد ادعاهای خود در دریای چین جنوبی به عنوان غیر قانونی است و انتقام علیه ما اعمال محدودیت صدور روادید برای مقامات چینی در سین کیانگ ممنوع ارشد آمریکایی سناتورها و نمایندگان.

در کنفرانس مطبوعاتی

تهمت نیز ناودان سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که خود را حزب دموکرات رقیب در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری, برای بودن “نرم” در چین است.

چین موضوع تبدیل به یک پیشرو در انتخابات سال موضوع به عنوان برگ برنده و بایدن هر تلاش به رنگ دیگر به عنوان ضعیف در مواجهه با حرکت تهاجمی از پکن است.

“در مقابل دولت عمل کرده و خیلی زود به ممنوعیت سفر از چین از اروپا و صرفه جویی در تمام این زندگی. باور نکردنی است. و من می خواهم همه بدانند که من می خواهم هر شهروند می دانم که ما در حال استفاده از قدرت کامل از دولت فدرال برای مبارزه با چین که ویروس و نگه داشتن مردم ما امن است. از طریق عملیات پیچ و تاب سرعت ما را تحویل واکسن در شکستن رکورد, زمان,” او گفت:.

“او (بایدن) گفت: این ایده که چین در حال رقابت ما است واقعا عجیب و غریب است. او واقعا عجیب و غریب است. او گفت: چین یک مشکل نیست. هیچ. هیچ کس پاره پاره ما را بیشتر از چین بیش از گذشته 25, 30 سال هیچ کس نزدیک او می گوید: چین یک مشکل نیست.

“در حال حاضر او همه آن را. در حال حاضر او می خواهد به آقا پسر دشوار. اما برای سال 47 سال او هرگز بیرون آمد و در برابر چین گفت: هرگز هر چیزی بد فقط مخالف” رئیس جمهور گفت:.

او گفت: بایدن مراتب بیشتر تملق گوی ستایش در مورد چین در یک روز معمولی از آمریکا است.

“بایدن طرف با چین بیش از آمریکا در وقت و زمان دوباره. و او گفت: در تاریخ 4 ژوئیه که تاریخ آمریکا هیچ افسانه و در عین حال کورکورانه جشن چین گفت: چند کشور در تاریخ آمده اند خیلی سریع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“او بسیار افتخار از آنها. او بسیار افتخار از آنها. در حال حاضر جو بایدن هل دادن یک پلت فرم است که تخریب اقتصاد آمریکا کاملا تخریب آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*